Dit jaarverslag heeft geprobeerd uiteen te zetten waar AFC anno 2002 voor staat en waar de club, van onder naar boven, van links naar rechts, van binnen en van buiten in al zijn verschillende geledingen mee bezig is. Het einde van een voetbalseizoen is tevens de start van een nieuwe periode, een nieuw seizoen. Vele vragen kunnen nu worden gesteld die eerst aan het einde van dat nieuwe seizoen, in juni 2003, kunnen worden beantwoord. De nabije ontwikkelingen rond ons geplande nieuwe sportpark aan de Zuidas, hoe zal het gaan met de grote jeugdafdeling, het recreatievoetbal, de TOPamateurs en zal "Ons Eerste" (nog) sterker voor de dag komen dan dit seizoen? Het zal het laatste jaar worden onder leiding van onze onvolprezen voorzitter Dick van der Klaauw, tevens het laatste seizoen van onze succesvolle trainer/coach Ton du Chatinier en zoals het zich nu laat aanzien eveneens van elftalleider Henk Bijlsma, captain Daniel van Meeren ondergetekende als bestuurslid Technische Zaken. Eén ding is zeker, volgend jaar om deze tijd zijn hun opvolgers bekend; zo gaat dat bij AFC al 108 jaar! Met deze constatering komen wij aan het einde van dit jaarverslag. Dank gaat naar de AFC'ers die voor dit verslag een bijdrage hebben geleverd en naar mijn collega-bestuursleden en overige AFC-functionarissen voor de prettige en constructieve samenwerking in het achter ons liggende seizoen. Namens het bestuur van AFC wens ik alle leden, donateurs en supporters een fijne zomervakantie en tot ziens bij de aanvang van het nieuwe seizoen 2002-2003. Amstelveen, 10 juni 2002. Kees Gehring, secretaris.

Jaarverslagen | 2002 | | pagina 24