Schröder - Wielinga (echtgenote van Chris Schröder), Ger Laarhoven, Sandra Dekker - Albers (echtgenote van Jan Arie Dekker), Frans Heineman, Wouter Posthuma, Theo van Emden, Michael Gosler, Hennie Ribberink, Letje Boskamp - Knap (echtgenote van Henne Boskamp), Kevin Oosterbroek, Jan Roos, Frits Seunke en Jaap de Munnik. 2. Ingekomen stukken. De secretaris doet mededeling van de volgende ingekomen stukken: a) een brief van de Kascommissie, die zal worden behandeld bij punt 7 van de agenda; b) berichten van verhindering van de volgende leden: Ronald Koster, Max de Bruin, Karel van Osch, Gerard Trebert, Sebo Woldringh, Jan van Dijk, Peter Roosenschoon, Chris Schröder, Camiel Huisman, Frans Jüch, Ron Voskamp, Henk van Teunenbroek, Rinus van Leijenhorst, Hans de Bie, Jan Koomen, Marcel Koster en Joop Tiggeloven. 3. Notulen van de Algemene Ledenvergadering van 28 juni 2001. Deze notulen zijn gepubliceerd in Schakel nr. 1 van seizoen 2001 - 2002 op 15 augustus 2001. Er worden door de aanwezigen geen opmerkingen gemaakt, zodat deze notulen onder dankzegging aan het adres van samensteller Ger van Caspel worden goedgekeurd. 4. Bestuursmededelingen. De voorzitter verstrekt namens het bestuur informatie over de volgende onderwerpen: a) Benoeming leden van verdienste. Tijdens het jaardiner op 18 januari 2002 werden Henk Bijlsma, Roy van Dijk en Bob Neseker voor hun vele werk voor de club in lengte van jaren, door het bestuur voorgedragen voor een benoeming tot lid van verdienste van AFC. Conform het Huishoudelijk Reglement art. 2 lid B2 dient de benoeming te geschieden door de Algemene Ledenvergadering. De vergadering gaat akkoord met de voordracht van het bestuur, waarmee de benoeming een feit is. b) Samenstelling selectie f elftal. Het wordt ieder jaar moeilijker om de selectie van ons eerste elftal rond te krijgen. Bij de gesprekken met kandidaat spelers worden Kees Gehring en Henk Bijlsma steeds vaker geconfronteerd met financiële eisen van spelers. Geld speelt in de top van het amateurvoetbal -3

Jaarverslagen | 2002 | | pagina 27