De zitting hebbende leden Frans Jüch, Eric Hoegee, Jos Willems en Maarten van Driest worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. Jan Pieter Ellerbroek is niet herkiesbaar. 16. Verkiezing Elftalcommissie C. De zitting hebbende leden Roy van Dijk, Sebo Woldringh, Michael Gosler en Benno Honsdrecht worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 17. Verkiezing Jeugdcommissie. De zitting hebbende leden Ad Westerhof, Marjan Stoop, Jan Benoni, Jan Koomen, Michael Tugendhaft, Cees Jochems, Lex Koekoek, Mario Singels en Roy van Straten worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. Dick Huisman, Gerard de Winther en Derrick Grot zijn niet herkiesbaar en als nieuw commissielid wordt Nicky Hekster gekozen. Dick van der Klaauw spreekt nog een bijzonder woord van dank uit naar Marjan Stoop, die in het afgelopen verenigingsjaar zeer veel werkzaamheden voor de vereniging heeft verricht. 18. Verkiezing Veteranencommissie. De zitting hebbende leden Ernst Huisman, Paul Koster, Bas Rachman en Jan Hein Lans worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 19. Verkiezing Commissie Medische Zaken. De zitting hebbende leden Wim Crouwel, Reinier van Dantzig en Ruben van Coevorden worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 20. Verkiezing Strafcommissie. De zitting hebbende leden Ernst Seunke, Ron Limburg, Hans de Wijs en plv. lid Bas Rachman worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 9-

Jaarverslagen | 2000 | | pagina 23