Het bestuur van AFC wil met ingang van het nieuwe seizoen voor spelers van de A-selectie een onkostenvergoeding invoeren van 2000,- per speler per jaar. Deze door AFC beschikbaar gestelde vergoeding is voor de spelers een aanvulling op gemaakte kosten en misschien net genoeg om spelers voor AFC te behouden of aan te trekken. Fred ten Nijenhuis vraagt aan Dick van der Klaauw of de verhoging van de contributie te maken heeft met het betalen van de onkostenvergoeding. De voorzitter benadrukt dat er absoluut geen sprake is van een verband. Rob Duis steunt het bestuur in zijn plannen om onze 1e elftal spelers een onkosten vergoeding te gaan betalen. Meindert Huisman zet vraagtekens bij de reservering interieur nieuwe clubhuis. De vergadering gaat akkoord met de opgestelde begroting. Vervolgens wordt de contributieverhoging in stemming gebracht. Met 4 stemmen tegen gaat de ledenvergadering akkoord met de voorgestelde contributieverhoging. 13. Verkiezing Technische Commissie. De zitting hebbende leden Ad Westerhof en Fred Laarhoven worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. Jack van Gelder die reeds in februari j.l. was uitgetreden, is niet herkiesbaar. Kees Gehring wordt gekozen als lid van de TC. 14. Verkiezing Elftalcommissie A. De zitting hebbende leden Fred Laarhoven, Henk van der Jagt en Chris Dekker worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. Meindert Huisman en Jacques van der Glas vragen zich af of de samenstelling van deze commissie voor slechts het 2e, 3e en 4e elftal niet erg zwaar is. Kees Gehring legt uit waarom het bestuur van mening is dat deze samenstelling toch noodzakelijk is. 15. Verkiezing Elftalcommissie B.

Jaarverslagen | 2000 | | pagina 22