Boogaart ontpopte zich al snel tot een publiekslieveling en bleek een aanwinst. Eigenlijk alle spelers speelden naar behoren, maar dat was vooral tijdens de thuiswedstrijden zichtbaar. De eerste zeperd volgde in Haarlem. AFC werd verslagen door onze vrienden van de Koninklij ke terwijl thuis regelmatig de pannen van het dak werden gespeeld. Tot aan de winterstop bleef dat "thuis" zo doorgaan met hoogtepunten tegen De Treffers en VVSB, terwijl de groep door het ijs zakte bij Magreb en HBS. Tegen de goede ploegen kon AFC het verschil maken terwijl tegen de mindere goden AFC geen punten kon pakken. De hoogste tijd om tijdens de winterstop op Gran Canaria de balans op te maken. Het lek leek boven en de eerste 3 wedstrijden na een succesvol verblijf in de zon wer den allen gewonnen met mooi voetbal. De rode draad door het prima verlopen seizoen bleek echter later de rol van WKE. Zes punten werden ons afgenomen na het faillissement van de ze club en in plaats van kampioenskandidaat waren wij opeens aangeschoten wild. De jongens voelden zich een stuk ongemakkelijker in die rol en dat was duidelijk te zien op het veld. De laatste wedstrijden in april en mei waren gewoon niet goed en met de hakken over de sloot werd gelukkig bij VVSB gewonnen en werd de nekslag in Cuijk uitgedeeld. Kwalificatie voor de Tweede Divisie was een feit! Al met al een zeer knappe prestatie van onze jongens en alle begeleiders o.l.v. trainer Bart Log- chies verdienen een pluim voor de vele bergen werk die werden verzet. In Aalsmeer werd op gepaste wijze het seizoen afgesloten en werd bekend dat Marien Willemsen werd verkozen tot Speler van het Jaar. Ook langs deze weg van harte gefeliciteerd. De meeste doelpunten maakte Pieter Koopman en een speciaal applaus verdient Laszlo Sandor die als 4e keeper bij AFC binnen kwam wandelen en vervolgens bijna alle wedstrijden speelde. Voor nu wensen wij alle betrokkenen een prettige zomervakantie! ''Ons tweede'' De Zondag 2 wist met een jong elftal een tweede plaats af te dwingen in de Reserve Hoofdklas se, slechts de Koninklijke HFC moesten zij boven zich dulden. Met 15 winstpartijen, 4 gelijke spelen en 5 maal verlies behaalde het uit 24 wedstrijden 49 punten. Doelsaldo 81 voor en 36 tegen. Het team van trainer Roy Tular en zijn rechterhand Joey Zebeda wist in de beker door te dringen tot de kwartfinale, waarin het nota bene werd uitgeschakeld door haar grotere broer, de AFC Zondag 1. Echter niet nadat eerst een ronde ervoor werd gewonnen van Kon. HFC, iets dat de Zondag 1 dit jaar niet lukte. Al met al een succesvol seizoen in een competitie die wederom een vooraanstaand team zag wegvallen. Na eerder clubs als Argon, Blauw Wit, DWV, Elinkwijk en Hilversum zich uit de Re serve Hoofdklasse terugtrokken, werd halverwege dit jaar Hollandia aan dit rijtje toegevoegd. Helaas. Het zou de KNVB sieren de tweede elftallen uit de Reserve Hoofdklasse te laten mees pelen in de Tweede Klasse Zondagamateurs. Het is maar een gedachte. 6. ZONDAG SENIOREN 3 T/M 12 Een bijdrage van Patrick Reddering. Samenstelling B-commissie De B-commissie bestond afgelopen seizoen uit Patrick Reddering, Max Flam en Diederick de Mos. De begeleiding van de zondag 3 t/m 5 was in handen van Patrick Reddering. Max Flam hield zich bezig met de zondag 8, 9, 10 en 12. En Diederick de Mos was verantwoordelijk voor de zondag 6, 7 en 11. De zondag 4 in de huidige samenstelling houdt helaas op te bestaan. En vanwege een vertrek van een aantal spelers uit zowel de zondag 10 als zondag 11 zullen de overgebleven spelers samen een nieuw team gaan vormen. Verder heeft zich een compleet nieuw team aangemeld waardoor er in het nieuwe seizoen in totaal 11 teams op de zondag in actie komen. De B-commissie zal het nieuwe seizoen in dezelfde samenstelling doorgaan. Trainers/trainingen Het afgelopen seizoen was René de Haan trainer/coach van de zondag 3. Hij werd daarbij ge assisteerd door de elftalleider Cocky van Duijvenbode. Het team is als promovendus in de re-

Jaarverslagen | 2016 | | pagina 6