14 juni 2006 84e jaargang nr. 15 a. jong elan uit de A-junioren en/of het 2e elftal, b. jongens die elders spelen, maar voor de jeugd van AFC zijn uitgekomen en c. aanvallers met diepgang en scorend vermogen. Welnu, de technische leiding en het bestuur zijn zeer content met de volgende nieuwkomers. Uit de A-l junioren komen over doelman Stephan Veenboer en spits Murat Onal en uit het 2e elftal verdediger Khalid Harrak. Van Hilversum komt over middenvelder Mendel Witzenhausen (AFC jeugdlid van 1982-1986) en van VVSB link- spoot Gideon Coronel (speelde bij AFC van de F-jes t/m de junioren A-l). Als nieuwe aanvallers kunnen wij begroeten Tom Clobus van FC Hilversum en Mauricio Cabeza en Ruben Wilson, die met trainer- coach Ton du Chatinier overkomen van Kozakken Boys. Tom Clobus heeft in het seizoen 2005-2006 12 keer voor FC Hilversum gescoord, Mauricio Cabeza wist vorig seizoen 10 keer het net te vinden en Ruben Wilson 9 keer. Wanneer wij constateren dat AFC seizoen 2005-2006 de minst gepas seerde achterhoede van de Hoofdklasse kende en de achterhoede en het middenveld vrijwel in tact is gebleven, dan ziet de technische leiding en het bestuur met de vernieuwde selectie het seizoen 2006- 2007 o.l.v. onze teruggekeerde trainer/coach Ton du Chatinier met vertrouwen tegemoet. 6. AFC 2 [Scheidend lid van de elftalcommissie A TOPamateurs Henny Kottmann belicht het seizoen van AFC 2. "Voorafgaand aan dit seizoen werd teruggeblikt op vorig seizoen toen van de 22 gespeelde competitiewedstrijden maar liefst 18 werden ge wonnen 54 punten!!) en toch de kampioensvlag niet gehesen kon worden (Argon werd met 1 punt meer kampioen!Voorzichtig werd de verwachting uitgesproken om dit seizoen weer voor de bovenste plaat sen mee te doen. Alleen de score van vorig seizoen was uniek te noemen en bijna niet te evenaren. Het tweede begon matig. Er werd veel gelijk gespeeld en weinig gewonnen. Regelmatig werden wedstrijden afgelast, waardoor het team niet echt in een ritme kon komen. De tweede periode was de sterkste van het team. Eigenlijk verdiende AFC 2 de 2e periodeti- tel maar in de laatste wedstrijd van deze periode werd op een doorde weekse donderdagavond (files!!) in Amersfoort tegen Quick gelijk gespeeld waar gewonnen moest worden om de titel binnen te halen. Helaas er werd met 1-0 verloren. Dit was een behoorlijke streep door de rekening om het seizoen de nodige glans te geven. Dit heeft het team in de laatste periode parten gespeeld en uiteindelijk moest scheidend trai ner/coach Wessel Colijn samen met zijn spelers alles uit de kast halen om te zorgen voor de broodnodige punten om boven de degradatiestreep j e blijven. Door de hierboven al aangehaalde personele problemen bij AFC 1 waren al diverse vaste spelers van AFC 2 doorgeschoven naar het eerste elftal (Mike van Dord, Khalid Harrak, Jarik van Zeijst, Gijs Roodbeen) en de trainer moest in deze laatste fase regelmatig beroep doen op spelers uit AFC 3 en de junioren A2. Zoals bekend heeft AFC 2 zich veilig gespeeld (22 gespeeld, 7 gewonnen, 6 gelijk en 9 verloren, 27 punten, 37 doelpunten voor en 37 tegen) en komt het ook volgend seizoen weer uit in de Reserve Hoofdklasse A. In de beker voor reserve teams werd de kwartfinale gehaald waar helaas Spakenburg 2 met 1-2 te sterk was. Trainer/coach Wessel Colijn gaat AFC verlaten en wordt volgend seizoen actief bij zaterdag tweedeklasser v.v. Aalsmeer. Wij danken Wessel voor zijn grote inzet en enthousiasme in de afgelopen jaren en wensen hem veel succes bij zijn nieuwe vereniging. Barry van der Glas die tussentijds het leiderschap door omstandigheden overnam van Theo Janssen blijft komend seizoen wel aan, fysiotherapeut Cynthia Visser stopt vanwege een vervolgstudie met de medische begeleiding van dit team. De trainer van AFC 3 en oud-eerste elftalspeler Martin Verburg wordt de nieuwe trainer van een vernieuwd tweede elftal, waarin volgend seizoen 5 nieuwe A-junioren gaan overkomen. Een aantal spelers gaat AFC verlaten. David Westerhof gaat naar VVSB, Louis Stam en Jordi van Nielen naar v.v. Aalsmeer, Danny Scholte naar NVC uit Naarden, Jordi Rietvelt naar Ajax zaterdag en Sandro Piqué naar Voorland. Wij wensen hen allen veel succes en hopen hen in de toekomst weer bij AFC terug te zien." 7. ZONDAG SENIOREN 3 T/M 12 Patrick Reddering, telg uit een roemruchte AFC-familie en lid vanaf zijn zesde jaar, bericht namens de elftalcommissie B als volgt: "Samenstelling B-commissie De B-commissie werd gevormd door Frans Jüch (voorzitter), Patrick Reddering (commissaris), Ted Maros (commissaris), Lars Boering (commissaris) en Max Flam (secretaris). De commissie kwam tenmin ste een maal per maand bij elkaar en had wekelijks tijdens de voetbal zondagen onderling contact. Frans Jüch gaat na meer dan 15 jaar de B-commissie verlaten. Wij danken hem voor zijn langdurige bijdrage en inzet voor de club. Trainer/trainingen Het afgelopen seizoen trainde Martin Verburg AFC3 en was Hesdy Sancties trainer voor de teams 4 t/m 12. De gemiddelde opkomst was goed en een bewijs van toegenomen animo en goede begeleiding. De keeperstraining was in handen van Emiel Pieterse. Scheidsrechters Dankzij de regelmatige inzet van onze eigen scheidsrechters Herman Fritzsche, Hans Elias, Ap Springer, Frank de Munnik, Steven van Loggem, Seth van Straten, Leo de Nobel en Frans Jüch was het moge lijk praktisch alle thuiswedstrijden van onze commissie te laten leiden^ door eigen referees. f1 Bestuur In het bestuur heeft Ronald Koster de B-commissie in zijn portefeuil le. Samen met hem werd veel tot stand gebracht. Administratie Dankzij onze pro-actieve administratie o.l.v. Jaap Draisma en Yvonne Steeman werd ons veel werk uit handen genomen en verkregen we zeer nuttige adviezen. Wedstrijdsecretariaat Wekelijks ondervond de B-commissie een belangrijke steun van Chris Schröder aan de wedstrijdtafel. Zijn betrokken en actieve bijdrage heeft ook grote waardering binnen de spelersgroep. Sportpark De organisatie van de kleedkamers, materialen en velden werden door de inzet van alle betrokkenen tot tevredenheid uitgevoerd. Onze teams worden elke zondag uitstekend opgevangen en begeleid. Teams I AFC 3 o.l.v. van trainer Martin Verburg, leider Cocky van Duyvei? bode en aanvoerder Michel de Ruyter eindigde in de veilige midden moot. Het team leverde na de winterstop enkele spelers voor het tweede. AFC 4 presteerde uitstekend. De inspanningen van trainer Hesdy Sanches, leider Maarten Blokland en aanvoerder Elja Rengers en zijn jongens resulteerden in 'een periodetitel. AFC 5 o.l.v. Tijs de Bont knokte de hele competitie voor lijfsbehoud. De reserve derde klasse bleek uiteindelijk een niveau te hoog. AFC 6 is een hecht vriendenteam. Met inzet, enthousiasme en door zettingsvermogen heeft het team vooral in de tweede seizoenshelft goed tot zeer goed gepresteerd. AFC 7 is dit jaar weer meer naar elkaar toegegroeid. Het enthousias me waarmee de groep opereerde is een voorbeeld binnen de club. Dit vriendenteam manifesteerde zich zowel binnen als buiten het veld altijd positief. AFC 8 o.l.v. leiding van Jack en Bob Duis maakte dit elftal sportief een moeizaam jaar door met daarin toch enige positieve uitschieters. Mede dankzij de inzet van de gebroeders Duis is de sfeer in dit team uitstekend en beleven de spelers veel plezier op de zondagen.

Jaarverslagen | 2006 | | pagina 4