13. Verkiezing Elftalcommissie C. \\^*^J£^~ Zitting hebben de heren Roy van Dijk (voorzitter), Sebo Woldringh (secretaris)en Marcel Koster (a/h). Allen zijn herkiesbaar. 14. Verkiezing Jeugdcommissie. Zitting hebben de heren Jacques Parson (voorzitter)Jan Benoni, John Parsser, Gerard de Winther, Stanley van Loggem en Jan Polane. Jan Polane stelt zich niet herkiesbaar. 15. Verkiezing veterancommissie. Zitting hebben de heren Jaap Pluim (voorzitter). Ernst Huisman en Paul Koster. Jaap Pluim en Ernst Huisman zijn niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Bas Rachman, ^r&WJ^s^^ö-s en Ernst Seunke jr. 16. Verkiezing Strafcommissie. Zitting hebben de heren Ernst Seunke jr. (voorzitter), Ron Limburg en Hans de Wijs en als plaatsvervangend lid Rokus Hoogendoorn jr. Allen stellen zich herkiesbaar. 17. Verkiezing Commissie van Beroep. Zitting hebben de heren Fred Laarhoven, Roy van Dijk, Frans Juch en John Parsser. Allen zijn herkiesbaar. 18. Verkiezing Kascommissie. Zitting hebben de heren Hans Elias, Hans de Wijs sr. en Willem Endel. Plaatsvervangend leden zijn Hans Mulder en Peter Roosenschoon. Hans Elias moet statutair aftreden en is niet terstond hernoembaar. Het bestuur stelt voor in zijn plaats het 1ste plaatsvervangend lid Hans Mulder te benoemen. Ter vergadering zal een 2de plaatsvervangend lid benoemd moeten worden. 19. Verkiezing Commissie Pers en Publiciteit. Zitting hebben de heren Machiel van der Woude (voorzitter). Wouter Amesz, Hans Elias, Frans Juch en Stanley van Loggem. Het bestuur stelt voor de naam van de commissie te veranderen in Pers, Publiciteit en Evenementen en stelt voor de commissie uit te breiden met Rik de Boer. 20. Verkiezing Archiefcommissie. Zitting hebben de heren Pim Adriaansz (voorzitter). Rik de Boer en Hans de Wijs. Allen stellen zich herkiesbaar. 21. Rondvraag. 22. Sluiting door de voorzitter. Eventuele tegenkandidaten kunnen uiterlijk 23 juni 1997 worden gesteld aan het adres van de secretaris Kees Gehring, Bovenkerkerkade 3, 1185 CP Amstelveen. Deze kandidaatstelling dient te zijn voorzien van de handtekeningen van 10 werkende leden. Dick van der Klaauw - voorzitter, Kees Gehring - secretaris.

Jaarverslagen | 1997 | | pagina 19