Ook de vergadering heeft veel waardering voor dit jaarverslag en geeft de samensteller een ovatie. 6. Jaarverslag penningmeester boekjaar 2002 - 2003. Het concept jaarverslag heeft vanaf 23 juni 2003 voor belangstellende clubgenoten ter inzage gelegen bij de administratie van AFC. Penningmeester Bob Neseker verstrekt de vergadering het financiële verslag over het verenigingsjaar 2002 - 2003 en geeft vervolgens een korte toelichting op het door hem opgestelde verslag. Meindert Huisman wil als opmerking vooraf kwijt dat hij zich na het lezen van het ter inzage liggende concept jaarverslag zorgen maakt over de forse overschrijding van de begroting. Verder is het Meindert Huisman opgevallen dat de tekst in het concept jaarverslag afwijkt van de tekst in het definitieve jaarverslag. Ook Dennis de Wit stelt vast dat het onzorgvuldig is van het bestuur om een concept jaarverslag in plaats van een definitief jaarverslag ter inzage voor de leden beschikbaar te stellen. De voorzitter legt uit waarom het is gebeurd en belooft dat volgend jaar het definitieve jaarverslag ter inzage zal liggen. Hans Elias legt aan de vergadering uit waarom het programmablad 'AFC thuis' dit seizoen een nieuw kaft heeft gekregen. Meindert Huisman stelt voor om aan spelers van jeugdteams, die kleding van de club krijgen, een eigen bijdrage te vragen voor het in bruikleen hebben van deze clubkleding. Ad Westerhof antwoordt dat om de kosten te beperken de kleding ieder seizoen wordt 'doorgeschoven' en dat voor de kleding door de jeugdspelers statiegeld wordt betaald. Het bestuur is geen voorstander van een eigen bijdrage. Dick Huisman is van mening dat er kan worden bezuinigd op de buskosten voor de jeugd door meer ouders in te schakelen voor het vervoer van jeugdspelers. Ad Westerhof legt uit dat in deze tijd onze standaard elftallen landelijk spelen en dus ook uitwedstrijden ver weg moeten spelen. Daarnaast zijn er in tegenstelling tot vroeger onvoldoende ouders, die bereid zijn voor het vervoer van jeugdspelers te zorgen. Hans Elias vraagt aan de penningmeester of het mogelijk is om het jaarverslag, indien leden er om vragen, per e-mail toe te sturen. Bob Neseker heeft er geen bezwaar tegen dat vanaf volgend seizoen het jaarverslag op verzoek wordt toegestuurd.

Jaarverslagen | 2003 | | pagina 21