Dick van der Klaauw geeft een opsomming van de huidige stand van zaken betreffende de ontwikkelingen rond de Zuidas: Op 26 juni is door de gemeente besloten om het bedrijf Blauwhoed buitenspel te zetten; Bouwfonds en ING worden nu de trekkers van het project, terwijl HBG er ook nauw bij betrokken zal worden; Gedelegeerd opdrachtgever voor het parkrand project en voor de bouw van het parkgebouw wordt de heer Hans van Katwijk. Hij is werkzaam bij een architectenbureau dat bemiddeling doet voor de gemeente; De ontwikkeling van het parkgebouw en de parkrand krijgt vanwege het maatschappelijke belang de hoogste prioriteit; Op 15 september 2003 wordt gestart met het slopen van de tennisbanen en de opstallen en vervolgens met de aanleg van een kunstgrasveld; Het parkeerterrein van AFC wordt opnieuw ingericht; Voor AFC wordt tijdens de werkzaamheden in september 2003 een tijdelijke parkeergelegenheid gecreëerd op het openbare gedeelte van de parkeerplaats; De verwachting is nog steeds dat het nieuwe clubhuis en de velden gereed zijn in seizoen 2006 - 2007. a) Afscheid van de pachter. Aan het eind van dit seizoen neemt Netty van de Meent na 13 jaar afscheid als pachter van de sociëteit van AFC. De voorzitter bedankt Netty van de Meent en haar staf voor de zeer plezierige samenwerking gedurende vele jaren en biedt haar namens het bestuur als dank bloemen en een reis voor haar en echtgenoot Pim naar Torremolinos aan. Nieuwe pachter wordt Frans Ris. 5. Jaarverslag secretaris seizoen 2002 - 2003. Dit verslag is vanaf pagina 4 in Schakel 19 d.d. 11 juni 2003 gepubliceerd. Kees Gehring meldt dat er in het verslag 2 foutjes zijn geslopen. De B4 is geen kampioen; Lou Woudstra is overleden op de leeftijd van 70 jaar. Dick van der Klaauw stelt vast dat er naar aanleiding van dit verslag geen opmerkingen uit de vergadering zijn en dankt vervolgens secretaris Kees Gehring voor dit voortreffelijke jaarverslag. 4-

Jaarverslagen | 2003 | | pagina 20