t f 19) Commissie Pers en Publiciteit Dick van der Klaauw verzoekt bestuurslid Machiel van der Woude de vergadering toe te lichten waarom het bestuur heeft besloten de commissie P.en P.C. uit te breiden met de "E" van Evenementen. Van der Woude deelt mede dat met ingang van het seizoen 1997-1998 alle bestaande evenementen zullen worden aangestuurd vanuit de commissie P.P. en E. en deze commissie ook nieuwe evenementen zal gaan ontwikkelen (bijv. de herinvoering van het AROL-toernooi voor de aanvang van een nieuw voetbalseizoen)Tevens is men van plan te gaan werken met een evenementen agenda die bij de aanvang van het nieuwe seizoen via de Schakel gepresenteerd zal worden. De commissie bestaat het seizoen 1997-1998 uit Machiel van der Woude (voorzitter), Frans Juch, Hans Elias en Rik de Boer. 20) Archiefcommissie Pim Adriaansz attendeert de secretaris van AFC op een fout in de agenda van de jaarvergadering. Hans de Wijs had nog geen zitting in de commissie, doch wordt voor het komend seizoen voorgedragen, met welke kandidatuur de vergadering instemt. De commissie is voor het seizoen 1997-1998 als volgt samengesteld: Pim Adriaansz (voorzitter), Hans de Wijs en Rik de Boer. Dick van der Klaauw wenst de commissie veel succes en bedankt Hans de Wijs voor de inrichting en verzorging van de prijzenkasten in ons clubhuis en de bestuurskamer. 21) Rondvraag Slecht èên spreker vraagt het woord, Ere-voorzitter Henk Kappelhoff. Hij complimenteert de voorzitter met de leiding van de vergadering. "Dat Dick daarbij geen voorzittershamer nodig had, zegt genoeg", aldus onze Ere- voorzitter. Wel zal hij de Ere-leden van AFC polsen een nieuwe hamer beschikbaar te stellen, ter vervanging van de ivoren hamer die vorig jaar is gesneuveld. Hij hoopt dat het komend seizoen voor het 1ste elftal wat minder spanning zal opleveren, want zo zegt hij "ik wordt een dagje ouder en ik ben het met onze voorzitter eens, al dat nerveuze gedoe is niet goed voor je gezondheid". Tenslotte spreekt de Ere-voorzitter zijn genoegen uit over het feit dat het gehele bestuur zal aanblijven en complimenteert hen namens de vergadering met het gevoerde beleid. 22) Sluiting Voorzitter Van der Klaauw dankt onze 91-jarige Ere-voorzitter voor zijn mooie woorden en constateert dat hij het nog niet eerder heeft meegemaakt dat er slechts èèn spreker bij de rondvraag viel te noteren. Moet het bestuur dat als een compliment opvatten? Vervolgens neemt hij alle bestuursleden persoonlijk "onder de loupe", spreekt zijn dank uit voor de voortreffelijke samenwerking en nadat hij alle aanwezigen een prettige zomer-vakantie heeft toegewenst, sluit hij de vergadering om 22.50 uur met een speciaal verzoek: "willen de aanwezigen het eerste couplet van ons 62- jaar oude clublied inzetten?" En zo is een nieuwe traditie in onze club geboren. Amstelveen, juli 1997. Kees Gehring, sekretaris. N.B. Deze notulen dienen door de Algemene Vergadering van juni 1998 te worden goedgekeurd.

Jaarverslagen | 1997 | | pagina 17