22 juni 2011 8915 jaargang nr. 11 Een compliment aan het team en aan de spelers van de selectie van het eerste die gedurende het seizoen werden ingepast voor de wijze waarop, na een moeilijke star, de zaak positief werd opgepakt. Uitwedstrijden zoals bij Elinkwijk, waar de tegenstander een volwaardig Hoofdklasse team op de been bracht, werden onder andere verloren door de gevolgen van de wat trage start. Samenspel en teamspirit groeiden gestaag tijdens het seizoen en de resultaten werden steeds overtuigender. Na de winterstop werden er slechts enkele spelers per week doorgeschoven naar het tweede elftal. Dit had moeten bijdragen tot meer stabiliteit in de groep. Echter door het wegvallen van aanvoerder Joey Singels (studie verplichtingen in het buitenland), Kay Bottse en Nordin Dibi (chronische blessures) en Jonathan Richards en Winston Telgt die wegens persoonlijke omstandigheden stopten met voetballen werd de selectie erg klein. Al met al werd het seizoen afgesloten met een zeer behoorlijk resultaat. Het tweede elftal is iedereen erg dankbaar voor alle inspanningen die er voor hebben gezorgd dat er iedere week een volwaardig elftal op de been werd gebracht. Naast de prestatie stond het plezier centraal en dat is iets waar we allemaal tevreden over kunnen zijn. Het seizoen werd afgesloten met een diner in Amsterdam. Na het diner hebben spelers en technische begeleiding, de zorgvuldig opgebouwde reputatie van het innemen, het gevolg van een jaar lang oefenen na de training op donderdagavond, tot laat in de stad in de praktijk gebracht. Gelukkig hebben we de foto's nog David Westerhof, elftalleider AFC 2 seizoen 2010-2011 6. ZONDAG SENIOREN 3 T/M 11 Patrick Reddering bericht namens de elftalcommissie B als volgt: Samenstelling B-commissie De B-commissie bestond afgelopen seizoen uit Patrick Reddering, Max Flam en Seth van Straten. De begeleiding van de zondag 3 t/m zondag 5 )was in handen van Patrick Reddering. Max Flam hield zich bezig met de zondag 9 en zondag 11En Seth van Straten was verantwoordelijk voor de zondag 6, 7, 8 en 10. Volgend seizoen zal er een extra seniorenteam bijkomen waardoor we in totaal met 12 teams op zondag uitkomen. i De B-commissie zal het nieuwe seizoen in dezelfde samenstelling doorgaan. Trainer/trainingen Martin Verburg was afgelopen seizoen trainer van de zondag 3. Hij werd daarbij geassisteerd door elftalleider Cocky van Duivenbode. Beiden zullen ze het komende seizoen weer de begeleiding van de zondag 3 op zich nemen. De training van de overige seniorenteams stond op woensdagavond onder leiding van Kees Bregman. Op zondag was Kees op AFC aanwezig om wedstrijden van de zondag 4 t/m zondag 11 te bekijken en de spelers te coachen. Met ingang van het nieuwe seizoen zal Kees doorgaan met het trainen van de overige seniorenteams, maar daarnaast zal hij trainer/coach worden van zijn "eigen team" de zondag 4. Onze clubscheids- rechter Gerrit Altena wordt de nieuwe elftalleider van dit team. Scheidsrechters Dankzij de regelmatige inzet van onze eigen scheidsrechters Gerrit Altena, Erik Bos,.Hans Elias, Herman Fritzsche, Adriaan Jeukens, Frans Jüch, Rutger Koopmans, Karel Kuyvenhoven, Leo de Nobel, Steve Ritfeld en Ap Springer was het mogelijk praktisch alle thuiswedstrijden van onze zondagteams te laten leiden door eigen scheidsrechters. Ook kwamen onze scheidsrechters weer in actie bij de twee senioren toernooien, namelijk: "Het Gelukkig Nieuwjaar toernooi' en de 'Be Friends Cup'. Herman Fritzsche heeft dit seizoen zijn indrukwekkende carrière als scheidsrechter bij AFC afgesloten. Mede namens de spelers willen wij Herman nogmaals bedanken voor zijn jarenlange inzet. Bestuur Bij de start van het afgelopen seizoen heeft Lou Hekster, als nieuw bestuurslid, de portefeuille seniorenvoetbal van Ronald Koster over genomen. Samen met Lou en de leden van de elftalcommisie C hebben we veel tot stand gebracht. Vooral bij de organisatie van de twee grote k onderlinge toernooien werd er weer goed samengewerkt. Wij bedanken Lou voor zijn ondersteuning en adviezen. ^Administratie FDankzij de medewerking van Theo Janssen en Yvonne Steeman op de administratie werd ons veel werk uit handen genomen en konden we onze aanvoerders en spelers altijd goed informeren over o.a. wijzigingen in het wedstrijdprogramma, het aanvragen van nieuwe spelerspassen, opgelegde schorsingen, nog openstaande boetes en contributies. Het afgelopen seizoen hebben ze samen met onze verenigingsmanager Henny Kottmann weer veel belangrijk werk verricht. Bedankt daarvoor! Wedstrijdsecretariaat Elke zondag werd de wedstrijdtafel op uitstekende wijze bemand door Theo Janssen. Een prima gastheer voor aanvoerders, leiders en scheids rechters. Zijn betrokken en actieve bijdrage heeft ook grote waardering bij onze eigen aanvoerders. Komend seizoen zullen we Theo echter op de zondag helaas niet meer terugzien als gastheer bij de wedstrijdtafel. Namens onze aanvoerders en de scheidsrechters bedankt voor het vervullen van deze belangrijke functie. Sportpark De organisatie van de kleedkamers, materialen en velden op ons prachtige sportpark werden door de inzet van Pim van de Meent en zijn vaste team tot volle tevredenheid uitgevoerd. Onze teams worden elke zondag uitstekend opgevangen en begeleid. Leuk om hier alvast te melden is dat er, ijs en weder dienende, vanaf het nieuwe seizoen vier nieuwe kleedkamers, in de vorm van portocabins, bijkomen. Teams Zondag 3 kan terugkijken op een zeer geslaagd seizoen. In de reguliere competitie eindigde het team van trainer Martin Verburg en elftalleider Cocky van Duivenbode op de derde plaats. Maar in de laatste weken van het seizoen werden nog twee hele mooie prijzen gewonnen. Eerst de KNVB districtsbeker West 1 en daarna werd via de nacompetitie ook nog eens promotie naar de reserve le klasse bereikt. Kortom: een fantastische afsluiting van het seizoen!

Jaarverslagen | 2011 | | pagina 4