De teams van zat 9 tot en met zat 13 zijn allemaal in de reserve 4e klasse uitgekomen. Zaterdag 9 van Jean-Paul Lo-ten-Foe c.s. hebben een goed seizoen gedraaid en zijn keurig 3e geworden. Still going strong. Zaterdag 10 van Victor de Vries c.s. bungelen eigenlijk ook al een aantal jaren onderaan. Wellicht steeds een beetje pech met sterke, vooral jonge tegenstanders. Degradatie is het helaas geworden en zat 10 heeft dan ook aangegeven volgend jaar de stap te willen maken naar de vete- ranencompetitie. Zaterdag 11 (het oude zat 5 dus) van Coen Doolaard hebben een prima seizoen gehad met uiteindelijk een 4e plek. Zaterdag 12 van Robbert Kroese en Floris Paternotte hebben het in hun derde seizoen bij AFC sportief wat minder gedaan en zijn als 9e van de 10 ploegen geëindigd. Volgend seizoen nieuwe ronden, nieuwe kansen. Zaterdag 13 van Thomas van der Werff c.s. hebben hun 2e seizoen op de populaire zaterdag gehad en zijn als 9e van de 12 ploegen geëindigd. In het nieuwe seizoen zullen zij vrijwillig gaan uitkomen in de reserve 5e klasse. De Veteranen 1 (35+) onder leiding van Sebo Woldringh en Nicky Flekster hebben een rede lijk tot goed seizoen gedraaid en zijn, net als vorig seizoen, 6e geworden van de 12. Het was weer dikwijls puzzelen met de bezetting. Waren ze compleet dan wonnen ze (10x). En was het krap aan of was er tekort aan potentiële toppertjes, binnen en buiten de lijnen. Dan werd er verloren (11x). Slechts 1x werden de punten gedeeld. De Veteranen 2, met nog steeds "Marko" (Marcel Koster voor intimi) aan het roer, hebben sportief het wat minder gedaan in hun 45+ competitie. Een 9e plek was hun deel. Maar al lezende de mooie verslagen van Anton Fasel op onze site is het toch weer een leuk seizoen geweest. Tot zover het wel en wee van zat 1 tot en met zat 13, alsmede de V1 V2. Net als vorig sei zoen hebben wederom alle teams hun volledige aantal wedstrijden kunnen spelen. Er zijn dan ook opmerkelijk weinig wedstrijden afgelast. Daarbij heeft natuurlijk het nieuwe kunstgrasveld 3 zeker bijgedragen. Zoals het hoort een woord van dank aan al degenen die bij hebben gedragen aan een vlotte organisatie ten behoeve van het zaterdag seniorenvoetbal. Aldus, in willekeurige volgorde: Marjan Janssen met haar wedstrijdtafel en mede geassisteerd door de heer Jan Wortel in zijn keurige AFC-blazer. Tegenstander én scheidsrechters werden wederom op meer dan AFC-waardige wijze ontvangen. En onder coördinatie van Frans Jüch waren bijna alle wedstrijden, ook bij de lagere teams, voorzien van een scheidsrechter. Fluïde, daar is AFC toch uniek in. En dan natuurlijk het veelvuldig en prettige contact met Lars Folkertsma op het wedstrijdse cretariaat alsmede met onze verenigingsmanager Flenny Kottmann. Dank ook aan Flassan c.s, die altijd weer klaarstond bij de kleedkamers met in de rust een vers potje thee. En natuurlijk Frans Joop en alle medewerkers die weer prima hebben zorg gedragen voor de inwendige mens. En tot slot dank aan de B-cie. voor de altijd weer prettige samenwerking op gebied van de gezamenlijke evenementen voor de senioren van de zaterdag en zondag. Kortom het is weer een mooi en lang seizoen 2014-2015 geweest waarbij zeker niet onver meld mag blijven de altijd weer gezellige Sixes op Nieuwjaarsdag, het traditionele Kienen, het "Ge lukkig Nieuwjaar" zaalvoetbaltoernooi in de Emergo-hal te Amstelveen. En dit seizoen is zelfs 2x de "Be Friends Cup" verspeeld. Een keer aan het begin van het seizoen als opwarmer voor de competitie en traditioneel aan het einde van het seizoen samenvallend met de finale in de Europa League. Fletwas wederom bijzonder geslaagd. Tot slot Dank aan mijn commissieleden Roy van Dijk, Jack Fluiman en Emiel Neter, alsmede be stuurslid seniorenvoetbal Lou Flekster voor de prettige samenwerking in het afgelopen seizoen. Wij wensen iedereen een fijne zomer toe en blijf vooral doortrainen Sebo Woldringh, secretaris AFC Zat.-cie. 8. DE JONGE AFC'ERS: "verrassend of niet"? Het seizoen 2014-2015 is afgesloten, een seizoen vol verrassingen. In eerste instantie gaan de felicitaties uit naar de kampioenen van afgelopen seizoen. De kampioenen in het najaar waren de E4, E10, E11, D8, C5 en B5. Kampioenen aan het einde van het seizoen waren een

Jaarverslagen | 2015 | | pagina 9