Trainer/trainingen Het seizoen 2001/2002 was Dick Bakker trainer op maandag- en woensdagavond voor de B-commissie voor de teams 5 tot en met 13. Het vierde elftal gaf er in overleg de voorkeur aan apart op de donderdagavond te trainen. De gemiddelde opkomst, uitgezonderd de winterstopperiode, was circa 20 spelers per training. Dick Bakker begeleidde daarnaast praktisch alle thuiswedstrijden van AFC 5 en in de beslissende fase van de competitie ook de uitwedstrijden. Dit tot zeer grote waardering van het vijfde team. Dick Bakker is bereid wederom zijn bijdrage te leveren voor het seizoen 2002/2003. Hij heeft in een rapport zijn goed onderbouwde voorstellen voor het nieuwe seizoen reeds aan onze commissie voorgelegd. Dick Bakker zal in het seizoen 2002/2003 worden geassisteerd door Jeroen Hilbrink (keeperstrainer) en Frans Jüch (assistent-trainer). Scheidsrechters Dankzij de regelmatige inzet van onze eigen scheidsrechters was het mogelijk praktisch alle thuiswedstrijden van onze commissie te laten leiden door een van hen. Herman Fritzsche die altijd bereid en inzetbaar was voor alle teams. Ab Springer die zondag eerst om 09.30 uur een jeugdwedstrijd floot, om daarna om 11.30 uur een wedstrijd van onze commissie te fluiten! Hans Elias die bewees alle teams 5 t/m 13 zeker aan te kunnen. Steven van Loggem die altijd beschikbaar was voor AFC 6 en Frans Jüch die het corps completeerde. Grote klasse! Bestuur Namens het bestuur werd de B-commissie begeleid door Ronald Koster. Zijn betrokken en actieve bijdrage heeft ook grote waardering binnen de spelersgroep. Mede dankzij zijn initiatieven en ideeën is er voor de spelers en de commissie veel tot stand gekomen. Administratie Dankzij onze pro-actieve administrateur Jaap Draisma werd ons veel werk uit handen genomen en kregen we zeer nuttige adviezen. Een betere adviesfunctie binnen onze club had de B-commissie zich niet kunnen wensen. Wedstrijdsecretariaat Wekelijks ondervond de B-commissie een haast onmisbare steun van George Versteeg aan de wedstrijdtafel. Daarnaast was in noodgevallen Yvonne Steeman altijd bereid in te vallen. De commissie is beiden veel dank verschuldigd en waardering van al haar spelers. Elftallen AFC 4 o.l.v. Nick van Rossum heeft het hele seizoen met de eigen vriendenkring gespeeld. Naast veel voetbalplezier werden ook de nodige punten verzameld in de Reserve Tweede klas. Het enthousiasme waarmee de groep opereerde is een voorbeeld binnen de club. AFC 5 o.l.v. Ronald Ophuis en Willem Frankenhuis leek aanvankelijk recht op het kampioenschap af te stevenen. Mede gesteund door trainer Dick Bakker en een

Jaarverslagen | 2002 | | pagina 12