Jaap Draisma berekent dat als bij de begroting contributies 2000 - 2001 de voorgestelde contributieverhoging wordt opgeteld de som hoger is dan de begroting contributies 2001 - 2002. De penningmeester geeft hem gelijk en stelt vast dat er op dit onderdeel sprake is van een voorzichtige begroting. De voorgestelde contributie verhoging wordt door de vergadering met algemene stemmen goedgekeurd. 13. Verkiezing Technische Commissie. De zitting hebbende leden Kees Gehring en Ad Westerhof worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. Fred Laarhoven is niet herkiesbaar. Henk Bijlsma en Ronald Koster worden gekozen als lid van de TC. 14. Verkiezing Elftalcommissie A. Fred Laarhoven, Henk van der Jagt en Chris Dekker zijn niet herkiesbaar. Henk Bijlsma, Lex Koekoek en André Wijnand worden gekozen als lid van de commissie. Dick van der Klaauw bedankt de afscheid nemende leden van deze commissie. 15. Verkiezing Elftalcommissie B. De zitting hebbende leden Eric Hoegee, Frans Jüch, Jos Willems en Maarten van Driest worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. Lucas ten Berge is niet herkiesbaar en als nieuw commissielid wordt Roel Berghuis gekozen. 16. Verkiezing Elftalcommissie C. De zitting hebbende leden Roy van Dijk, Sebo Woldringh, Michael Gosler en Benno Honsdrecht worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. Dick van de Klaauw maakt Roy van Dijk een groot compliment voor de energie en wilskracht waarmee hij zich inzet voor AFC. -9-

Jaarverslagen | 2001 | | pagina 21