De Veteranen 1 (AFC 35+1) van Sebo Woldringh c.s. zaten dit jaar weer in een leuke poule met prima tegenstanders uit Haarlem en omgeving. Net als vorig jaar zijn zij wederom 3e geworden. Gevoelsmatig had er dit seizoen misschien iets meer in gezeten. Maar helaas net een paar keer te veel punten gemorst. Maar ook 14 overwinningen en de meeste goals voor. De 3e helft heb ben zij in ieder geval weer glansrijk gewonnen. Daar zorgt hun penningmeester Bert de Rooij wel voor. En speciale dank aan hun vaste referee, Rein Akkerman, die iedere thuiswedstrijd we derom met verve de fluit hanteert! 24 juni zal weer de traditionele seizoen afsluiting gaan plaatsvinden met rondvaart door de grachten, een gouden schoen uitreiking, saté sushi en wat gerstenat. Kan zo maar weer ge zellig worden! De Veteranen 2 (AFC 35+2), van Victor de Vries c.s., hadden hun 2e seizoen bij de veteranen. En moesten ze misschien vorig jaar nog een beetje wennen met slechts een 10e plek, dit jaar werden zij verdienstelijk 2e. Na 22 wedstrijden kwamen ze uiteindelijk 3 puntjes te kort voor de titel. Desondanks hebben ze een mooi seizoen gehad. Veteranen 3 (AFC 45+1), met nog steeds ""Marko"" (Marcel Koster voor intimi) aan het roer én aan de fluit en vaste contactpersoon Dick Rijna, hebben het in tegenstelling tot vorig jaar iets minder goed gedaan. Een 8e plek was hun deel. Op papier een zeer ruime selectie. Echter, in de praktijk was het dikwijls sprokkelen. Alhoewel bij de 3e helft, kwam eenieder weer gezellig aanschuiven. Tot zover de verrichtingen van zaterdag 2 tot en met zaterdag 13, alsmede de Veteranen. Ge lukkig hebben alle teams hun competitie volledig kunnen afmaken. Steeds meer clubs hebben reeds één of meer kunstgrasvelden. En een algehele afgelasting in ons district West1 komt dan ook niet of nauwelijks meer voor. Wederom grote dank aan al degenen die bij hebben gedragen aan een vlotte organisatie ten behoeve van het zaterdag seniorenvoetbal. Zo waren Marian Janssen en Jan Wortel weer de perfecte gastvrouw en gastheer bij de wedstrijdtafel. De AFC-aanvoerders, tegenstander én scheidsrechters werden wederom op meer dan AFC-waardige wijze ontvangen. En onder coör dinatie van Frans Jüch zijn bijna alle wedstrijden, ook bij de lagere teams, weer voorzien van een scheidsrechter. Hulde voor ons scheidsrechterskorps op de zaterdag in willekeurige volgor de: Gerrit Altena, Hans Dekkers, Frans Jüch, Rutger Koopmans, Karel Kuijvenhoven, Til Kolle, Rein Akkerman, Wim Ringe, Mark Spier, Maarten Blokland, Marcel Koster, Xander Stoffer, Ron van Peufflil, Erick van der Wouw en Simon Brouwers. En dan was er gedurende het jaar weer veel en prettig contact met Daryl Gerritsen op het wed strijdsecretariaat alsmede met onze verenigingsmanager Henny Kottmann. Dank ook aan Has san die altijd weer klaarstond bij de kleedkamers met in de rust een vers potje thee. En natuurlijk Frans Joop en alle medewerkers die weer prima hebben zorggedragen voor de inwendige mens. En tot slot dank aan de B-cie. voor de altijd weer prettige samenwerking op gebied van de gezamenlijke evenementen voor de senioren van de zaterdag en zondag. Kortom, het is weer een mooi en lang seizoen 2016-2017 geweest waarbij zeker niet onvermeld mag blijven de altijd weer gezellige Sixes op Nieuwjaarsdag, het traditionele Kienen, het ""Ge lukkig Nieuwjaar"" zaalvoetbaltoernooi in de Emergo-hal te Amstelveen. Helaas moesten wij wel wederom besluiten dat de 'Be Friends-cup' geen doorgang kon vinden worden vanwege te wei nig animo bij zaterdag- en zondag senioren? Het is wederom de bedoeling om de Be Friends Cup bij het begin van het nieuwe seizoen alsnog te spelen. Hopelijk is eenieder dan weer hon gerig naar de bal. Tot slot, dank aan mijn commissieleden Roy van Dijk, Jack Huiman en Emiel Neter, alsmede bestuurslid seniorenvoetbal Lou Hekster voor de prettige samenwerking in het afgelopen sei zoen. Wij wensen iedereen een fijne zomer toe en blijf vooral doortrainen! 11

Jaarverslagen | 2017 | | pagina 13