een zestal spelers de overstap gaan maken naar de Klassieke Veteranen. Extra vermelding: de zaterdag 2 was winnaar van het ochtendprogramma bij het Gelukkig Nieuwjaar zaalvoetbaltoer nooi in januari. De elftallen zaterdag 3 tot en met zaterdag 8 zijn allemaal uitgekomen in de reserve 3e klasse, A-categorie. De zaterdag 3 van Sebastian Licht c.s. waren oorspronkelijk de zaterdag 5. Echter door het luxeprobleem van zoveel AFC-elftallen in de reserve 3e klasse, hebben wij te maken met ver schillende poules met ook tegenstanders uit Noord-Holland of omgeving Utrecht. Dit betekent dikwijls extra lange reistijden naar uitwedstrijden en daarom niet geliefd. Dit jaar was het team van Sebastian aan de beurt om wat verder weg te moeten uitspelen. Vandaar dat zij als zater dag 3 moesten aantreden en dat hebben zij wederom verdienstelijk gedaan met een 2e plek en een periodetitel. Vervolgens is het in de promotiewedstrijden helaas net niet gelukt. Want na winst op Kadoelen 2, bleek nota bene AFC zaterdag 4 over twee wedstrijden de betere of de ge lukkige? Enfin, volgend jaar gewoon weer actief in de reserve 3e klasse met op verzoek nu een minder verre poule. Zaterdag 4 van Michiel Bijloo c.s. zijn ook als 2e geëindigd en hebben ook nog een periodetitel veroverd. Na winst tegen Stormvogels 2 hebben zij dus in een rechtstreekse serie tegen AFC zaterdag 3 ook gewonnen. Er wacht hun nog één wedstrijd op neutraal terrein tegen ZOB 3 om een plek in de reserve 2e klasse. Het zou toch wat ziin. Zaterdag 5, van Lennart Ammerlaan hebben sportief een minder seizoen gedraaid en zijn als 10e geëindigd. Gelukkig hadden al twee teams zich teruggetrokken, waardoor degradatie kon worden ontlopen. Volgend jaar nieuwe ronden, nieuwe kansen. Zaterdag 6 is het team van Alain Leons c.s. en zij waren het seizoen dramatisch gestart met slechts drie punten uit de eerste negen wedstrijden. Daarna, zoals door Alain voorspeld op het captainsoverleg, is het toch allemaal nog goed gekomen en zijn zij als 6e van de twaalf teams geëindigd. Zaterdag 7, met zat-cie. lid Jack Huiman als stuwende kracht, hebben een evenwichtig seizoen gedraaid. 10 x gewonnen maar ook 10x verloren en twee gelijke spelen betekende een 5e plek in hun competitie. De zaterdag 8 van Jean-Paul Lo-ten-Foe c.s. waren vorig jaar kampioen geworden en mochten nu dus ook gaan uitkomen in de reserve 3e klasse, A-categorie. Helaas zaten zij, net als zat 3, ook in een "verre" poule en hadden dus relatief veel reistijd. Uiteindelijk zijn zij keurig als 5e van de twaalf teams geëindigd. Bovendien waren zij de winnaar van het middagprogramma bij het Gelukkig Nieuwjaar zaalvoetbaltoernooi in januari. De teams van zaterdag 9 t/m zaterdag 12 zijn allemaal in de reserve 4e klasse uitgekomen. B-categorie. Zaterdag 9 was het team van Maarten Blokland c.s. Echter, al bij het begin van de competitie bleek dat zij helaas geen volwaardig team meer op de been konden brengen. En na goed over leg is toen besloten zat 9 uit de competitie te nemen. De overgebleven spelers hebben bij diver se zaterdagteams onderdak gevonden of hebben een sabbatical genomen Voor de zaterdag 10 was het hun tweede seizoen bij AFC. De gebroeders Huisman, Joost en Tom, nemen hier het voortouw. En sportief hebben ze een topseizoen gedraaid met een meer dan verdienstelijke 3e plek in een competitie van veertien teams. Een leuk, enthousiast team dat ook bij het Gelukkig Nieuwjaar zaalvoetbaltoernooi zeer ruim vertegenwoordigd was. Zaterdag 11 was het team van Freek Tilman c.s. Het kan vriezen, het kan dooien en met twaalf overwinningen maar ook twaalf nederlagen en nog twee gelijke spelen, zijn zij als 7e keurig in de middenmoot geëindigd. Zaterdag 12 van Wieger van der Linden c.s. hebben naar verluidt een prima seizoen gedraaid en zijn uiteindelijk 8e geworden. Zaterdag 13 van Thomas van der Werff c.s. speelden voor het 2e seizoen op rij in de reserve 5e klasse. En ook bij hen was het de ene week winst (12x) en de andere week verlies (12x). Met als resultaat een 6e plek. 10

Jaarverslagen | 2017 | | pagina 12