t t Notulen Algemene vergadering Uj^-ifllA^ Notulen van de Algemene Ledenvergadering van de A.F.C. gehouden op donderdag 24 juni 1999 in het clubhuis, gelegen aan De Boelelaan te Amsterdam-Buitenveldert. Aanwezig: 52 werkende leden. 1. Opening door de voorzitter. Om 20.35 uur opent voorzitter Dick van der Klaauw de vergadering met een woord van welkom aan de aanwezigen en een speciaal woord van welkom aan de aanwezige erele- den en leden van verdienste. Spreker is verheugd over de opkomst op deze vergade ring en deelt mede dat drie bestuursleden niet aanwezig kunnen zijn. Secretaris Kees Ge ven in het buitenland, terwijl de 2e secretaris ziek is. Vice-voorzitter Johan de Bie is bereid ge vonden om deze avond als waarnemend secretaris op te treden. Dick van der Klaauw verwijst naar het jaar verslag van de secretaris zoals in het club blad de Schakel is gepubliceerd onder het motto "net niet" en hoopt dat het seizoen 1999-2000 het motto zal krijgen "net wel". Hij vermeldt uit het jaarverslag dat er in sportief opzicht wel degelijk een aantal hoogtepunten te noemen zijn. AFC nam met 73 teams deel aan de competitie, 11 teams werden er kampioen en 9 teams eindigden op de 2e plaats en dat is naar sprekers mening toch niet slecht te noemen. Het totaal leden tal is door de 1600 geschoten, een all time record in de geschiedenis van onze club, waardoor AFC de grootste voetbalclub uit de randstad is. Een van de belangrijkste speer punten was promotie van ons eerste elftal naar de hoofdklasse, hetgeen helaas niet gelukt is. Wellicht brengt het seizoen 1999- 2000 hopelijk ons deze promotie. Vervolgens memoreert spreker de mutaties in de A-selectie, welke genoemd zijn in de laatste Schakel en vermeldt hij dat Ronald van de Meent, Pascal Kouwenhoven en Stefan Teeken overschrijving hebben aange vraagd naar een andere club en dat Bobby Gehring gaat voetballen en studeren in de USA. Ook vraagt voorzitter Dick van der Klaauw aandacht voor een reeks andere activiteiten in de vereniging t.w. de Sixes, het zaalvoet baltoernooi, het bollenbal, de ABC-Cup, het jaardiner, het dames-jaardiner, de bijeen komst van de Zilveren Ploeg en het traditio nele AFC-evenement kienen onder leiding van Ron van Doesburg, Lou Hekster, Nicky Hekster en Ronald Koster van welke aange legenheid abusievelijk geen melding is ge maakt in het jaarverslag. De netto-opbrengst van het kienen, ca. fl. 1500,--, kwam ten goede aan de Lieverdjes van AFC. De jeugdcommissie organiseerde verschillende voetbaltoernooien met als uitschieters de Herfst-tweedaagse en de Mini WK, waarvoor alle hulde. Vervolgens staat spreker stil bij het grote aantal vrijwilligers in de club, die er voor zorgen dat de club goed functioneert Velen halen niet de voorpagina, zijn vaak wat onzichtbaar in de club maar ze zijn o zo belangrijk. Spreker noemt namen als Jaap Draisma, Lex Rimini, Chris Schröder, Frans Jüch, Hans de Wijs, Hans Elias, Rik de Boa- en niet te vergeten Jo en Bep Bonnet en verder al die tientallen andere AFC'ers, die de diverse commissies bemannen. Voorts memoreert Dick van der Klaauw het vele werk, dat door de Jeugdcommissie onder leiding van Ad Westerhof wordt verricht, een commissie in de club die zeer belangrijk is. Aan het eind van de opening van deze verga dering wil voorzitter Dick van der Klaauw

Jaarverslagen | 1999 | | pagina 3