AFC-opleiding hun opwachting hebben gemaakt in de hoofdmacht. Een bijna oneindige lijst met debuterende spelers als Tamba dos Santos, Bas Middelkoop, Mitchel Faerber, Feretti Hehl, Mallqui Cabezas, Nicolas Parqui, Billy Tavares en Daan Tuerlings uit het tweede elftal en Danny Goedkoop uit de A-junioren toont de kracht van de opleiding van AFC. In de districtsbeker kwam AFC dit jaar goed voor de dag. Pas in de kwartfinale volgde de uitschakeling door hoofdklasser DOVO uit Veenendaal. Onder leiding van de nieuw aangeworven hoofdtrainer Bart Logchies staat AFC komend seizoen voor de uitdaging bij de eerste zeven te eindigen welke klassering recht zal geven op plaatsing in de nieuw in te voeren Landelijke Divisie, die zal worden gevormd uit de top van de zaterdag en zondag Topklassen aangevuld met beloften teams van BVO's. Zondag 2 Het debuutjaar van Roy Tular en Joey Zebeda als technische leiding van ons opleidings elftal kende als team een prima seizoen. Op het team, met assistent-scheidsrechter Ernst- Pieter Knüpfer en fysiotherapeut Dennis Schroder altijd trouw langs de lijn, werd een grote wis sel getrokken door de blessures van de hoofdmacht. Het werden Roy en Joey vaak niet makke lijk gemaakt om een team op de been te brengen en binnen de mogelijkheden moest veel crea tief opgelost worden. Het is des te meer een prestatie van formaat dat deze ploeg, waarvoor de prioriteit ligt in het laten doorstromen van spelers naar de zondag 1, de competitie in de reserve Floofdklasse heeft afgesloten met een keurige derde plaats. Uit 26 wedstrijden werden met maar liefst 17 winstpartijen totaal 55 punten gehaald. Verliespartijen tegen de naaste concurrenten bleken ach teraf noodlottig voor een nog beter resultaat. Dat, zoals hierboven gememoreerd, maar liefst acht spelers uit dit elftal hun debuut hebben gemaakt is een prestatie waar dit talententeam te recht trots op mag zijn. 6. ZONDAG SENIOREN 3 T/M 12 Samenstelling B-commissie De B-commissie bestond afgelopen seizoen uit Patrick Reddering, Max Flam en Diederick de Mos. De begeleiding van de zondag 3 t/m 5 was in handen van Patrick Reddering. Max Flam hield zich bezig met de zondag 7, 8, 9 en 12. En Diederick de Mos was verantwoordelijk voor de zondag 6, 10 en 11. De huidige zondag 10 gaat volgend seizoen niet door met voetballen. Maar omdat een compleet nieuw team van buiten AFC zich heeft aangemeld komen we toch weer op totaal twaalf teams voor de zondag uit. De B-commissie zal het nieuwe seizoen in dezelfde sa menstelling doorgaan. Trainers/trainingen Het afgelopen seizoen was Michael Timisela trainer/coach van de zondag 3. Hij werd daarbij geassisteerd door de elftalleider Cocky van Duijvenbode. Het team is op een mooie tweede plaats in de competitie geëindigd. Op het moment van schrijven van deze bijdrage in het jaarverslag speelt de zondag 3 nog nacompetitie voor promotie naar de reserve eerste klasse. Michael Timisela stopt aan het einde van dit seizoen als trainer van de zondag 3. Als B- commissie willen wij Michael en Cocky bedanken voor de prestaties die zij samen met de spe lersgroep hebben gerealiseerd. Op 28 mei jl. is Cocky van Duijvenbode uitgeroepen tot "vrijwilli ger van het jaar" bij de senioren. Een meer dan terechte onderscheiding voor Cocky, die al ja renlang als teamleider van de zondag 3 actief is en hier volgend seizoen mee doorgaat. De training van de overige seniorenteams stond op de woensdagavond onder leiding van Kees Bregman. Op zondag was Kees trainer/coach van zijn 'eigen team' de zondag 4. De bege leiding van dit team deed hij samen met elftalleider Gerrit Altena. Volgend seizoen zal Kees weer de overige seniorenteams gaan trainen en stoppen als trainer van zondag 4. Zijn opvolger bij het vierde is Flerman Wieffering, die eerder al trainer is geweest bij de A-junioren. Gerrit Alte na zal actief blijven als elftalleider. Als B-commissie bedanken wij Kees en Gerrit voor hun en thousiasme en inzet in het afgelopen seizoen en wensen Flerman veel succes met de zondag 4. Scheidsrechters Dankzij de wekelijkse inzet van onze eigen clubscheidsrechters Gerrit Altena, Erik Bos, Adriaan Jeukens, Frans Jüch, Till Kolle, Rutger Koopmans, Karei Kuijvenhoven, Wim Ringe, Steve Ritfeld, Abel Swaan en George Wijnberg was het mogelijk praktisch alle thuiswedstrijden

Jaarverslagen | 2015 | | pagina 5