Penningmeester Bob Neseker verstrekt de vergadering het financiële verslag over het verenigingsjaar 1999-2000 en geeft vervolgens een uitgebreide toelichting op het door hem opgestelde verslag. Meindert Huisman heeft veel lof voor dit jaarverslag maar hij betreurt het wel dat de vergadering dit verslag pas op het allerlaatste moment krijgt uitgereikt. Na enige discussie zegt Dick van der Klaauw toe dat vanaf volgend jaar het financiële jaarverslag ca. 1,5 uur van te voren zal worden uitgereikt aan de aanwezige leden bij de algemene ledenvergadering. Meindert Huisman merkt verder op dat de voorfinanciering van het WETRA-veld nog steeds niet is terug betaald. Dick van der Klaauw antwoordt dat het bestuur de politiek nu eenmaal niet kan dwingen, maar het bestuur is er wel van overtuigd dat het geld zal worden ontvangen. Hans Geusebroek informeert waarom de kosten voor de A-selectie t.o.v. de begroting zo sterk zijn toegenomen. Bob Neseker verklaart dat de belangrijkste oorzaak hiervoor is dat in vergelijking met de voorgaande jaren de selectie het afgelopen seizoen erg groot was. Hans Elias wil weten wat de post 'salaris administratie' inhoudt. Volgens Bob Neseker moet dit worden gezien als 'kosten van de salarisadministratie'. Rob Duis vraagt of het bestuur, ondanks de hoge kosten, van plan is om door te gaan met het uitgeven van de persmap. Bob Neseker kan de vraagsteller gerust stellen, want het bestuur is absoluut van plan om de persmap te blijven maken. 8. Verslag Kascommissie. De secretaris leest de brief van de kascommissie voor. In deze brief deelt de kascommissie aan de ledenvergadering mede dat tot hun spijt de commissie en penningmeester Bob Neseker op een detailpunt een verschil van mening hebben. En derhalve kan en wil de kascommissie de leden van de vergadering nog niet voorstellen om het bestuur van AFC te dechargeren voor het gevoerde financiële beleid. Nadat zowel Bob Neseker als Hans Mulder een toelichting hebben gegeven op de ontstane situatie, stelt Rob Duis voor om in de pauze van de vergadering een spoedoverleg te laten plaats vinden tussen de beide penningmeesters, de leden van de kascommissie en enkele wijze mannen. Dick van der Klaauw neemt dit voorstel over en verzoekt de betrokkenen het voorstel zo snel mogelijk ten uitvoer te brengen. 5-

Jaarverslagen | 2000 | | pagina 19