18 j uni 2007 85e jaargang nr. 14 van Amel Vroege en Ronald Koster en de foto's van Ton Post. Wanneer u het uitprint krijgt u totaal 50 A4-tjes en heeft u een complete bloemle zing over het gehele verloop van de competitie van AFC 1 seizoen 2006-2007, opstellingen, standen en foto's! Op 8 maart 2007 bereikten Ton du Chatinier (ooit door Jack van Gelder bij AFC aanbevolen) en het AFC-bestuur een akkoord om onze over eenkomst voor het seizoen 2007-2008 te verlengen. Ook de andere heren van het begeleidingsteam (Mohad, Cees, Frank en Ko) werden tot tevredenheid van betrokkenen en bestuur voor het komend seizoen geprolongeerd. Zoals ieder jaar vinden er in de selectie weer een aantal wijzigingen plaats. Laten wij deze keer eerst eens vermelden wie er blijven. Edwin van Holten, Stephan Veenboer, Jarik van Zeijst, Joey Esionye, Said Moumane, Mendel Witzenhausen, Peter Post, Robert Gehring, Hans Geerlings, Laurens Bianchi, Gideon Coronel, Gijs Roodbeen, Murat Böke, Yama Hashemi, Laurens Samson en Said Bentohami maken ook volgend seizoen deel van de AFC's A-selectie. 16 spelers gezamenlijk goed voor maar liefst 1234 wedstrijden! Over continuïteit gesproken. Zeven spelers zijn er volgend seizoen niet meer bij. Khalid Harrak (Voorland zat.), Mike van Dord (Young Boys), Ruben Wilson (Spaken burg), Tom Clobus en Mauri Cabeza (FC Hilversum) vroegen over schrijving aan. Wij wensen hen veel succes met het vervolg van hun voetbalcarrière en wie weet Rody Turpijn stopt met voetballen op het hoogste amateurniveau en komt volgend seizoen in een vriendenteam voor AFC (zaterdag 9) in het veld en Bobby Gehring zal de le helft van het nieuwe seizoen niet be schikbaar zijn. Hij verblijft tot januari 2008 in het buitenland, maar zal tijdens de winterstop weer in Nederland terugkeren. Na vele gesprekken gevoerd door ons bestuurslid Henk Bijlsma, zijn commissieleden en Ton du Chatinier konden zeven nieuwe spelers in de selectie worden begroet. Verdediger Wouter Kloes (19) uit AFC 2 en vanaf zijn 6e jaar lid van AFC, ex-AFC jeugdlid en aanvaller Robin Kieft (20 jaar en zoon van) komt over van FC Groningen, ex-AFC jeugdlid en linkerspits Giorgio Berkleef (21) komt over van Argon, aanvaller Ton Cussel (23) komt van RKC, middenvelder Wout Meule- mans (21) van FC Den Bosch, aanvaller Garret MacDonald (20) van DCG en centrumspits Ron van Es (29) komt over van Telstar. De technische staf en het bestuur zijn zeer content met de A-selectie voor het komend seizoen. Een hoop ervaring (1234 wedstrijden), 12 van de 22 spelers (dus meer dan de helft) die voor AFC jeugdelftallen zijn uitgekomen en een gemiddelde leeftijd van 26 jaar. 6. AFC 2 Een bijdrage van elftalbegeleider Barry van der Glas. Met een jonge selectie heeft AFC 2 een succesvol seizoen achter de rug. In de selectie zaten 7 eerstejaars senioren en nog een aantal spelers die voor het 2e seizoen in de senioren speelden. Een vijfde plaats is dan ook een goed resultaat aangezien er maar 3 punten ver schil was met de nummer 3. Voor het eerst in drie jaar werd er van het altijd sterke Argon gewonnen en werd kampioen Turkiyemspor ver slagen. Ook rond de winterstop, toen Dennis Purperhart het roer overnam van Martin Verburg, heeft de spelersgroep laten zien sterk in z'n schoenen te staan. Het mooiste resultaat is niet op de ranglijst af te lezen, maar wel op het veld bij ons eerste te zien. De tweede elftalspe lers Laurens Samson en Said Bentohami hebben nog voor de winter stop de overstap naar het le elftal gemaakt. Beide spelers hebben een respectabel aantal wedstrijden voor ons vlaggenschip gespeeld. In het nieuwe seizoen zal Wouter Kloes vanuit het tweede aan de selectie van Ton du Chatinier worden toegevoegd. Ander hoogtepunt was het trainingskamp begin januari in Veldhoven waar goed is ge traind en de spelers elkaar beter hebben leren kennen en zo ook meer naar elkaar zijn toegegroeid. De spelersgroep en de begeleiding bestaande uit trainer Dennis Pur perhart, grensrechter Ernst Pieter Knupfer, fysio Michel de Bruyn en ondergetekende kunnen tevreden op het seizoen 2006/2007 terug kijken en zien met veel vertrouwen het nieuwe seizoen tegemoet. 7. ZONDAG SENIOREN 3 T/M 12 Patrick Reddering bericht namens de elftalcommissie B als volgt: De B-commissie werd gevormd door Patrick Reddering (voorzitter), Max Flam (secretaris), Lars Boering (commissaris) en Ted Maros (commissaris). De commissie kwam tenminste een maal per maand bij elkaar en had wekelijks tijdens de voetbalzondagen onderling contact. Ted Maros gaat na 3,5 jaar de B-commissie verlaten. Wij danken hem voor zijn bijdrage en inzet voor de club. Trainer/trainingen Het afgelopen seizoen trainde Hesdy Sanches AFC 3. Hij werd daar bij geassisteerd door de elftalleider Maarten Blokland. De trainer van AFC 4 was Jan Vroegop. De training van de teams AFC 5 t/m AFC 12 stond onder leiding van Kees Bregman. De gemiddelde opkomst was goed tot zeer goed. Scheidsrechters Dankzij de regelmatige inzet van onze eigen scheidsrechters Herman Fritzsche, Hans Elias, Ap Springer, Seth van Straten, Leo de Nobel, Frans Jüch en Theo Bos was het mogelijk praktisch alle thuiswed strijden van onze commissie te laten leiden door eigen referees. Bestuur In het bestuur heeft Ronald Koster de B-commissie in zijn portefeuil le. Samen met hem werd veel tot stand gebracht. Wij bedanken hem voor zijn ondersteuning en adviezen. Administratie Dankzij onze proactieve administratie o.l.v. Jaap Draisma, Yvonne Steeman en Frans Jüch werd ons veel werk uit handen genomen en verkregen we zeer nuttige adviezen. Een betere adviesfunctie binnen onze club had de B-commissie zich niet kunnen wensen. Wedstrijdsecretariaat Wekelijks ondervond de B-commissie een haast onmisbare steun van Chris Schröder aan de wedstrijdtafel. Zijn betrokken en actieve bij drage heeft ook grote waardering binnen de spelersgroep. Sportpark De organisatie van de kleedkamers, materialen en velden werd door de inzet van alle betrokkenen tot tevredenheid uitgevoerd. Onze teams worden elke zondag uitstekend opgevangen en begeleid. Teams AFC 3 o.l.v. van trainer Hesdy Sanches en leider Maarten Blokland presteerde goed en eindigde op de vijfde plaats in de competitie. Het is een hecht vriendenteam dat ons clubhuis regelmatig na de training en wedstrijd langdurig bezoekt. Het team leverde na de winterstop wekelijks spelers voor het vierde. AFC 4 met vrijwel allemaal nieuwe spelers en geen vaste keeper heeft tot de laatste wedstrijd moeten strijden tegen degradatie. Gelukkig wist het elftal o.l.v. Jan Vroegop zich in de laatste wedstrijden veilig te stellen in de reserve tweede klasse met als resultaat het behalen van een periodetitel. AFC 5 o.l.v. Ted Maros en Patrick Reddering presteerde uitstekend en speelde met veel voetbalplezier tot aan het einde van het seizoen voor het kampioenschap. Uiteindelijk eindigde het team als derde in de competitie. AFC 6 o.l.v. Arjen Visker en Arno van Esdonk heeft zich een vaste plaats verworven in onze vereniging. Dit hechte vriendenteam mani festeerde zich altijd positief op het veld en daarbuiten en was altijd met veel spelers op de training van Kees Bregman aanwezig. AFC 7 o.l.v. Seth van Straten speelt al jaren als vriendenteam en eindigde in de veilige middenmoot. Dit team kenmerkte zich weder om door een hoge trainingsopkomst en veel voetbalplezier tijdens de wedstrijden.

Jaarverslagen | 2007 | | pagina 4