Zondag 9 heeft met een gedeelde zevende plek in de reserve zevende klasse een pri ma seizoen gedraaid. Omdat de opkomst over het algemeen goed was hebben ze alle wedstrijden kunnen spelen. De tweede seizoenshelft was de beste met overwinningen op de tot dan toe ongeslagen kampioen en een gelijkspel tegen de nummer twee. Het hoogtepunt was echter de laatste wedstrijd: een 4-2 overwinning op zondag 11! Als af sluiting van het seizoen heeft zondag 9 voor de vierde keer meegedaan aan de Guus Niemeijer Cup bij WV-HEDW. Daar werden ze in de halve finale uitgeschakeld door de latere kampioen. Het team blijft grotendeels intact. Een nieuwe speler heeft zondag 9 al gevonden. Zondag 10 is dit seizoen op de zevende plaats in de reserve zevende klasse geëindigd. Het team kende een moeizame start, maar wist in oktober deze negatieve trend te door breken. Na de winterstop werden wedstrijden gewonnen op karakter en verloren door dromerigheid. De opkomst was vergeleken met de resultaten aan de start bovengemid deld, maar door blessureleed, werd de selectie al snel gereduceerd tot gemiddeld elf. Voor komend seizoen zijn twee nieuwe spelers aangetrokken en zal één speler transfe reren binnen AFC. Zondag 11 is in de reserve zevende klasse dit seizoen op de tiende plaats geëindigd. Het seizoen werd matig begonnen. De tweede seizoenshelft draaide het team goed en werden nagenoeg alle wedstrijden gewonnen. Speciaal waren de wedstrijden tegen zondag 9, die in dezelfde poule speelden. Beide elftallen wonnen een wedstrijd met 4-2. Als afsluiting van het seizoen heeft het team weer meegedaan aan de Piet en Ciska Tool Cup bij FIT waar ze een prachtige tweede plaats behaalden. Het seizoen wordt tra ditioneel afgesloten met de Gouden Schoen avond waar o.a. de winnaar van de Gouden Schoen wordt bekend gemaakt. De eindklassering op de tiende plaats is voor zondag 11 een te lage plek gelet dat het team altijd in de top drie meedoet. Het team gaat volgend seizoen weer voor een toppositie. Activiteiten Samen met de elftalcommissie C en Lou Hekster hebben we afgelopen seizoen weer het "Gelukkig Nieuwjaar" toernooi georganiseerd in de Emergohal. De traditionele afslui ting van het seizoen met het "AFC Be Friends Cup" toernooi kon op 24 mei helaas niet doorgaan omdat er zich om diverse redenen te weinig zaterdag- en zondagteams had den aangemeld. De bedoeling is nu om in september, voor de start van de competitie, een onderling toernooi te organiseren. Vrijwilligers De B-commissie is zuinig op haar vrijwilligers en koestert deze AFC-leden binnen de club. Wij bedanken iedereen voor hun inzet, want dankzij hun inspanningen is het weer een zeer geslaagd seizoen geworden. Wij wensen iedereen een fijne zomervakantie en een fantastisch WK Voetbal. 7. ZATERDAG SENIOREN Hoe is het de elftallen, zaterdag 1 tot en met 13, alsmede de veteranen 1 en 2, vergaan? Het vlaggenschip, de zaterdag 1, stond dit seizoen onder de technische leiding van Wessel Colijn, geassisteerd door Frans Boelens en elftalleider Tim de Groot. Met een op papier brede selectie waren zij wederom ingedeeld in de standaard 2e klasse A en zijn zij uiteindelijk als T geëindigd van de 14 teams. Doordat zij gedurende het seizoen ook een periodetitel hebben bemachtigd, mochten zij aan het einde van het seizoen nog promotiewedstrijden spelen voor de 1e klasse. Het Utrechtse UW werd 2x met duidelijke cijfers aan de kant gezet en toen wachtte nog twee wedstrijden tegen Almkerk. Uit werd 1-1 gespeeld. Echter helaas ging de thuiswedstrijd met 0-2 verloren en was promotie helaas niet hun deel. Maar niet getreurd, al met al toch met deze selectie een meer dan prima seizoen gedraaid. Enfin, volgend seizoen, nieuwe ronden, nieuwe kansen. Wellicht dan wel naar de 1e klasse? Het is vanuit AFC nog altijd geen keiharde doelstelling maarzoals de commissie al jarenlang roept: ""Het zou toch mooi zijn als je (jonge, talentvolle) AFC'ers kan laten rijpen in de zaterdag 1 op een hoog niveau om daarna mogelijk alsnog de stap te kun-

Jaarverslagen | 2014 | | pagina 7