Agenda voor de Algemene Vergadering 18 juni 2007 85e jaargang nr. 14 Agenda voor de Algemene Vergadering te houden op donderdag 28 juni 2007 in het clubhuis op sportpark Goed Genoeg aan de De Boelelaan te Amsterdam. Aanvang: 20.00 uur. Indien op genoemd tijdstip niet voldoende stemgerechtigde leden aanwezig zijn, wordt reeds nu een tweede Algemene Vergadering bijeen geroepen, eveneens op donder dag 28 juni 2007, aanvang 20.30 uur. 1. Opening door de voorzitter. 2. Ingekomen stukken. 3. Notulen van de Algemene Vergadering van 29 juni 2006. Deze notulen zijn gepubliceerd in de Schakel nummer 1 seizoen 2006-2007 85e jaargang, van 24 augustus 2006. 4. Bestuursmededelingen w.o. voorstel statutenwijziging, artikel 8, paragraaf 5a. Oude tekst: Opzegging van het lidmaatschap kan slechts geschieden tegen het einde van het verenigingsjaar en met inachtname van een opzegter mijn van ten minste vier weken. Nieuwe tekst: Opzegging van het lidmaatschap kan slechts geschieden tegen het einde van het verenigingsjaar (dertis juni) en met inachtname van een opzegtermijn van ten minste acht weken. 5. Jaarverslag secretaris seizoen 2006-2007. Dit verslag is vanaf pagina 5 in deze Schakel opgenomen. 6. Jaarverslag penningmeester boekjaar 2006-2007. Dit jaarverslag ligt vanaf 25 juni 2007 voor belangstellende clubgeno ten ter inzage bij de administratie op sportpark Goed Genoeg. Tevens kan vanaf die datum het verslag middels een e-mail door leden van AFC opgevraagd worden. 7. Verslag kascommissie, décharge bestuur. 8. Verkiezing van het bestuur. Het bestuur bestond uit de volgende leden: Machiel van der Woude (voorzitter), Kees Gehring (secretaris), Nico- laas van Ommeren (penningmeester), Ad Westerhof (vice-voorzitter), Ronald Koster (2e secretaris), Edwin Geluk (2e penningmeester), Amel Vroege (commissaris clubhuiszaken), Rinus van Leijenhorst (voorzitter jeugdcommissie) en Henk Bijlsma (commissaris TOPama- teurs). Amel Vroege is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Bob Duis en Ruud Mantel en zal de nieuwe taakverdeling ter verga dering bekendmaken. 9. Contributies seizoen 2007-2008 Het bestuur stelt voor de contributies voor het seizoen 2007-2008 als volgt vast te stellen: Thans Nieuw 310,= 330,= 260= 285,= 185= 200 240= 260,= Contributies zijn inclusief bijdrage voor de RFJD-kaart (AFC- clubkaart) Donateurs worden verzocht minimaal 110 te betalen. Toeslag voor betalen na 1 oktober 50,= Entreegeld nieuwe leden 6 50,=. Nieuwe leden zijn eerst speelgerechtigd na betaling voor 1 september van verschuldigde contributie en entreegeld. 10. Vaststelling begroting boekjaar 2007-2008. 11. Verkiezing Technische Commissie. Zitting hebben Henk Bijlsma, Ronald Koster en Rinus van Leijen horst. Allen zijn herkiesbaar. 12. Verkiezing Elftalcommissie A TOPamateurs. Zitting hebben Henk Bijlsma (voorzitter), Johan Dol, Rinus van Leijenhorst en Frank Keijzer. Allen zijn herkiesbaar. 13. Verkiezing Elftalcommissie B. Zitting hebben Patrick Reddering (voorzitter), Max Flam, Ted Maros en Lars Boering. Ted Maros is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Rogier de Boer. 14. Verkiezing Elftalcommissie C. Zitting hebben Roy van Dijk (voorzitter), Sebo Woldringh (secretaris) en Benno Honsdrecht. Allen zijn herkiesbaar. Senioren Senioren 18-23 jaar Senioren boven 60 jaar Jeugdleden 15. Verkiezing Jeugdcommissie. Zitting hebben Rinus van Leijenhorst (voorzitter), Michael Tugend- haft, Klaas Molenaar, Peggy de Hond en Wiebe Westerhof. Allen zijn herkiesbaar. Het bestuur stelt voor de commissie uit te breiden met Brian Speelman als secretaris. 16. Verkiezing Veteranencommissie. Zitting hebben André Wijnand (voorzitter), Frank Keijzer en Rob Ruis. Allen zijn herkiesbaar. 17. Verkiezing Commissie Medische Zaken. Zitting hebben Wim Crouwel, Reinier van Dantzig en Lex Swaan. Allen zijn herkiesbaar. 18. Verkiezing Strafcommissie. Zitting hebben Mr Ernst Seunke Jr. (voorzitter), Mr Ron Limburg en Bas Rachman. Plaatsvervangend lid is Mr Quintus Abeln. Allen zijn herkiesbaar. 19. Verkiezing Commissie van Beroep. Zitting hebben Roy van Dijk, Michael Tugendhaft, Ted Maros en Johan Dol. Ted Maros is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Patrick Reddering. 20. Verkiezing Kascommissie. Zitting hebben Wim Ringe, Hans Honsdrecht (2008) en Peter van den Dungen Jr. (2009). Plaatvervangende leden zijn Jos Lonnee en Chris de Valk. Wim Ringe is niet herkiesbaar. 21. Verkiezing Kennismakingscommissie. Zitting hebben Ger van Caspel (voorzitter), Steve Bierman, Ri nus van Leijenhorst, Sebo Woldringh, Johan de Bie, Dennis Bijlsma, Brian Speelman en Chris Schröder. Chr. Schröder is niet herkiesbaar. 22. Verkiezing Commissie Pers, Publiciteit en Evenementen. Zitting hebben Jan van Galen (voorzitter), Hans Elias, Wim Ringe, André Wijnand en Rogier de Boer. Rogier de Boer is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor de naam van deze commissie te wijzigen in Commissie Pers en Publiciteit. 23. Verkiezing Archiefcommissie. Zitting hebben Pim Adriaansz (voorzitter), Rik de Boer en Hans de Wijs. Allen zijn herkiesbaar. 24. Verkiezing Commissie Commerciële zaken. Zitting hebben Ad Westerhof (voorzitter), Tim Timmerman, Meindert Huisman en Dennis de Wit. Allen zijn herkiesbaar. 25. Verkiezing Commissie Sociale Zaken Zitting hebben Johan de Bie, Ger van Caspel en Jan van Dijk. Allen zijn herkiesbaar. 26. Verkiezing Scheidsrechterscommissie. Zitting hebben Frank de Munnik, Ted Maros, Eric Bos en Frans Jüch. Frank de Munnik en Ted Maros zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Peter Brans en Leo de Nobel. 27. Verkiezing Commissie van Materiaal Zitting hebben Dennis de Wit, Fred ten Nijenhuis en Michael Tu gendhaft. Allen zijn herkiesbaar. 28. Rondvraag. 29. Sluiting door de voorzitter. Tegenkandidaten. Volgens artikel 11 par. 3b van het Huishoudelijk Reglement moeten kandidaten worden gesteld door een door tenminste 15 seniorleden getekende voordracht. Deze voordracht dient uiterlijk 21 juni 2007 in het bezit te zijn van het secretariaat, postbus 302, 1180 AH Amstelveen. Machiel van der Woude, voorzitter, Kees Gehring, secretaris.

Jaarverslagen | 2007 | | pagina 13