Bestuursmededelingen Wijzigingen Huishoudelijk Reglement. W Agenda Algemene Vergadering 11 juni 2003 81e jaargang nr. 19 Het bestuur stelt voor Artikel 5 lid 5a te wijzigen. Oude tekst: Indien de verschuldigde contributie niet op 31 oktober van het lopend jaar is voldaan, zal het bestuur overgaan tot het opleggen van een boete en is vanaf die datum het lid deelname aan oefeningen en/of wedstrijden ontzegd, tot het tijdstip waarop aan alle financiële verplichtingen (waaronder contributie, toeslag en boetes) zijn voldaan. Voorstel wijziging: Indien de verschuldigde contributie niet op 30 september en voor nieuwe leden niet op 1 september van het lopend jaar is voldaan etc. Het bestuur stelt voor Artikel 9 lid 6.a. en b.te wijzigen. Voorstel wijzigingen: Oude tekst: Art. 6a. De elftalcommissie A is belast met de samenstelling en begeleiding van de elftallen A.F.C. 2 en 3 welke uitkomen in de zondagcompetitie. Nieuwe tekst: De elftalcommissie A is belast met de samenstelling en begeleiding van de elftal len A.F.C. 1 en 2 welke uitkomen in de zondagcompetitie en de Junioren Al Oude tekst: Art. 6b. De jeugdcommissie is belast met de samenstelling en begeleiding van alle junioren en pupillen teams. Nieuwe tekst: De jeugdcommissie is belast met de samenstelling en begeleiding van alle junioren en pupillen teams, met uitzondering van de junioren A 1. te houden op donderdag 26 juni 2003 in de sociëteit Goed Genoeg aan de De Boelelaan te Amsterdam. Aanvang: 20.00 uur. Indien op genoemd tijdstip niet voldoende stemgerechtigde leden aanwezig zijn, wordt reeds nu vooralsnog een tweede Algemene Vergadering bijeen geroepen, eveneens op donderdag 26 juni 2003, aanvang 20.30 uur. 1. Opening door de voorzitter. 2. Ingekomen stukken. 3. Notulen van de Algemene Vergadering van 27 juni 2002. Deze notulen zijn gepubliceerd in de Schakel nummer 1 seizoen 2002- 2003 81ste jaargang, van augustus 2002. 4. Bestuursmededelingen, w.o. wijzigingen Huishoudelijk Reglement.Tekst zie Schakel jaargang 81, nummer 18, pagina 3 en bestuursmededelingen huidige schakel. 5 Jaarverslag secretaris seizoen 2002-2003. Dit verslag is vanaf pagina 4. in deze Schakel opgenomen. 6. Jaarverslag penningmeester boekjaar 2002-2003. Dit jaarverslag ligt vanaf 23 juni 2003 voor belangstellende l| clubgenoten ter inzage bij de administratie op sportpark Goed Genoeg. 7. Verslag kascommissie, décharge bestuur. 8. Verkiezing van het bestuur. Het bestuur bestond uit de volgende leden: Dick van der Klaauw (voorzitter), Kees Gehring (secretaris), Bob Neseker (penningmeester), Machiel van der Woude (vice-voor- zitter), Ger van Caspel (2de secretaris), Edwin Geluk (2de penning meester), Johan de Bie (commissaris sociale zaken), Amel Vroege (commissaris commerciële zaken), Ad Westerhof (commissaris jeugdzaken), Ronald Koster (commissaris seniorenvoetbal) en Fred ten Nijenhuis (commissaris algemene zaken). Dick van der Klaauw en Ger van Caspel zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Rinus van Leijenhorst en Drs. Nicolaas van Ommeren. 9. Contributies seizoen 2003-2004 Het bestuur stelt voor de contributies voor het seizoen 2003-2004 Thans 250,= 200,= 150,= 185,= €35,= Nieuw 265,= 215,= 160,= 200,= als volgt vast te stellen: Senioren Senioren 18-23 jaar Senioren boven 60 jaar Jeugdleden Toeslag voor betalen na 1 oktober Donateurs wordt verzocht minimaal 90,= te betalen. Entreegeld nieuwe leden 25,=. Nieuwe leden zijn eerst speelgerechtigd na betaling van verschuldigde contributie en entreegeld. 10. Vaststelling begroting boekjaar 2003-2004. 11Verkiezing Technische Commissie. Zitting hebben Kees Gehring, Henk Bijlsma, Ad Westerhof en Ro nald Koster. Ad Westerhof is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Rinus van Leijenhorst. 12. Verkiezing Elftalcommissie A. Zitting hebben Henk Bijlsma (voorzitter) Lex Koekoek en André Wijnand (secretaris). André Wijnand is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Henny Kottmann. 13. Verkiezing Elftalcommissie B. Zitting hebben Frans Jüch (voorzitter), Roel Berghuis, Jeroen Hilbrink en Jos Willems. Roel Berghuis en Jeroen Hilbrink zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Ronald Ophuis. 14. Verkiezing Elftalcommissie C. Zitting hebben Roy van Dijk (voorzitter), Sebo Woldringh (secretaris), Benno Honsdrecht en Camiel Huisman. Allen zijn herkiesbaar. 15. Verkiezing Jeugdcommissie. Zitting hebben Ad Westerhof (voorzitter), Michael Tugendhaft, Roy van Straten, Rinus van Leijenhorst en Yvonne Steeman. Ad Westerhof en Roy van Straten zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor in de commissie te benoemen Bas Polling en Peggy van Wijnen. 16. Verkiezing Veteranencommissie. Zitting hebben Karel van Osch (voorzitter), Paul Koster, Ernst Huisman en Jan-Hein Lans. Allen zijn herkiesbaar. 17. Verkiezing Commissie Medische Zaken. Zitting hebben Wim Crouwel, Reinier van Dantzig en Lex Swaan. Allen zijn herkiesbaar. 18. Verkiezing Straf commissie. Zitting hebben mr. Ernst Seunke Jr. (voorzitter), mr. Ron Limburg en Bas Rachman. Plaatsvervangend lid is Jaap Pluim. Allen zijn herkiesbaar. 19. Verkiezing Commissie van Beroep. Zitting hebben Henk Bijlsma, Frans Jüch, Roy van Dijk en Roy van Straten. Roy van Straten is niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor te benoemen Michael Tugendhaft. 20. Verkiezing Kascommissie. Zitting hebben Wim Endel (2003), Rik de Boer (2004) en Chris de Valk (2005). Plaatsvervangende leden zijn Hans Geusebroek en Hans Honsdrecht. Wim Endel dient statutair af te treden. Het bestuur stelt voor te benoemen Hans Geusebroek. Ter vergadering dient een nieuw plaatsvervangend lid gekozen te worden. 21. Verkiezing Kennismakingscommissie. Zitting hebben Machiel van der Woude (voorzitter), Ger van Caspel, Edwin Geluk, Ad Westerhof, Roy van Straten, Michael Tugendhaft, Rinus van Leijenhorst, Sebo Woldringh, Frans Jüch en André Wijnand. Ad Westerhof, Machiel van de Woude en André Wijnand zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Henny Kottman. 22. Verkiezing Commissie Pers, Publiciteit en Evenementen. Zitting hebben Machiel van der Woude (voorzitter), Hans Elias, Marcel Koster, Fred ten Nijenhuis en Wim Ringe. Machiel van der Woude, Marcel Koster en Fred ten Nijenhuis zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Nicolaas van Ommeren, André Wijnand en Rogier de Boer. 23. Verkiezing Archief commissie. Zitting hebben Pim Adriaansz (voorzitter), Rik de Boer en Hans de Wijs. Allen zijn herkiesbaar. 24. Rondvraag. 25. Sluiting door de voorzitter. Tegenkandidaten. Volgens artikel 11 par. 3b van het Huishoudelijk Reglement moeten kandidaten worden gesteld door een door tenminste 15 seniorleden getekende voordracht. Deze voordracht dient uiterlijk 23 juni 2003 in het bezit te zijn van het secretariaat, postbus 302, 1180 AH Amstelveen. Dick van der Klaauw, voorzitter, Kees Gehring, secretaris.

Jaarverslagen | 2003 | | pagina 16