AFC 9 (aanvoerder P.v.d.Hoven) Het negende kende ups en downs. Zonder een vaste keeper trapte het elftal nogal eens incompleet af. De goede onderlinge sfeer en de wil er toch steeds iets van te maken voerden gelukkig de boventoon. AFC 10 (aanvoerder J.Roedema) Lang heeft het tiende "bovenin" de reserve 6de klasse meegedraaid. Het hechte team speelt al jaren in dezelfde samenstelling. Dit heeft in een aantal wedstrijden geleid tot prachtige resultaten. Jammer dat aan het einde van de competitie niet iedereen even tevreden bleef. AFC 11 (aanvoerder R.Voskamp) Het elfde, uitkomend in de reserve 7de klasse, bestond uit kwalitatief zeer uiteenlopende spelers. Goede resultaten werden dan ook afgewisseld met slechte. Spijtig te moeten constateren dat enkele spelers hun team (club), zonder aankondiging vooraf, in de steek hebben gelaten. Dankzij de inspanning van een trouwe kern werden de laatste wedstrijden met veel animo, plezier en goed resultaat gespeeld. AFC 12 (aanvoerder W.Hamann) Dit vriendenteam heeft aardig gepresteerd. Als de opkomst optimaal zou zijn geweest was een hogere klassering gerealiseerd. Opmerkelijk was de regelmatige trainingsopkomst van een aantal spelers uit dit team! De uitblinkers verdienen een hoger team. Scheidsrechters Gedurende het afgelopen seizoen werd een beroep gedaan op de volgende scheidsrechters: Rick de Boer (53), Hans Elias (60), Herman Fritzsche (60), Frans Jüch (52) en Ap Springer (63). Een compliment voor ieders inzet en betrokkenheid! Mede namens de spelers! AFC ZATERDAG - commissie secretaris Sebo Woldringh doet verslag: Het seizoen 1997-1998 was voor de AFC zaterdag-afdeling een seizoen met wisselende successen. Zaterdag 1 degradeerde uit de derde klasse. Het team van Peter van der Waart heeft na een slechte seizoenstart eigenlijk nooit de aansluiting kunnen vinden. Voetbal is een teamsport maar het was bijna iedere week puzzelen om elf man bij elkaar te krijgen. Veel blessures, weinig saamhorigheid en relatief weinig mensen op de trainingen waren mede debet aan de degradatie. Volgend seizoen zal het met enige versterkingen mogelijk moeten zijn, ook gezien het potentieel, mee te draaien in de bovenste regionen. Een kampioenschap voor zaterdag 2 is dit jaar dichterbij geweest dan ooit. Met enige nieuwe in het team passende jongens hebben zij dit seizoen continu meegedraaid in de top. In deze reserve tweede klasse kon iedereen van iedereen winnen en dat gebeurde dan ook. Na de winterstop helaas te weinig punten gepakt en een uiteindelijk tweede plek is hun deel geworden. Zaterdag 3 is vierde van onderen geëindigd in de vierde klasse. Toch zijn zij eigenlijk het hele seizoen nooit weggespeeld. Kleine nederlagen. Wellicht volgend jaar met iets meer trainen kunnen zij meedoen in de hogere regionen wat het plezier zal doen toenemen. Net als het tweede heeft zaterdag 4 na de winterstop te weinig punten gepakt. Of dit ligt aan het grillige programma is niet helemaal duidelijk. In ieder geval zijn Krak en de

Jaarverslagen | 1998 | | pagina 8