t I ora daarna nog acht jaar het commissariaat Algemene1 Zaken te vervullen. Terecht werd Marcel dan ook in 1990 benoemd tot erelid. Marcel zal ook het komend seizoen als erelid voor AFC actief blijven door op te treden als gastheer voor de scheidsrechters bij de thuiswedstrijden van het eerste elftal en als lid van de commissie Pers, Publiciteit en Evenementen. Spreker dankt de helaas niet aanwezige Marcel Koster dan ook voor het vele werk door hem verricht. Al de overige zitting hebbende bestuursleden zijn herkies baar met de aantekening dat het de bedoeling is om het aantal bestuursleden in de toekomst terug te brengen naar 9. Het bestuur zal het volgende seizoen bestaan uit Dick van der Klaauw (voorzitter), Kees Gehring (sekretaris), Bob Neseker (penningmeester), Johan de Bie (vice- voorzitter), Ger van Caspel (2e sekretaris), Edwin Geluk (2e penningmeester), Machiel van der Woude (commissaris Pers, Publici teit en Evenementen), Amel Vroege (commissaris Commerciële- en Clubhuisza ken), Jack van Gelder (commissaris Techni sche Zaken) en Ad Westerhof (commissaris Jeugdzaken). Spreker dankt alle bestuursle den voor de door hen opgeleverde arbeid. Meindert Huisman deelt mede, dat hij het op prijs stelt dat het bestuurscollege op den duur uit minder personen zal bestaan. 9. Wijziging Huishoudelijk Reglement. Deze wijziging is gepubliceerd in de AFC- Schakeldd. 16 juni 1999 Dick van der Klaauw stelt vast, dat er geen opmerkingen zijn binnengekomen, zo dat de wijziging is aangenomen. 10. Contributies 1999-2000. De vergadering gaat akkoord met het be- stuursvoorstel om de contributies voor het seizoen 1999-2000 als volgt vast te stellen. Senioren 450,- senioren 18-23 jaar ƒ350,- senioren boven 60 jr. 300,- jeugdleden 325,- -ionateurs worden verzocht 175,— te beta- iCB. Entreegeld seniorleden 50, - en jeugdleden ƒ25,-. Bij contributiebetaling na 1 oktober 1999 zal een boete van f. 50,- worden geheven. Nieuwe leden zullen eerst speelgerechtigd zijn na betaling van verschuldigde contribu tie en entreegeld. 11. Vaststelling begroting 1999-2000. Penningmeester Bob Neseker geeft een toelichting bij de opgestelde begroting. Mario Singels vraagt of er een nieuw veld voor de jeugd ter beschikking zal komen waarop Bob Neseker antwoordt dat dit het voormalige honkbalveld zal zijn. Hans de Wijs vraagt zich af of een bedrag van 30.000,- voor kleding niet te hoog is, waarop Jack van Gelder antwoordt, dat de Junioren C 1 ook onder de topamateurs vallen. Vervolgens geeft Ad Westerhof in zijn functie van voorzitter van de Jeugd commissie een toelichting bij de aanstelling van de jeugdtrainers. Wim Ringe stelt vast dat het bedrag voor materiaal te hoog zal zijn, waarop Bob Neseker antwoordt dat veel materiaal nodig zal zijn. Na deze toelichting gaat de vergadering accoord met de opge stelde begroting. 12. Verkiezing technische commissie. Deze commissie zal bestaan uit Jack van Gelder, Ad Westerhof en Fred Laarhoven. Dick van der Klaauw dankt de leden van deze commissie voor de opgeleverde arbeid en betrekt daar uiteraard ook in de aftredende leden Amel Vroege en Machiel van der Woude. 13. Verkiezing Elftalcommissie A. De zitting hebbende leden Fred Laarhoven, Henk van der Jagt en Chris Dekker worden onder dankzegging voor de verrichte werk zaamheden herkozen. 14. Verkiezing Elftalcommissie B. De zitting hebbende leden Frans Jüch, Eric Hoegee, Jos Willems, Jan Pieter Ellerbroek en Maarten van Driest worden onder dank zegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 15. Verkiezing Elftalcommissie C. De zitting hebbende leden Roy van Dijk, Sebo Woldringh en Michael Gosler worden onder dankzegging voor de verrichte werk zaamheden herkozen. Als nieuw lid wordt aan deze commissie toegevoegd Benno Honsdrecht. Roy van Dijk deelt mede, dat hij het komend seizoen zal optreden als leider van Zaterdag 1 en dat Peter v.d. Waart we derom als trainer zal fungeren. 16. Verkiezing Jeugdcommissie. In de eerste plaats wil voorzitter Dick van der Klaauw deze commissie onder leiding van Ad Westerhof danken voor het vele werk dat is verricht voor de jeugd. Deze commis sie is een van de belangrijkste commissies in de vereniging en behandelt alle jeugdelftal- len. Deze commissie zal in het nieuwe sei zoen als volgt worden samengesteld. Ad Westerhof (voorzitter), Jan Benoni (penningmeester), Gerard de Winther, Dick Huisman, Jan Koomen, Derrick Grot, Mi chael Tugendhaft, Cees Jochems, Lex Koe koek, Mario Singels en Roy van Straten. John Parsser is niet herkiesbaar voor het komende voetbalseizoen en heeft een aantal jaren zeer intensief meegewerkt aan het jeugdbeleid van onze vereniging. Spreker wil John dan ook namens de vereniging hartelijk dankzeggen voor het vele verrichte werk voor de AFC. Tenslotte vraagt Dick van der Klaauw aandacht voor de kandidaatstelling van Marjan Stoop als secretaris van de Jeugdcommissie. Marjan is al een aantal jaren betrokken bij het jeugdgebeuren en zal nu officieel de functie van secretaris gaan vervullen. Een unicum in de AFC dat een vrouw lid wordt van een voetbalclub met uitsluitend mannen. Namens de AFC wenst spreker Marjan veel succes. 17. Verkiezing Veteranencommisie. De zitting hebbende leden Ernst Seunke, Paul Koster, Bas Rachman en Jan-Hein Lans worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 18. Verkiezing Commissie Medische Za ken. Het bestuur stelt voor deze nieuwe commis sie in te installeren en stelt voor in deze commissie te benoemen Wim Crouwel, Reinier van Dantzig en als arts Ruben van Coevorden. Op een vraag van Hans de Wijs antwoordt Dick van der Klaauw, dat het kostenplaatje met betrekking tot deze aange legenheid nog niet bekend is. Frans Jüch vraagt naar de functie van deze commissie, waarop Jack van Gelder mededeelt dat het bestuur van mening is dat een top- amateurclub een dergelijke commissie nodig heeft en deze commissie ook een rol zou kunnen gaan spelen bij een eventuele nieuwe behuizing. Dick van der Klaauw wenst deze commissie veel succes. 19. Verkiezing Strafcommissie. De zitting hebbende leden Ernst Seunke, Ron Limburg, Hans de Wijs en als plv. lid Bas Rachman worden onder dankzegging voor de opgeleverde arbeid herkozen. 20. Verkiezing Commissie van Beroep. De zitting hebbende leden Fred Laarhoven, Frans Jüch en Roy van Dijk worden onder dankzegging voor de werkzaamheden herko zen. John Parsser is niet herkiesbaar en als nieuw lid wordt gekozen Cees Jochems. 21. Verkiezing Kascommissie. Zitting hebben Willem Endel (t/m 1999), Hans Mulder (t/m 2000) en Ron Limburg (t/m 2001). Plv. leden zijn Peter Roosen- schoon en Hans de Wijs Sr. Wim Endel treedt statutair af en is niet herkiesbaar. Als lid van deze commissie wordt gekozen Peter Roosenschoon en een nieuw plv. lid zal nog worden benoemd. Voorzitter Dick van der Klaauw dankt de leden van deze commissie voor de weer jaarlijkse controle. 22. Verkiezing Commissie Pers, Publiciteit en Evenementen. Van de zitting hebbende leden zijn Rik de Boer en Frans Jüch niet herkiesbaar. Het komende verenigingsjaar zal deze commissie bestaan uit: Machiel van der Woude (voorzitter), Hans Elias, Marcel Koster, Fred ten Nijenhuis en Wim Ringe. Dick van der Klaauw dankt ook deze zeer belangrijke commissie onder leiding van Machiel van der Woude voor het vele werk verricht voor de vereniging. 23. Verkiezing Archiefcommissie. De zitting hebbende leden Pim Adriaansz (voorzitter), Rik de Boer en Hans de Wijs worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 24. Rondvraag. Hans de Wijs vraagt zich af hoe het in de toekomst zal gaan met het parkeren bij het sportpark, waarop Dick van dei Klaauw antwoordt dat dit nog niet bekend is. Ron Voskamp deelt nog mede, dat het de bedoe ling is dat er mogelijkheden komen voor vrij Darkeren bii snortnarlfen

Jaarverslagen | 1999 | | pagina 5