Notulen Algemene Ledenvergadering Notulen van de Algemene Ledenvergadering van de Amsterdamsche Football Club gehouden op donderdag 27 juni 2002 in het clubhuis, gelegen aan de De Boelelaan te Amsterdam. Aanwezig 47 werkende leden. 1. Opening door de voorzitter. Om 20:00 uur opent voorzitter Dick van der Klaauw de Algemene Ledenvergadering. Nadat hij heeft geconstateerd dat er niet voldoende stemgerechtigde leden aanwezig zijn, sluit hij de vergadering met een verwijzing naar de tweede Algemene Ledenvergadering op dezelfde datum om 20:30 uur. Om 20:30 uur opent voorzitter Dick van der Klaauw de vergadering met een woord van welkom aan de aanwezigen en een speciaal woord van welkom aan de aanwezige ereleden, leden van verdienste, AFC-ridders en commissieleden. Om te beginnen stelt de voorzitter vast dat dit jaar de Schakel met de agenda voor de ALV op tijd is toegestuurd aan de leden, zodat deze ALV conform de statuten van AFC rechtsgeldig is. Ook nu weer hebben we een druk en bewogen seizoen achter de rug. Om het geheugen enigszins op te frissen doet de voorzitter een greep uit de vele succesvolle activiteiten, die in de loop van het seizoen hebben plaats gevonden. Hij noemt bij de jeugd de Mini WK, de Herfst driedaagse, de Be Friends Cup en bij de senioren de wedstrijd van de Gouden Ballen, de Goed Genoeg Open, het leiders toernooi, de wedstrijden om de ABC-cup en de jaarlijkse wedstrijd van de veteranen tegen een Engelse tegenstander. Op sportief gebied is het voetbalseizoen voor AFC bijzonder succesvol verlopen. Er zijn niet minder dan 10 elftallen kampioen geworden, t.w. A1, A2, D6, D10, E2, E3, E5, E8, E9 en F1. Al deze successen bij de jeugd hebben geleid tot de unieke situatie dat het volgende seizoen de A1-, B1- en C1-junioren gaan uitkomen in de landelijke 1e divisie, de op één na hoogste klasse in Nederland. Het 2e elftal heeft zich probleemloos gehandhaafd, terwijl het 3e elftal als periodekampioen in haar afdeling via een spannende nacompetitie promotie naar de reserve 1e klasse heeft bereikt. Het vorig jaar gepromoveerde Zat 1 wist zich tussen gerenommeerde zaterdag verenigingen op voortreffelijke wijze te handhaven in de 2e klasse.

Jaarverslagen | 2002 | | pagina 25