nen laten maken naar de zondag 1"". De toekomst zal het uitwijzen. De AFC zat-cie, te zamen met bestuurslid seniorenvoetbal Lou Hekster, zullen in ieder geval de zaterdag 1 blijven steunen waar mogelijk. De heren van Zaterdag 2 met vele oer AFC'ers in de gelederen hebben zelfs lange tijd uitzicht gehad op een titel in de reserve 1e klasse. Maar uiteindelijk als 6e geëindigd. Wel mocht er vanwege de behaalde periodetitel nog gestreden worden om een plek in de reserve hoofdklasse. Echter over twee wedstrijden was Hoogland uiteindelijk te sterk. En daarmee kwam een einde aan een sportief mooi maar lang seizoen met 29 officiële wedstrijden, inclusief beker. De zaterdag 3 van Sebastian Brokmann en Michiel Hageman hebben het uiteindelijk in de sterke reserve 2e klasse niet gered. De voorgaande seizoenen was het al steeds handhaven. Maar helaas kwamen zij op het eind twee puntjes tekort en was degradatie een feit. De elftallen zaterdag 4 tot en met zaterdag 7 zijn allemaal uitgekomen in de reserve 3e klasse. Zo is Zaterdag 4 van Justin Stoke c.s. als 9e geëindigd van de 11 teams. Te genstanders kwamen voornamelijk uit de kop van NH met langere reistijden tot gevolg. Tja, je blijft afhankelijk van hoe de KNVB indeelt en kan indelen en in de A-categorie mag nu eenmaal een club (lees:AFC) niet met twee elftallen in een poule vertegenwoor digd zijn. Zaterdag 5 van Coen Doolaard c.s. hebben sportief gezien wederom een moeilijk sei zoen gehad. Een 9e plek van de 10 clubs was hun deel. Zij hebben er vrijwillig voor ge kozen om in het nieuwe seizoen een stapje terug te doen naar de reserve 4e klasse. Za terdag 6, nog altijd onder leiding van Maarten Blokland, met ondersteuning van Roeland Mees, zijn samen met twee andere clubs onderaan geëindigd. Maar omdat reeds twee teams zich gedurende het seizoen hadden teruggetrokken, zijn zij niet gedegradeerd. Volgend jaar nieuwe ronde, nieuwe kansen. De zaterdag 7, met zat-cie lid Jack Huiman als stuwende kracht, zijn keurig als 5e van de 11 teams geëindigd. Echter hun seizoen is helaas overvleugeld door het trieste overlijden van hun teamgenoot Dennis van Metelen als gevolg van een auto-ongeluk. De teams van zat 8 tot en met zat 13 zijn allemaal in de reserve 4e klasse uitgekomen. Zaterdag 8 van Sebastian Licht en met zat-cie lid Emiel Neter in de gelederen zijn over tuigend KAMPIOEN geworden en mogen het komend seizoen gaan spelen in de reserve 3e klasse. Hulde Het Zaterdag 9 van Jean-Paul Lo-ten-Foe c.s. hebben een moeilijk seizoen gehad en hebben zich uiteindelijk weten te handhaven. Zaterdag 10 van Victor de Vries c.s. zijn uiteindelijk 11e en laatste geworden. Dit gezellige, edoch soms mondi ge team zal toch echt wat nieuwe krachten goed kunnen gebruiken. Zaterdag 11 van Alain Leons c.s. zijn dit seizoen op een keurige 4e plek geëindigd. En komend seizoen zullen zij de plek van zat 5 in de reserve 3e klasse 1-op-1 gaan overnemen. Dus gaan de uitdaging aan, in de A-categorie. Het tweede seizoen van zaterdag 12 van Robbert Kroese c.s. is afgesloten met een keurige plek in de middenmoot. En hebben nu het ritme te pakken. Zaterdag 13 van Thomas van der Werff c.s. (voormalig zondag 9) waren dit seizoen nieuwkomer op de populaire zaterdag. Sportief liep het allemaal nog wat minder maar naar verluidt, dat wordt volgend seizoen allemaal anders. De Veteranen 1 (35+) onder leiding van 'the one and only', bestuurslid seniorenvoetbal Lou Hekster, hebben een redelijk tot goed seizoen gedraaid en zijn 6e geworden van de 12. Het was af en toe een beetje puzzelen met de bezetting maar bovenal was het weer uitermate gezellig en is de cup voor de 3e helft wederom aan dit gezelschap uitgereikt. Naar verluidt gaat Lou ""Heintje"" Hekster nu echt stoppen. Maar eerst zien, dan gelo ven. De veteranen 3, met nog steeds ""Marko"" (Marcel Koster voor intimi) aan het roer, hebben sportief hun beste seizoen sinds jaren gedraaid in deze 45+ competitie. Met enige versterkingen zijn zij keurig als 5e van de 12 teams geëindigd. En was ook hun 3e helft altijd weer bijzonder gezellig.

Jaarverslagen | 2014 | | pagina 8