18. Verkiezing Strafcommissie. De zitting hebbende leden Ernst Seunke (voorzitter) en Ron Limburg worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. Hans de Wijs is niet herkiesbaar. De voorzitter bedankt hem voor zijn werkzaamheden in deze commissie. Bas Rachman wordt gekozen als lid van de commissie. In een later stadium zal door het bestuur nog een plaatsvervangend lid worden voordragen. 19. Verkiezing Commissie van Beroep. De zitting hebbende leden Henk Bijlsma, Frans Jüch en Roy van Dijk worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. Cees Jochems is niet herkiesbaar. Roy van Straten wordt gekozen als lid van de commissie. 20. Verkiezing Kascommissie. Zitting hebben en Peter Roosenschoon (t/m 2002) Wim Endel (t/m 2003) en Rik de Boer (t/m 2004). Plaatsvervangende leden zijn Chris de Valk en Hans Geusebroek. Peter Roosenschoon treedt statutair af en is niet herkiesbaar. Chris de Valk wordt gekozen als lid van de commissie en de vergadering kiest Hans Honsdrecht als plaatsvervangend lid. Voorzitter Dick van der Klaauw bedankt de leden van deze commissie. 21 .Verkiezing Kennismakingscommissie. De zitting hebbende leden Machiel van der Woude (voorzitter), Ger van Caspel, Edwin Geluk en Ad Westerhof worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. Verder worden gekozen als lid van deze commissie: Roy van Straten, Michael Tugendhaft, Rinus van Leijenhorst, Sebo Woldringh, Frans Jüch en André Wijnand. 22. Verkiezing Commissie Pers, Publiciteit en Evenementen. -10-

Jaarverslagen | 2002 | | pagina 34