Voor de nieuwe competitie, met start in september, blijven de teamindelingen nagenoeg gelijk en zal een enkel team met een al dan niet BN'er zich roeren op de transfermarkt. De zaterdagcommissie, t.w. Roy van Dijk, Benno Honsdrecht en ondergetekende zullen volgend jaar in ieder geval doorgaan in dezelfde samenstelling alsmede nog één iemand zal worden benaderd om het kwartet vol te maken. Aldus, Sebo Woldringh, secretaris AFC zaterdag commissie 13. DE JONGE AFCERS Ad Westerhof, voorzitter van onze jeugdcommissie leverde het volgende verslag: 14. DE AFC-VETERANEN De oudst spelende leden van AFC vertegenwoordigen sinds eind dertiger jaren van de vorige eeuw de roemruchte veteranen. Een illuster gezelschap van 38 AFCers met een gemiddelde leeftijd van 53 jaar. Dit jaar in hun gelederen "newcomers" als Frank Keyzer, Roy Tular en Joey Zebeda. ledere zaterdag in de wei tegen gerenommeerde clubs van tenminste 100 jaar oud, aangestuurd door Jan Hein Lans, Paul Koster, Bas Rachman en Ernst Seunke. Deze record oud-eerste-elftalspeler neemt aan het einde van dit seizoen afscheid als veteranen-president. Voor dit jaarverslag volgt zijn laatste bijdrage. "De AFC-veteranen hebben ook in het afgelopen seizoen weer de goede mix gevonden tussen relatief serieus voetballen en veel gezelligheid daar omheen. Dankzij de komst van enkele jongeren konden wij ons in onze sterkste opstelling meten met de sterkste ploegen in onze afdeling. Van de latere kampioen Kampong wisten wij bijvoorbeeld te winnen, maar door puntverlies tegen de zwakkere ploegen eindigden wij uiteindelijk als tweede. Wij waren wel opnieuw succesvol in het duel met onze, sinds 1999 jaarlijkse Engelse tegenstander Pelly House. Dit keer waren zij enkele dagen bij ons te gast en het was weer bijzonder geslaagd. Dat geldt ook voor het jaarlijkse najaarsdiner dat in november in Bennebroek plaatsvond. Mede door het optreden van Frank's one man band met zijn, voor ons zo herkenbare muziek bleef het lang gezellig in "La Tulipe Noir". Door drukke werkzaamheden genoodzaakt zal de voorzitter van de veteranen commissie zijn functie overigens neerleggen. Doordat Karel van Osch het stokje overneemt kunnen de veteranen er verzekerd van zijn, dat het ook de komende jaren heel gezellig zal blijven."

Jaarverslagen | 2002 | | pagina 15