van onze zondag teams te laten leiden door eigen scheidsrechters. Ook konden wij op de me dewerking van onze eigen scheidsrechters rekenen bij het 'Gelukkig Nieuwjaar toernooi' in de Emergohal en de 'Be Friends Cup' op AFC. Uiteraard willen wij, mede namens de spelers, alle scheidsrechters bedanken voor hun enorme inzet. Een prima initiatief van onze scheidsrechterscommissie in het afgelopen seizoen was het organiseren van een spelregelavond op AFC. Aan de hand van wedstrijdbeelden en spelsitua ties werden door eredivisie scheidsrechter Dennis Higler de spelregels toegelicht. Zoals ver wacht leverde dit veel discussie op tussen de aanwezige spelers en scheidsrechters. Wel of geen buitenspel? Wel of geen gele/rode kaart? Bestuur In het bestuur is Lou Flekster verantwoordelijk voor het seniorenvoetbal (heren en dames). Samen met hem en de leden van de elftalcommissie C werd veel tot stand gebracht. Vooral bij de organisatie van het Gelukkig Nieuwjaar toernooi en de Be Friends Cup werd er weer goed samengewerkt. Wij bedanken Lou voor zijn ondersteuning en adviezen. Administratie Dankzij de hulp en ondersteuning van Lars Folkertsma, Thea Verhoeven en Daryl Gerrit sen op de administratie werd ons veel werk uit handen genomen en konden we onze aanvoer ders en spelers altijd goed informeren over o.a. wijzigingen in het wedstrijdprogramma, het tijdig aanvragen van nieuwe spelerspassen en snipperdagen en openstaande contributies. Samen met verenigingsmanager Henny Kottmann heeft het team weer veel belangrijk werk verricht. Bedankt daarvoor! Wedstrijdtafel Elke zondag werd de wedstrijdtafel op uitstekende wijze bemand door Paul Ravelli en Jan Wortel. Prima gastheren voor aanvoerders, leiders en scheidsrechters. In vergelijking met veel andere clubs hebben wij de luxe dat er vier laptops aanwezig zijn waarop het digitale wedstrijd formulier kan worden ingevuld. Namens onze aanvoerders en scheidsrechters willen wij Paul en Jan bedanken voor het uitvoeren van deze belangrijke functie. Sportpark De organisatie van de kleedkamers, materialen en velden op ons mooie sportpark "Goed Genoeg" werden door de inzet van Hassan tot volle tevredenheid uitgevoerd. Onze teams wor den elke zondag uitstekend opgevangen en begeleid. Door de komst van het vernieuwde kunst grasveld 3 kunnen er op dit veld ook weer competitiewedstrijden van de senioren worden ge speeld en kan het veld ook weer als trainingsveld worden gebruikt. Teams Zondag 3 is in de competitie als tweede geëindigd met drie punten minder als kampioen Abcoude 2. Het was gedurende het hele seizoen een spannende strijd tussen deze twee teams. Na degradatie, in het vorig seizoen, naar de Reserve Tweede klasse heeft het team dit seizoen laten zien dat ze wel degelijk in de Reserve Eerste klasse thuishoren. Op het moment van schrijven van deze bijdrage in het jaarverslag speelt de zondag 3 nog nacompetitie. Inmiddels is het team door naar de tweede ronde en zijn ze dus nog in de race om alsnog te promoveren. Na een thuiswinst van 5-4 op Zeeburgia 2 en een 3-3 gelijkspel in de spannende uitwed strijd is de Zondag 3 er in geslaagd de promotie naar de Reserve Eerste klasse veilig te stellen. Zondag 4 is dit seizoen in de reserve vierde klasse op de vierde plek geëindigd. Een ver betering met het seizoen daarvoor toen het team van trainer/coach Kees Bregman nog in de eindklassering op de achtste plek stond. Volgend seizoen zal Herman Wieffering starten als nieuwe trainer van het vierde. Omdat er enkele spelers vetrekken is het doel om het team te versterken met spelers die overkomen uit de zondag A-junioren. Zondag 5 is in de competitie met een zevende plek bovenaan het rechter rijtje geëindigd. Een flinke verbetering in vergelijking met het seizoen daarvoor toen het team op de één na laat ste plaats eindigde in de reserve vierde klasse. Met name in het begin van het seizoen werden er veel overwinningen geboekt. Het team gaat volgend seizoen met dezelfde spelers door en er komen twee of drie nieuwe versterkingen bij. Zondag 6 is dit seizoen in de reserve vierde klasse op een verdienstelijke zevende plaats geëindigd. Naast traditionele hoogtepunten als de 'Be Friends Cup' en het 'Gelukkig Nieuwjaar Toernooi' zorgden de vele trainingen van Kees Bregman ervoor dat het team dit seizoen weer

Jaarverslagen | 2015 | | pagina 6