Er bestaat een grote kans dat het oorspronkelijke zogenoemde 10-stappenplan wordt teruggebracht tot een 3-stappenplan. Als de gemeente hiertoe besluit betekent dit voor AFC de komende jaren aanzienlijk minder overlast. Volgens de huidige plannen is de start van de werkzaamheden op ons sportpark gepland in april 2003. 5. Jaarverslag secretaris seizoen 2001 - 2002. Dit verslag is vanaf pagina 4 in Schakel 19 d.d. 12 juni 2002 gepubliceerd. Dick van der Klaauw stelt vast dat er naar aanleiding van dit verslag geen opmerkingen uit de vergadering zijn en dankt vervolgens Kees Gehring voor dit voortreffelijke jaarverslag. Ook de vergadering heeft veel waardering voor dit jaarverslag en geeft de samensteller een groot compliment. 6. Jaarverslag penningmeester boekjaar 2001 - 2002. Door een misverstand en de vacantie van de pachter heeft het financieel jaarverslag niet, zoals was afgesproken, ter inzage gelegen. De penningmeester biedt de vergadering hiervoor zijn excuses aan. Penningmeester Bob Neseker verstrekt de vergadering het financiële verslag over het verenigingsjaar 2001 - 2002 en geeft vervolgens een korte toelichting op het door hem opgestelde verslag. Meindert Huisman is van mening dat het salaris van de trainer van het eerste elftal erg hoog is. Dick van der Klaauw antwoordt dat aan Ton du Chatinier behalve een salaris ook tekengeld is betaald. Kees Gehring legt daarna uit hoe de verlenging van het contract met Ton du Chatinier in zijn werk is gegaan en waarom het bestuur heeft gekozen om met Ton du Chatinier elke keer een contract van één jaar af te sluiten. Jaap Pluim vraagt waarom voor de post The Reds' bij de lasten het werkelijke bedrag aanzienlijk hoger is dan het begrote bedrag. Bob Neseker geeft aan dat dit wordt veroorzaakt door de kosten van de trainingsstage van het eerste elftal naar de Canarische Eilanden tijdens de winterstop. Omdat een rekening van het vorige seizoen te laat is ontvangen zijn dit boekjaar de kosten van de afgelopen 2 jaren

Jaarverslagen | 2002 | | pagina 29