17 augustus 2005 84c jaargang nr. 1 Nadat bekend werd dat Stanley Menzo zou vertrekken naar AGOVV en Peter Brans zou stoppen als elftalleider is door ons bestuurslid technische zaken een uitgebreide procedure opgestart om te komen tot een nieuw begeleidingsteam voor ons eerste. Dat heeft er in geresul teerd dat John Kila de functie van hoofdtrainer zal bekleden, geassis teerd door Hernandez Coutho. Mohad Zaoudi en Wessel Sennef, die beiden stopten als speler, zullen als elftalbegeleider optreden. Wij danken Peter Brans zeer voor zijn grote inbreng in de afgelopen jaren, waarvoor hij tijdens het jaardiner de mr. Henne Boskamp Nobelprijs ontving. Tijdens het jaardiner werden Rolf Leeser en Jan Hein Lans tot AFC- ridder geslagen. Frans Jüch werd in de Wintertuin op 18 januari jl. voor zijn grote verdiensten in de recreatieve sector benoemd tot lid van Verdienste. Ons lid Chris Schröder werd tijdens het jaardiner voor meer dan 50 trouwe, intensieve en belangwekkende diensten het 44e Erelid in de 110-jarige geschiedenis van AFC. De voorzitter vraagt instemming met deze benoemingen, hetgeen door een luid applaus wordt bevestigd. Vice-voorzitter Ad Westerhof maakt bekend dat Quick de nieuwe kledingsponsor zal zijn voor de komende 3 jaar. De kleding zal wor den geleverd via Duo Sport. Adidas is inmiddels namens het bestuur bedankt voor de samenwer king in de afgelopen jaren. Tenslotte memoreert de voorzitter dat onze Ridder Karel van Stuy- venberg voor het eerst aanwezig is op de Algemene Vergadering en dat na 63 jaar lidmaatschap. Applaus! 5. Jaarverslag secretaris seizoen 2004-2005 Dit verslag is integraal opgenomen in de Schakel nr. 15 seizoen 2004- 2005, 83ae jaargang, van 18 augustus 2004. Kees Gehring wordt zeer bedankt voor het uitgebreide verslag. Er is een aantal aanwezigen dat opmerkingen heeft naar aanleiding van het verslag: - Meindert Huisman vraagt of het bestuur actie onderneemt naar aanleiding van de opmerking van de B-commissie waarin zij haar zorg uit over de doorstroming van de A- jeugd naar de senioren. Secretaris Kees Gehring deelt mede dat hier onder leiding van Mar jan Stoop veel aandacht aan besteed is, doch wanneer spelers willen stoppen met voetballen of overschrijving aanvragen naar een andere vereniging, dat een "fact oflife" is. Marjan Stoop brengt naar voren dat de jeugdcommissie het volgend seizoen meer aandacht dient te schenken aan de A- en B-junioren die niet in de selectieteams uitko men. De voorzitter van de jeugdcommissie, Rinus van Leijenhorst, zegt toe dit punt extra aandacht te geven. - Hans Elias meldt dat de tendens de afgelopen jaren zo is en dat veel junioren in de leeftijdscategorie van 16-18 jaar stoppen vanwege andere invulling van hun vrije tijd. - Jack van Gelder is van mening dat het bestuur moet aangeven wat de Topamateurs zijn binnen de vereniging. Het bestuur geeft aan dat dit 3 jaar geleden in ons beleidsplan is gepubliceerd. - Peter van der Dungenjr. deelt mede dat hij vindt dat het bestuur het jeugdbeleidsplan opnieuw onder de loep moet nemen en wij mis schien wel weer terug moeten keren naar een ander beleidsplan. - Cees Thomas vindt dat wij de jeugdspelers geen beperkingen mogen opleggen wanneer zij zich kunnen "verbeteren 6. Jaarverslag penningmeester boekjaar 2003-2004 Het financiële jaarverslag heeft vanaf 16 juni 2005 voor belangstel lende clubgenoten ter inzage gelegen bij de administratie op sportpark Goed Genoeg. Tevens kon vanaf die datum een deel van het verslag door leden worden opgevraagd via onze website. Penningmeester Bob Neseker geeft een toelichting op het jaarverslag en hierna volgen de reacties van enkele aanwezigen: - Meindert Huisman vindt het jammer dat slechts 2 pagina's ter beschikking zijn gesteld door de penningmeester. Hij wil zich graag goed voorbereiden met het totale financiële verslag. Het bestuur zal zich beraden om volgend jaar het totale financiële verslag op te sturen aan de leden die dat willen. - Central Point moet ook in het verslag worden vermeld als AFC vriendelijk bedrijf. - Buitengewone baten en lasten horen volgens Meindert Huisman niet bij het vermogen. - Meindert Huisman vraagt tevens waar de post buitengewone lasten uit bestaat. Namens het bestuur geeft Ad Westerhof aan hoe dit is geregeld met de desbetreffende trainer. - Jack van Gelder vraagt of onderzocht kan worden welke leden de Schakel alleen per mail zouden willen ontvangen. Nicolaas van Ommeren deelt mede dat dit reeds op de besluursagen- da staat. Tevens meldt hij dat het de bedoeling is om aan het begin van het nieuwe seizoen met een enquête te komen, waar ook dit on derwerp in behandeld zal worden. - Hans Elias is benieuwd naar het succes van de artikelenlijn. Bob Neseker geeft aan dat de kledingverkoop traag op gang komt, maar dat de verkoop van de horloges een groot succes is. - Hans Elias meldt dat de kosten van de Persmapavond geboekt zijn op PPE. Normaal werd dat geboekt op de Reds. Hij wil graag vooraf weten hoe dat volgend jaar zal worden geboekt. - Frank de Munnik vraagt of het mogelijk is een nieuwe camera te kopen. Bob Neseker geeft aan dat dat voor komend seizoen niet mogelijk is, maar voor het seizoen daarop wel. - Marjan Stoop vraagt naar de post kleding zaterdag 3. Bob Neseker meldt dat dit het bedrag is aan kleding waarvan de eindbestemming nog niet bekend is. - Ad Westerhof geeft uitleg over de nieuwe sponsor Quick en geeft tevens aan dat het bestuur nog zal moeten beslissen of er nog een aantal teams in adidas kleding kunnen blijven spelen. - Peter van den Dungen sr. is van mening dat de spelers van de selec tieteams mee zouden moeten betalen voor de kleding. Kees Gehring antwoordt dat het bestuur reeds jaren geleden be leidsmatig heeft bepaald dat voor de spelers van de selectieteams wedstrijdkleding beschikbaar wordt gesteld. - Peter van den Dungenjr. vraagt of het mogelijk is om busjes te regelen van het AFC vriendelijk bedrijf Peugeot De Jong die onze selectieteams naar hun tegenstander kunnen rijden. Ad Westerhof meldt dat dit reeds in het bestuur besproken is, maar dat voornamelijk aansprakelijkheid en de verzekering een probleem kan zijn. - Sebo Woldringh zou graag in de toekomst een splitsing willen zien van de uitgaven van de C-commissie. - Meindert Huisman vraagt of de T secretaris wil notuleren dat hel bestuur geen splitsing wil maken m.b.t. de contributie. - Jack van Gelder meldt dat het bestuur de artikellijn veel eerder op de site had moeten zetten. 7. Verslag Kaseommissie De le secretaris Kees Gehring, leest de brief voor, waarin de leden van de kaseommissie voorstellen het bestuur décharge te verlenen. De vergadering gaat hiermede akkoord. 8. Verkiezing van het bestuur Het bestuur bestond dit seizoen uit de volgende leden: Voorzitter: Machiel van der Woude, secretaris: Kees Gehring, pen ningmeester: Bob Neseker, vice-voorzitter: Ad Westerhof, 2e secreta ris: Ronald Koster, 2? penningmeester: Edwin Geluk, voorzitter jeugdcommissie: Rinus van Leijenhorst, commissaris P.P. en E.: Nicolaas van Ommeren, commissaris sociale zaken: Johan de Bie, commissaris materiaal: Fred ten Nijenhuis en commissaris clubhuis zaken: Amel Vroege. Johan de Bie stelt zich niet herkiesbaar. Kees Gehring heeft aangegeven zijn werkzaamheden op het gebied van Technische Zaken te willen beëindigen en het bestuur stelt voor Henk Bijlsma te benoemen in de functie van commissaris TOPama- teurs.

Jaarverslagen | 2005 | | pagina 18