'Wij mogen stellen dat AFC anno 2003 over de gehele breedte gemeten de meest succesvolle amateurvereniging is in Nederland. En dat is iets om als bestuur bijzonder trots op te zijn. 2. Ingekomen stukken. De secretaris doet mededeling van de volgende ingekomen stukken: a) een brief van de Kascommissie, die zal worden behandeld bij punt 7 van de agenda; b) berichten van verhindering van de volgende leden: Wil Brommelcamp, Hans Brouwer, Hans de Bie, Harry Schoemaker, Rob Duis, Cor Kerker, Marcel Koster, Ramon Groen, Piet Vaal, Ron Voskamp, Jos Kemna, Peter Brans, Pim Adriaansz, Donald Speelman, Henk van Weelde, Henk van Teunenbroek, Lex Rimini en Wim Endel. 3. Notulen van de Algemene Ledenvergadering van 27 juni 2002. Deze notulen zijn gepubliceerd in Schakel nr. 1 van seizoen 2002 - 2003 in augustus 2002. Er worden door de aanwezigen geen opmerkingen gemaakt, zodat deze notulen onder dankzegging aan het adres van samensteller Ger van Caspel worden goedgekeurd. 4. Bestuursmededelingen. De voorzitter verstrekt namens het bestuur informatie over de volgende onderwerpen: a) Wijzigingen Huishoudelijk Reglement. Het bestuur stelt voor artikel 5 lid 5a, artikel 9 lid 6a en 6b te wijzigen. De wijziging is gepubliceerd in Schakel nr.19 d.d. 11 juni 2003. Dick van der Klaauw constateert dat er geen opmerkingen zijn, zodat de wijzigingen zijn aangenomen. b) In memoriam. De voorzitter vraagt een minuut stilte in acht te nemen voor die leden waar AFC in het afgelopen verenigingsjaar afscheid van heeft moeten nemen. Zo ontvielen ons mevrouw Miep Ridderikhoff, Tamzir Diouff, Frans de Munnik, mevrouw Diphna Amesz (echtgenote van Wouter Amesz), Ben Truijens, Bob Swaab, mevrouw Riet de Valk (echtgenote van Chris de Valk), Hans Galavazi, mevrouw Loes Stallmann, Lou Woudstra, Hendrik Prins, Bert Overdiek, Gerard Trebert, Frans Spoel en Wijnand van Holten. c) Zuidas. -3-

Jaarverslagen | 2003 | | pagina 19