geboekt. Meindert Huisman en Ernst Seunke zijn van mening dat het in dat geval beter was geweest om het verschil tussen de baten en lasten af te boeken op een aparte post 'winterstop'. Hans Geusebroek wil weten hoe het geld van de post 'Security' is besteed. Bob Neseker verklaart dat het geld is besteed aan het installeren van lockers in de kleedkamergang en het lijkt er op dat hierdoor het aantal diefstallen is verminderd. Verder heeft het bestuur na lang wikken en wegen besloten om toch geen beveiligingsmedewerker in te huren. Volgens Hans Elias zijn de lockers inmiddels defect en kunnen niet meer worden gebruikt. Dick van der Klaauw belooft dit te zullen verifiëren. Meindert Huisman merkt op dat de meeste jeugdtrainers een kleine financiële vergoeding krijgen. Het is hem ter ore gekomen dat 2 jeugdtrainers afzien van deze vergoeding voor het volgende seizoen en hij vraagt het bestuur wat er nu met dit geld gaat gebeuren. Ad Westerhof antwoordt dat er voor alle jeugdtrainers samen een totale begroting is. Als aan 2 jeugdtrainers geen vergoeding betaald hoeft te worden, dan kan deze begroting worden gewijzigd. 7. Verslag Kascommissie. De 1e secretaris leest de brief van de Kascommissie voor, waarin zij voorstelt het bestuur décharge te verlenen. De vergadering gaat akkoord met dit voorstel. 8. Verkiezing van het bestuur. Het bestuur bestaat uit de volgende leden: voorzitter: Dick van der Klaauw secretaris: Kees Gehring penningmeester: Bob Neseker vice-voorzitter: Machiel van der Woude 2e secretaris: Ger van Caspel 2e penningmeester: Edwin Geluk commissaris jeugdzaken: Ad Westerhof commissaris sociale zaken: Johan de Bie commissaris commerciële zaken: Amel Vroege commissaris senioren voetbal: Ronald Koster -6

Jaarverslagen | 2002 | | pagina 30