commissaris sociale zaken: Johan de Bie commissaris commerciële zaken: Amel Vroege Alle bestuursleden stellen zich herkiesbaar en er zijn geen tegenkandidaten binnengekomen. Het bestuur wil een eerste aanzet geven tot verjonging van het bestuur omdat van het huidige bestuurscollege over 1 jaar 3 bestuursleden het bestuur gaan verlaten. De voorzitter deelt mede dat het bestuur voornemens is om het komende seizoen het bestuur uit te breiden met 2 jonge AFC-ers. Het bestuur stelt kandidaat voor een bestuursfunctie Ronald Koster en Fred ten Nijenhuis. Ronald Koster krijgt clubhuiszaken en het lagere seniorenvoetbal in zijn portefeuille en Fred ten Nijenhuis wordt verantwoordelijk voor het materiaal en eveneens clubhuiszaken. In de eerstvolgende Schakel wordt dit voorstel gepubliceerd en als er geen tegenkandidaten zijn binnengekomen worden 14 dagen later de beide heren benoemd tot bestuurslid. Chris Schröder spreekt zijn waardering uit voor het bestuurslid commissaris sociale zaken en laat weten dat hij het zeer zou betreuren als dit bestuurslid het volgende jaar het bestuur gaat verlaten. De voorzitter dankt vervolgens zijn collega-bestuursleden voor de door hen geleverde arbeid en feliciteert zijn collegae met hun herbenoeming. 10. Wijziging Huishoudelijk Reglement. Deze wijziging is gepubliceerd in Schakel 19 d.d. 20 juni 2001. Bob Neseker geeft een korte toelichting op de wijziging, waarna Dick van der Klaauw constateert dat er geen opmerkingen zijn, zodat de wijziging is aangenomen. 12. Vaststelling begroting boekjaar 2001 - 2002. Penningmeester Bob Neseker geeft een toelichting op de opgestelde begroting. Dick Huisman wil weten waarom in de begroting de post 'trainers senioren' met 20% is verhoogd. De penningmeester geeft aan dat de extra kosten voor de trainer van het 1e elftal de belangrijkste oorzaak is.

Jaarverslagen | 2001 | | pagina 19