maar niets bleek minder waar. In de laatste competitiewedstrijd werd de inhaalrace af gesloten met een meer dan verdiend kampioenschap. De selectie van bijna uitsluitend spelers vanuit de AFC-gelederen werd een vriendenploeg die voor elkaar door het vuur gingen en uiteindelijk onoverwinnelijk bleek. Dat de zondag 2 in de wedstrijden om het algeheel kampioenschap vlak voor de halve finale strandde was zuur vanwege slechts één doelpunt dat ze tekort schoten, maar de spelers en begeleiding verdienen een groot compliment voor het behaalde succes. In het toernooi om de districtsbeker kwam de zondag 2 zelfs verder dan het vlaggen schip, dat werd uitgeschakeld door de amateurs van Ajax. De zondag 2 vond pas haar Waterloo in de kwartfinale tegen het eerste van JOS/WGM nadat alle tweede elftallen al waren uitgeschakeld. Voorwaar een geweldige prestatie. 6. ZONDAG SENIOREN 3 T/M Samenstelling B-commissie De B-commissie bestond afgelopen seizoen uit Patrick Reddering, Max Flam en Seth van Straten. De begeleiding van de zondag 3 t/m 5 was in handen van Patrick Redde ring. Max Flam hield zich bezig met de zondag 6, 8 en 11. En Seth van Straten was ver antwoordelijk voor de zondag 7, 9 en 10. Volgend seizoen zal er een extra seniorenteam bijkomen waardoor we in totaal met 12 teams op zondag uitkomen. Met ingang van het nieuwe seizoen worden de werkzaamheden van Seth van Straten in de commissie overgenomen door Diederick de Mos. Hierbij willen wij Seth bedanken voor zijn inzet voor de B-commissie in de afgelopen jaren en wensen wij Diederick (tevens aanvoerder van de zondag 6) veel succes. Trainers/trainingen Martin Verburg was afgelopen seizoen trainer van de zondag 3. Hij werd daarbij geas sisteerd door elftalleider Cocky van Duivenbode. Omdat Martin stopt als trainer van de zondag 3 komt aan hun jarenlange samenwerking een eind. De opvolger van Martin is Michael Timisela, die overkomt van Zeeburgia, waar hij de trainer was van de zondag 2. De training van de overige zondagteams stond op de woensdagavond onder leiding van Kees Bregman. Op zondag was Kees de trainer/coach van de zondag 4. Hij deed de begeleiding van dit team samen met elftalleider Gerrit Altena. Beiden zullen ze het nieu we seizoen doorgaan met de zondag 4. Scheidsrechters Dankzij de wekelijkse inzet van onze eigen clubscheidsrechters Gerrit Altena, Erik Bos, Adriaan Jeukens, Frans Jüch, Till Kolle, Rutger Koopmans, Karei Kuijvenhoven, Wim Ringe, Seth van Straten, Abel Swaan en George Wijnberg was het mogelijk praktisch alle thuiswedstrijden van onze zondagteams te laten leiden door eigen scheidsrechters. Ook konden wij op de medewerking van onze eigen scheidsrechters rekenen bij het "Gelukkig Nieuwjaar toernooi" in de Emergohal. Hierbij willen wij, mede namens de spe lers, alle scheidsrechters bedanken voor hun enorme inzet. Bestuur In het Bestuur heeft Lou Flekster het seniorenvoetbal (heren en nu volgend seizoen ook dames!) in zijn portefeuille. Samen met hem en de leden van de elftalcommissie C heb ben we veel tot stand gebracht. Vooral bij de organisatie van het "Gelukkig Nieuwjaar toernooi" en de informatieavond voor de tweedejaars A-junioren werd er weer goed sa mengewerkt. Wij bedanken Lou voor zijn ondersteuning en adviezen. Administratie Dankzij de hulp en ondersteuning van Lars Folkertsma en Thea Verhoeven werd ons weer veel werk uit handen genomen en konden we onze aanvoerders en spelers altijd goed informeren over o.a. wijzigingen in het wedstrijdprogramma, aangevraagde snip perdagen, openstaande boetes en contributies. En 'last but not least' willen wij natuurlijk ook Henny Kottmann bedanken voor zijn ondersteuning als verenigingsmanager. Wedstrijdtafel Elke zondag werd de wedstrijdtafel op uitstekende wijze bemand door Paul Ravelli en Jan Wortel. Prima gastheren voor aanvoerders, leiders en scheidsrechters. Daarnaast

Jaarverslagen | 2014 | | pagina 5