21. Verkiezing Commissie van Beroep. De zitting hebbende leden Fred Laarhoven, Frans Jüch, Roy van Dijk en Cees Jochems worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 22. Verkiezing Kascommissie. Zitting hebben Hans Mulder (t/m 2000), Ron Limburg (t/m 2001) en Peter Roosenschoon (t/m 2002). Plaatsvervangende leden zijn Hans de Wijs en Rik de Boer. Hans Mulder treedt statutair af en is niet herkiesbaar en ook Hans de Wijs stelt zich niet herkiesbaar. Als lid voor deze commissie wordt gekozen Wim Endel en als plv. lid wordt gekozen Hans Geusebroek. Voorzitter Dick van der Klaauw bedankt de leden van deze commissie. 23. Verkiezing Commissie Pers, Publiciteit en Evenementen. De zitting hebbende leden Machiel van der Woude, Hans Elias, Marcel Koster, Fred ten Nijenhuis en Wim Ringe worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 24. Verkiezing Archiefcommissie. De zitting hebbende leden Pim Adriaansz, Rik de Boer en Hans de Wijs worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 25. Rondvraag. Eric Hoegee stelt voor om de Schakel per E-mail te gaan versturen. Machiel van der Woude laat weten dat hij d.m.v. een enquête wil peilen hoeveel leden de Schakel op dit moment reeds per E-mail zouden willen ontvangen. Hij verwacht overigens dat het wellicht nog iets te vroeg is. Verder vraagt Eric Hoegee om de volgende AFC-stropdas herkenbaar te maken met het AFC-logo. Kees Gehring meldt dat de nieuwe clubstropdas, voorzien van een logo, reeds in de maak is. Hans de Wijs oppert om bij AFC een overlegorgaan, bestaande uit een aantal ereleden en leden van verdienste, in het leven te roepen. -10-

Jaarverslagen | 2000 | | pagina 24