15 juni 2004 82e jaargang nr. 17 De kern van de A-selectie is gelukkig in tact gebleven: Edwin van Hol ten, Joey Esionye, Bobby Gehring, Ken Watanabe, Mohad Zaoudi, Hans Geerlings, Said Moumane, UUi Landvreugd, Robert Gehring, Rody Turpijn, Ali Bentohami, Wessel Sennef, Tahir Akhamrane en Dennis Purperhart, die tijdens de zomervakantie met het Surinaams elftal twee wedstrijden moet spelen voor W.K.-kwaTifïcatie. De selectie kon worden aangevuld met de van de junioren A-l overko mende 18-jarige doelman Jarik van Zeijst en met de 20-jarige spits Vincent de Groot, die vorig seizoen in het tweede speelde en ook reeds enige keren in het eerste werd ingebracht. Daarnaast komen van "buiten" middenvelder/aanvaller Lex Oosterling (24) van Argon, centrale verdediger Stefan Stam (24) van Huizen, spits Enrique Zschuschen (28) van Sparta Nijkerk, verdediger Joes Blakborn (22) van Volendam 2, terwijl allrounder Laurens Bianchi (26) van DWS terugkeert bij AFC Al deze spelers zullen in de nieuwe Persmap voor het komend seizoen uitgebreid aan de supporters worden voorgesteld. Daarmede bestaat de A-selectie 2004-2005 uit 18 veldspelers en 3 doelverdedigers, totaal 21 man. De begeleiding bestaande uit Stanley, Roy, Peter, Ko, Frank en Cees is in zijn geheel in tact gebleven. Het bestuur en de elftalcommissie A hebben zich, als gevolg van de ontwikkelingen gedurende de laatste naanden, voor het komend seizoen ten doel gesteld "het gat" tussen WpC 1 en 2 qua beleving, begeleiding, aandacht, faciliteiten, etc. te trachten te verkleinen. In overleg met de elftalcommissie A en Stanley Menzo is er door het bestuur een nieuw begeleidingsteam voor AFC 2 aangesteld. De nieuwe trainer-coach Wessel Colijn (oud-speler van zondag Hoofdklasser v.v. Aalsmeer in de 70-tiger jaren en als trainer reeds eerder actief bij Nieuw Vennep en NAS) en de nieuwe elftalleider (oud-eerste elftal doelman) Theo Janssen hebben er volgens eigen zeggen heel veel zin in om met de vernieuwde selectie van het tweede elftal, waarin opnieuw 2 overge komen A-junioren en 2 spelers uit AFC 3, er een heel mooi jaar van te maken! Met de benoeming van Theo Janssen zullen komend seizoen 6 oud- eerste elftalspelers operationeel betrokken zijn bij de gang van zaken rond AFC 1 en 2, te weten Roy Tular (assistent-trainer), Cees Thomas (keeperstrainer), Henk Bijlsma, Henny Kottmann en Johan Dol (elftal commissie A TOPamateurs) en de eerder genoemde Theo Janssen; een zeer goede ontwikkeling! 9. AFC TWEE ^ize oud-eerste elftal speler en trainer (wie kan dat zeggen?) Henny ^^ottmann voor het eerste jaar actief als lid en secretaris van de elftal commissie A doet verslag: "Het tweede elftal heeft een moeizaam maar zeer zeker ook een leer zaam seizoen achter de rug. Moeizaam vanwege de in hoofdstuk 5 van dit jaarverslag reeds gememoreerde trainerswissel die 6 competitiewed strijden voor het einde van het seizoen noodzakelijk was vanwege de teleurstellende resultaten op dat moment (van de laatste 8 competitie wedstrijden daar aan voorafgaand werden er 7 verloren) en een mogelij ke degradatie dreigde. Het bestuur vroeg de in deze situatie zeer ervaren Pim van de Meent om de laatste 6 wedstrijden voor zijn rekening te willen nemen samen met Henk Bijlsma (hij verving de solidair met Dirk Spits zijnde elftalleider Hans Erik Muller). Het eindresultaat was een "happy end" met realisatie van het behoud in de Reserve Hoofdklasse A (waar AFC 2 vanaf de invoering in 1974 als enige club onafgebroken in uitkomt) d.m.v. een score uit de laatste 6 wedstrijden van 11 punten (3 gewonnen, 2 gelijk en 1 verloren). Te vermelden waard is dat Pim van de Meent in deze succesvolle eind- serie vanwege vele blessures en schorsingen veelvuldig gebruikt heeft gemaakt van zowel A- als B-junioren, waarmee bevestigd wordt dat onze jeugdopleiding behalve succesvol ook voldoet aan de wens van een goede doorstroming naar de seniorenselecties". 10. AFC DRIE TOT EN MET TWAALF Voorzitter Frans Jüch bericht ons als volgt namens de elftalcommissie B: "Samenstelling B-commissie De B-commissie werd gevormd door Frans Jüch (voorzitter), Max Flam (secretaris) en Patrick Reddering (commissaris). De commissie opereert sinds januari 2004 in deze nieuwe samenstelling. De com missie heeft in de tweede helft van de competitie zeer intensief de lopende zaken aangepakt en zich terdege voorbereid op het komende seizoen. Ted Maros werd als kandidaat commissielid vanaf februari toegevoegd. Trainer/trainingen Het afgelopen seizoen trainde Martin Verburg AFC3 en was Dick Bakker trainer voor de teams 4 t.m. 12. Hij werd geassisteerd door Ruud de Bruyn en Hesdy Sanches. De gemiddelde opkomst was ver boven verwachting en een bewijs van toegenomen animo en goede begeleiding. De geleverde prestaties waren ook het resultaat van hun bijzondere inspanningen. Scheidsrechters Dankzij de regelmatige inzet van onze eigen scheidsrechters Herman Fritzsche, Hans Elias, Ap Springer, Steven van Loggem en Frans Jüch was het mogelijk praktisch alle thuiswedstrijden van onze commissie^ te laten leiden door eigen referees. Dankzij onze inspanningen werd^ Frank de Munnik dit voorjaar toegevoegd en kunnen we tevens voor het nieuwe seizoen een beroep doen op Seth van Straten en Jardo van Zweden. Bestuur Namens het bestuur werd de B-commissie begeleid door Ronald Koster. Zijn betrokken en actieve bijdrage heeft ook grote waardering binnen de spelersgroep. Mede dankzij zijn inzet en visie, ondersteund door de technische commissie, kon de B-commissie haar beleidsvoor stellen gaan uitvoeren. Administratie Dankzij onze pro-actieve administratie o.l.v. Jaap Draisma met Yvon- ne Steeman werd ons veel werk uit handen genomen en kregen we zeer nuttige adviezen. Wedstrijdsecretariaat Wekelijks ondervond de B-commissie een haast onmisbare steun van George Versteeg aan de wedstrijdtafel. Hij toonde zich tevens een goede gastheer. Sportpark W De geleverde diensten van materiaalman Hans Tier bleken onmisbaar. Samen met zijn team werden onze elftallen uitstekend opgevangen en begeleid. Elftallen AFC3 (res. le klasse) presteerde goed. Het resultaat van trainer Mar tin Verburg, leider Hesdy Sanches en aanvoerder Sandra Piqué en zijn jongens was het behalen van de periodetitel. AFC4 (res. 2e klasse) o.l.v. Peter Kwee miste op twee punten na de periodetitel waar tot de laatste wedstrijd zicht op was. De basis van het team, dat niet kon beschikken over een vaste keeper, was inzet, enthousiasme en doorzettingsvermogen. Frans Jüch begeleidde het elftal. AFC5 (res. 3e klasse) met Chris Bruystens als leider had een lastig seizoen. De mix van ervaren spelers met jeugd was niet geheel in balans. Gelukkig wist het elftal zich in de laatste wedstrijden veilig te stellen in de reserve derde klasse. AFC6 o.l.v. Patrick Reddering speelde een seizoen lang in de onder ste regionen. Een vaste kern binnen het team zorgde voor de sterke schakels binnen en buiten het veld.

Jaarverslagen | 2004 | | pagina 6