22. Verkiezing Kascommissie. Zitting hebben Wim Endel (t/m 2003) en Peter Roosenschoon (t/m 2002). Plaatsvervangende leden zijn Rik de Boer en Hans Geusebroek. Ron Limburg heeft tijdens het seizoen bedankt voor zijn functie. Als plaatsvervangend lid voor deze commissie wordt gekozen Chris de Valk. Voorzitter Dick van der Klaauw bedankt de leden van deze commissie. 23. Verkiezing Kennismakingscommissie. De zitting hebbende leden Ger van Caspel, Edwin Geluk, Ad Westerhof en Machiel van der Woude worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 24. Verkiezing Commissie Pers, Publiciteit en Evenementen. De zitting hebbende leden Machiel van der Woude, Hans Elias, Marcel Koster, Fred ten Nijenhuis en Wim Ringe worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 25. Verkiezing Archiefcommissie. De zitting hebbende leden Pim Adriaansz, Rik de Boer en Hans de Wijs worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 26. Rondvraag. Donald Speelman vraagt het bestuur waarom het speeltuintje dat hij enige jaren geleden namens de Zilveren Ploeg aan AFC cadeau heeft gedaan, nog steeds niet is geïnstalleerd. Dick van der Klaauw en Johan de Bie leggen uit waarom het tot nu toe nog niet mogelijk was om het speeltuintje op ons sportpark te plaatsen. Johan de Bie zal in overleg met Donald Speelman gaan zoeken naar een oplossing om dit speeltuintje toch zo spoedig mogelijk een plekje te geven. Meindert Huisman maakt het bestuur en de jeugdcommissie een compliment voor de vele werkzaamheden, die zij ook dit verenigingsjaar weer hebben verricht. Hij betreurt het echter dat tijdens de laatste, overigens voortreffelijk georganiseerde, Mini WK de geluidsinstallatie slecht heeft gefunctioneerd. Dick van der Klaauw belooft beterschap. -11 -

Jaarverslagen | 2001 | | pagina 23