beter is geworden. Vanzelfsprekend was de voltallige selectie ook aanwezig bij het Kienen al waar de "Miss Kien" een prachtige gesigneerde team foto werd aangeboden. Voor volgend sei zoen zijn reeds vijf versterkingen vastgelegd en met deze jongens moet toch echt een gooi naar het kampioenschap gedaan kunnen worden. Zondag 7 is dit seizoen in de reserve vijfde klasse op een verdienstelijke derde plaats ge ëindigd. Het team speelde mee om het kampioenschap maar dat werd in de laatste wedstrijden helaas teniet gedaan. Ondanks deze teleurstelling is de teamspirit, mede door gezellige teamuit jes, altijd goed gebleven. Volgend seizoen gaat de zondag 7 weer meestrijden bij de bovenste plaatsen en zit er wellicht wel een kampioenschap in. Zondag 8 is in hun eerste seizoen bij AFC in de reserve vijfde klasse op de negende plaats geëindigd. AFC 8 bestaat uit een team vol jonge nieuwsgierige studenten met liefde voor het spelletje. Er werd heel gemotiveerd aan het seizoen begonnen, hopende om hoge ogen te gooien. Maar uiteindelijk verliep het seizoen met ups en downs. Een belangrijke opsteker voor het team waren de goede resultaten tijdens de derde helft in onze mooie sociëteit. Volgend sei zoen weet de zondag 8 wat ze te wachten staat en gaan zij er voor om de prijzenkast te vullen met een kampioensbeker. Zondag 9 is dit seizoen in de reserve zesde klasse in de regio Haarlem op de zevende plaats geëindigd. En ook volgend seizoen zullen ze in de regio Kennemerland actief blijven. Het grote probleem van het team blijft het ontbreken van een vaste keeper. Dit heeft diverse punten gekost, waardoor het negende wellicht iets lager is geëindigd en er meer had ingezeten. On danks dat zorgde een serie goede overwinningen na de winterstop ervoor dat de sfeer van het team goed bleef en dat is altijd belangrijk in de aanloop naar het volgende seizoen. Zondag 10 is dit seizoen in de reserve zevende klasse op de negende plaats geëindigd. Helaas houdt het team na dit seizoen op te bestaan. Onder andere door blessures en andere perikelen was aanvoerder Teun Linthorst genoodzaakt deze beslissing te nemen. Gelukkig is voor alle spelers die wel door willen gaan met voetballen onderdak gevonden in diverse andere teams binnen AFC. Zondag 11 kan zo langzamerhand wel het tweede vlaggenschip van AFC worden ge noemd. Met het derde kampioenschap, binnen enkele jaren, in de reserve zevende klasse heb ben Jack Duis en de zijnen een belangrijk aandeel in de goedgevulde prijzenkast van AFC. Dit kampioenschap werd op 3 mei jl. op uitbundige wijze in het clubhuis gevierd. Behalve een mooie KNVB kampioensschaal kregen de spelers ook allemaal een medaille en uiteraard een bos bloemen. Volgend seizoen blijft het team in de reserve zevende klasse spelen. Zondag 12 is dit seizoen in de reserve zevende klasse (regio Hoofddorp) op de negende plaats geëindigd. Het seizoen werd matig begonnen. Echter in de tweede seizoenshelft draaide het team goed en werden nagenoeg alle wedstrijden gewonnen. Volgend seizoen gaat het team weer in de regio Amsterdam spelen. En met enkele versterkingen wil het team weer voor een toppositie gaan strijden. Het seizoen wordt traditioneel afgesloten met de "Gouden Schoen Avond" waar o.a. de winnaar van de Gouden Schoen wordt bekend gemaakt. Activiteiten Samen met de elftalcommissie C en Lou Hekster hebben we in het afgelopen seizoen weer twee succesvolle voetbaltoernooien georganiseerd. Op 4 januari werd het 'Gelukkig Nieuwjaar' toernooi gespeeld in de Emergohal en op 27 mei werd het seizoen afgesloten met de 'Be Friends Cup' op de velden van AFC. Vrijwilligers De B-commissie is zuinig op haar vrijwilligers en koestert deze AFC-leden binnen de club. Wij bedanken iedereen voor hun inzet, want dankzij hun inspanningen is het weer een zeer ge slaagd seizoen geworden. Zoals eerder in dit verslag gemeld is, is Cocky van Duijvenbode, teamleider van de zondag 3, uitgeroepen tot "vrijwilliger van het jaar" bij de senioren. Wij wensen iedereen een fijne vakantie en tot ziens bij de start van het nieuwe voetbalsei zoen 2015/2016. 7. ZATERDAG SENIOREN Hoe is het de elftallen, zaterdag 1 tot en met 13, alsmede de Veteranen 1 en 2, vergaan? Het vlaggenschip, de zaterdag 1, stond dit seizoen wederom onder de technische leiding van

Jaarverslagen | 2015 | | pagina 7