24 augustus 2006 85c jaargang nr. 1 slag geeft een goed beeld van wat zich het afgelopen jaar allemaal binnen de vereniging heeft afgespeeld. Kees Gehring wordt met groot applaus bedankt voor dit zeer uitgebreide verslag. 6. Jaarverslag penningmeester boekjaar 2005-2006 Dit verslag heeft vanaf 26 juni 2006 voor belangstellenden clubgeno ten ter inzage gelegen bij de administratie op Sportpark Goed Ge noeg. Tevens kon men vanaf die datum het verslag door de leden ook opgevraagd worden via onze website. De penningmeester verstrekt het verslag aan de aanwezigen en geeft een toelichting. De volgende reacties zijn genoteerd: -Meindert Huisman vraagt waarom defysio binnen de overige senio ren nu als te hoog bedrag staat terwijl dezefysio al eerder 2 jaar als fysio functioneert? Is deze de voorgaande jaren niet betaald? Bob Neseker meldt dit uit te zullen zoeken. -Meindert Huisman wil een gedeeltelijk compliment geven voor de jeugd. Hij vindt dat de overige jeugd (lagere teams) niet op de juiste manier worden gefaciliteerd. Het gaat binnen de jeugd scheef lopen. Tevens vindt hij dat de buskosten zo hoog worden, dat deze maar verhaald dienen te worden bij de ouders. De penningmeester geeft aan dat hij dit binnen zijn functie als penningmeester een prima idee vindt, maar geeft wel aan dat hij denkt dat dit praktisch niet uitvoer baar is. -Max Flam komt met het idee om de toekomstige en bestaande mer chandising meer zichtbaar in het clubhuis te tonen met prijzen en telefoonnummer met persoon waar dit te bestellen is. -Chris Schróder meldt dat er inzake merchandising veel vragen zijn. -Hans de Wijs begrijpt de opmerking inzake de merchandising van de DVD 's niet. Ad Westerhof meldt dan ook dat er heel veel zijn wegge geven en veelAFC'ers deze in hun bezit hebben. -Max de Bruin sr. heeft een vraag over de bartering. Bob Neseker geeft uitleg en meldt dat enkele bedrijven diensten leveren in ruil voor een reclamebord of een andere uiting op gelieerd aan AFC. -Meindert Huisman vraagt wat er is gebeurd en gaat gebeuren met de kleding van Adidas. Ad Westerhof geeft aan dat de nieuwe kleding van Quick in overleg groot is besteld en dat net als afgelopen seizoen ook komend seizoen een aantal teams in de "oude" Adidas tenues zouden kunnen spelen, maar dit wordt natuurlijk per seizoen minder en t.o.v. de nieuwe sponsor ook meer dan logisch dat de club meer en meer in Quick kleding zal gaan spelen. -Hans Geusebroek leest een epistel voor waar hij een aantal, door hemzelf getrokken conclusies de revue laat passeren. Het gaat Hans om het feit dat de selectie de laatste jaren meer en meer worden gefaciliteerd en dat het percentage van de totale inkomsten meer en meer wegvloeit naar de selectieteams. Ad Westerhof geeft namens het bestuur uitleg 7. Verslag Kascommissie 2e secretaris Ronald Koster leest de brief voor waarin de leden van de kascommissie voorstellen het bestuur décharge te verlenen. De verga dering gaat hiermee akkoord. 7a. Verslag Buitengewone Vergadering Voorzitter Machiel van der Woude vraagt goedkeuring van het ver slag van de Buitengewone Vergadering van 31 mei jl. De vergadering gaat hiermee akkoord. 8. Verkiezing van het bestuur. Het bestuur bestond afgelopen seizoen uit de volgende leden: Machiel van der Woude (voorzitter), Kees Gehring (secretaris), Bob Neseker (penningmeester), Ad Westerhof (vice-voorzitter), Ronald Koster (2dc secretaris), Edwin Geluk (2dc penningmeester), Amel Vroege (commissaris clubhuiszaken), Rinus van Leijenhorst (voorzit ter jeugdcommissie), Fred ten Nijenhuis (commissaris materiaal), Nicolaas van Ommeren (commissaris P.P. en E.) en Henk Bijlsma (commissaris technische zaken). Bob Neseker en Fred ten Nijenhuis zijn niet herkiesbaar. Het bestuur heeft besloten om geen nieuwe bestuursleden toe te voe gen, want de opengevallen functies worden via herallocatie ingevuld door bestaande bestuursleden of commissies. De functie van penningmeester zal worden ingevuld door Nicolaas van Ommeren die hiermee in het voetspoor treedt van zijn overleden grootvader en Erelid Otto van Rijn. Nicolaas was afgelopen seizoen verantwoordelijk voor de PPE. Deze functie gaat over naar Ronald Koster, die deze functie zal combineren met zijn functie als 2e secreta ris en commissaris van het seniorenvoetbal. Deze functie zal in nauwe samenwerking zijn met de Commissie PPE die het komend seizoen versterkt zal worden met Jan van Galen als voorzitter. Eenzelfde constructie wordt gekozen voor de portefeuille Materiaal. Ad Wester hof zal deze taak binnen het bestuur op zich nemen ondersteunt door de Commissie die zal bestaan uit Dennis de Wit, Michael Tugendhaft en Fred ten Nijenhuis. Het bestuur zal komend seizoen dus bestaan uit 9 personen: Machiel van der Woude (voorzitter), Kees Gehring (secretaris), Nico laas van Ommeren (penningmeester), Ad Westerhof (vice-voorzitter/ Materiaal), Ronald Koster (2^ secretaris/PPE/commissaris senioren voetbal), Edwin Geluk (2dc penningmeester), Amel Vroege (commis saris clubhuiszaken), Rinus van Leijenhorst (voorzitter jeugdcommis sie) en Henk Bijlsma (commissaris TOPamateurs). Voorzitter Machiel van der Woude gaat uitgebreid in op het afscheid van Bob Neseker en Fred ten Nijenhuis. Bob heeft na een 12 jaar durend bestuurslidmaatschap als penning meester besloten zijn functie neer te leggen. Machiel bedankt Bob voor deze fantastische jaren waar hij als een bewaker van de clubkas zijn penningmeesterschap afsluit met een zeer positieve balans. Te vens voor zijn activiteiten inzake het Zuidas-Project waar hij heel veel tijd aan heeft besteed en daar de komende periode nog bij be trokken zal blijven net als zijn functie als penningmeester van de Stichting Goed Genoeg. Bob wordt onder luid applaus bedankt en het Bestuur geeft hem met de korenwijn en een set pennen met inscriptie een passend cadeau. En natuurlijk een bos bloemen die zijn bestemd voor zijn vrouw Betty die hem al die jaren heeft gesteund. Machiel van der Woude richt het woord naar Fred ten Nijenhuis die vanwege zakelijke en privé omstandigheden heeft moeten besluiten zijn bestuursfunctie neer te leggen. De voorzitter bedankt Fred voor zijn inzet en betrokkenheid inzake voornamelijk Materiaal, waar hij overigens als commissielid nog bij betrokken blijft. Fred neemt het woord over en leest een door hem opgestelde brief voor waar hij mooi en emotioneel verwoord wat hem heeft doen besluiten afscheid te nemen als bestuurslid. De jaren in het bestuur heeft hij als fantastisch en mooi ervaren en hem laten zien wat er allemaal binnen een vereni ging als AFC plaatsvindt. Hij is trots dat hij daar deel van uitgemaakt heeft en wenst alle bestuursleden waar hij mee heeft gewerkt heel veel succes voor de belangrijke komende jaren. Machiel richt nogmaals het woord tot Fred en geeft hem namens het Bestuur een flesje, ca deau en bloemen en wenst Fred privé en zakelijk veel succes voor de toekomst. 9. Contributie seizoen 2006-2007 Ondanks eerdere bewoordingen van de voorzitter meldt de nieuwe penningmeester Nicolaas van Ommeren in de willen gaan op het eerdere voorstel van Dennis de Wit om de punten 9 (vaststellen con tributie) en 10 (vaststelling begroting boekjaar 2006-2007) bij elkaar te voegen. Het onderstaande wordt dan ook besloten na in te zijn gegaan op punt 10. Het bestuur stelt voor de contributies voor het seizoen 2005-2006 als volgt vast te stellen: Oud Nieuw Senioren €295= €310,- Senioren 18 - 23 jaar 245= 260,- Senioren boven 60 jaar €175,= 185,- Jeugdleden €230= €240,- Donateurs wordt verzocht minimaal 100,= te betalen. Toeslag voor betalen na 1 oktober 50,= Entreegeld nieuwe leden 50,=. Nieuwe leden zijn eerst speelgerechtigd na betaling voor 1 september van verschuldigde contributie en entreegeld. Na stemming wordt het voorstel tot contributieverhoging aangeno-

Jaarverslagen | 2006 | | pagina 15