om dr. Bas Pijnenburg (orthopeed aan het Amstelland Amstelveen ziekenhuis) toe te voegen aan de Medische Commissie. Ons Eerste vlaggenschip werd vakkundig begeleid door clubarts Lex Swaan, fysio- manueelthe- rapeut Bas ter Hoeven van de praktijk Mobilis en sporttherapeut Michael Olivieira. Blijkbaar een succesformule welke als onderdeel van de staf promotie naar de tweede divisie mogelijk maak ten. De senioren 2 werd begeleid door sporttherapeut Dennis Schröder, welke tevens de jun. A1 onder zijn hoede nam. De zaterdag senioren 1 en inmiddels kampioen, werd begeleid door fysiotherapeut Kevin Bec kers, eveneens van de praktijk Mobilis. De AFC Top-jeugd, uitkomend tegen diverse BVO 11- tallen, werd dit seizoen paramedisch begeleid door sporttherapeuten Dennis Schröder (jun. A1), sport-therapeut Jürgen Boerleider (jun. B1), Floor Monas sporttherapeute (jun. C1) en Aukje Spoelstra sporttherapeute (jun. D1). Tevens waren allen inzetbaar bij diverse door de commis sies zowel in- als outdoor georganiseerde festiviteiten en toernooien. De reguliere kolom van de Medische Commissie in ons clubblad de Schakel evenals de website, heeft tot een moderne communicatie over en weer geleid met ouders van onze jeugd en/of trai ners, daar waar het ging om vragen m.b.t. algemene gezondheid. Een belangrijk verlengstuk daarvan bleek voor AFC-jeugd het exclusieve inloopspreekuur op maandag- en woensdagmid dag. De jaarlijks verplichte A.E.D. (Automatisch Externe Defibrillator) training werd dit keer door 15 verschillende AFC-functionarissen met goed gevolg bijgewoond. Als een club als AFC door haar diverse commissies te vergelijken is met een "gezond" bedrijf, dan functioneerde de Medische Commissie daarin wederom als een geolied radertje. 13. PERS, PUBLICITEIT en EVENEMENTEN Een bijdrage van Bobby Gehring. De commissie bestaande uit Hans Elias, Laurens Bianchi en André Wijnand, Arjan Anderiesen, Loraine Parsser en Bobby Gehring kende wat betreft haar verantwoordelijkheden een druk ver enigingsjaar. Onze commissie droeg zorg voor: Onze voor de "Website van het Jaar Verkiezing" genomineerd site www.afc.nl, ons clubblad de Schakel ('die komt binden d'oude club aan d'oude vrinden) alle sociale media berichtgeving in de totale breedte van de club op facebook, twitter en instagram, de AFColumns, de ontvangst van de pers bij de thuiswedstrijden van AFC 1, het versturen van de nieuwsbrieven aan alle le den, de Kerstkaart, het programmablad 'AFC thuis' en natuurlijk de Persmap van het seizoen 2015-2016. Ook nam de commissie de organisatie voor de 'Seizoen Kick-Off' voor haar reke ning, die in het teken stond van het presenteren van de selectieteams en de Persmap. Vorig seizoen werd de AFC-website genomineerd voor de Beste Website van het Jaar in de ca tegorie Sport. Daarin moesten wij het opnemen tegen grote clubs als Ajax, PSV, Feyenoord en AZ. Een mooie nominatie die recht doet aan het tijdrovende proces dat in samenwerking met AFC Vriendelijk Bedrijf Atabix wordt uitgevoerd. De site wordt goed bezocht en veel geraad pleegd voor allerlei informatie. Door de actuele en gespreide berichtgeving kunnen alle leden zich terugvinden in ons digitale clubhuis. Hans Elias, onze webmaster, besteedt elke dag veel aandacht aan onze website. De site biedt o.a. een zeer gevarieerde homepage met aandacht voor jeugd- en seniorenvoetbal, veel nieuws over AFC 1, de verjaardagen van al onze leden, een mooi fotoalbum van wedstrijden en evene menten, een prachtig archief met ontzettend veel informatie en natuurlijk alle benodigde de ba sisinformatie over de club en al haar commissies. Uiteraard kan men op onze site ook uitgebrei de informatie vinden over onze AFC-Vriendelijke Bedrijven en de mogelijkheden om de club fi nancieel te ondersteunen. Op alle teampagina's staat de uitgebreide stand en het volledige wedstrijdprogramma. Volgend seizoen zullen er weer veel teamfoto's moeten worden ververst. Ook erg leuk is de wekelijkse verkiezing van een speler of elftal van de week en natuurlijk is er altijd aandacht voor alle verschillende tradities die de club rijk is. In de periode 13 augustus 2015 - 15 juni 2016 verscheen de Schakel elf keer. Ons clubblad is onderdeel van discussie in het licht van de overwegend digitale berichtgeving van de huidige

Jaarverslagen | 2016 | | pagina 14