Zondag 10 - een bijdrage van aanvoerder Arno Wijnands Afgelopen seizoen heeft het "Fusion Team zondag 10" een sterk seizoen gedraaid. Met heel veel mensen op papier stonden we soms met zestien trappelende kerels aan de start van weer een mooie wedstrijd. Maar naarmate het seizoen vorderde namen de buiten AFC-activiteiten in de weekenden toe. Vertoonden de gelouterde, maar nog strakke lichamen her en der scheurtjes van de uiterste krachtsinspanningen die werden geleverd om lange tijd in de top drie mee te draaien en zorgden wedstrijden later op de dag dat ons horeca contingent steeds vaker niet aanwezig kon zijn. Al met al gefinisht op een zeer verdiende zesde plek dat recht geeft op weer een seizoen in de zevende klasse. Dus we kijken al weer uit naar een nieuw seizoen vol hero- ische gevechten met sympathieke tegenstanders. Ons aller Jack Duis zal volgend seizoen niet meer live te bewonderen zijn aan zijn linkerzijde in AFC 10. Ook een icoon moet keuzes maken. Jack, 3x kampioen in 10 jaar tijd. Dat was ons nooit zonder jou gelukt. Onze dank is eeuwig en verpletterend! Zondag 11 - een bijdrage van Max Flam Zondag 11 is dit seizoen in de reserve zevende klasse op de achtste plaats geëindigd. Het team werd gedwongen door de KNVB ingedeeld in de regio Almere wat zijn weerslag heeft gehad. Geregeld waren er problemen met de opkomst. Het seizoen wordt traditioneel afgesloten met de "Gouden Schoen Avond" waar o.a. de winnaar van de felbegeerde gouden schoen bekend wordt gemaakt. Het is jammer om hier te moeten melden dat, na dit seizoen, het circa twintig jaar oude bestaan de vriendenteam ophoudt te bestaan. Een deel van het team gaat met spelers van Maarten Blokland zijn team verder als veteranen team op de zaterdag. Activiteiten Samen met de elftalcommissie C en Lou Hekster hebben we in de winterstop weer het 'Gelukkig Nieuwjaar' toernooi georganiseerd in de Emergohal. De traditionele afsluiting van het seizoen met de 'Be Friends Cup' ging helaas op zaterdag 3 juni niet door vanwege te weinig deelne mende teams. Gekeken wordt of we dit onderlinge toernooi aan het begin van het nieuwe sei zoen kunnen organiseren. Vrijwilligers De B-commissie is zuinig op haar vrijwilligers en koestert deze AFC-leden binnen de club. Wij bedanken iedereen voor hun inzet, want dankzij hun inspanningen is het weer een zeer ge slaagd seizoen geworden. Wij wensen iedereen een fijne vakantie en tot ziens bij de start van het nieuwe voetbalseizoen 2017/2018. 7. ZATERDAG SENIOREN Een bijdrage van Sebo Woldringh. Na het kampioenschap van zaterdag 1 in het seizoen 2015-2016 is besloten dat de zaterdag 1 met ingang van het afgelopen seizoen onder de Commissie TOPamateurs zou gaan vallen. De C-(zat)commissie heeft dit initiatief toegejuicht en is blij dat de zaterdag 1 wederom kampioen is geworden. Hulde! Wij wensen Benno Nihom, zijn spelers en staf, dan ook veel succes in de Hoofdklasse. Hoe is het de elftallen, zaterdag 2 tot en met 13, alsmede de Veteranen 35+1, 35+2 en 45+1 vergaan? De zaterdag 2 speelt nog steeds in de sterke reserve 1e klasse. Dit elftal, onder leiding van Je roen Brussee en met vele oer-AFC'ers in de gelederen, hebben een zwaar seizoen gehad. En met slechts vijf overwinningen en een gelijkspel zijn zij als laatste in een competitie met dertien teams geëindigd. Bij het schrijven van dit jaarverslag waren zij nog verwikkeld in promo tie/degradatie wedstrijden. Hopelijk hebben zij het gered en kunnen zij in de reserve 1e klasse blijven spelen. Komend seizoen zal een aantal huidige zaterdag 1 spelers in het tweede gaan spelen en zullen 9

Jaarverslagen | 2017 | | pagina 11