I I 8) Verkiezing Bestuur Alle bestuursleden stellen zich herkiesbaar en er zijn geen tegenkandidaten binnengekomen zodat het bestuur voor het seizoen 1997-1998 als volgt is samengesteld: Voorzitter - Dick van der Klaauw Sekretaris - Kees Gehring Penningmeester - Bob Neseker Vice-voorzitter - Johan de Bie 2de sekretaris - Ger van Caspel 2de penningmeester - Edwin Geluk Commissaris P. en P.C. - Machiel van der Woude Commissaris Technische Zaken - Amel Vroege Commissaris Recreatievoetbal - Marcel Koster Commissaris Jeugd - Jacques Parsson De voorzitter deelt mede dat het bestuur voornemens is uit te breiden naar 11 man door middel van de benoeming van een bestuurslid commerciële zaken, die zich onder meer gaat bezig houden met de begeleiding van de AFC- vriendelijke bedrijven. De voorzitter vraagt en krijgt toestemming van de vergadering voor deze beoogde uitbreiding en bevestigt dat nadere informatie over èèn en ander via de Schakel verstrekt zal worden. Vervolgens feliciteert de voorzitter zijn collega-bestuursleden met hun herbenoeming en schorst de vergadering voor een korte pauze. 9) Contributies 1997-1998 De voorzitter heropent de vergadering en constateert tot zijn tevredenheid dat de vergadering akkoord gaat met het contributievoorstel voor het komend seizoen. De contributies voor het seizoen 1997-1998 bedragen: Contributie Senioren Hfl. 450,- Senioren van 18-23 jaar Hfl. 350,- Senioren 65 jaar-ouder Hfl. 300,- Jeugdleden Hfl. 325,- Donateurs Hfl. 175,- Ere-lid en oud-penningmeester Otto van Rijn meldt dat hij graag gememoreerd zou zien dat aan donateurs verzocht wordt het vastgestelde bedrag te betalen, waarmede de beide penningmeesters akkoord gaan. 10) Begroting 1997-1998 De begroting is dit jaar een hamerstuk!! Niet èèn vraag wordt er gesteld en daarmede is de voorgestelde begroting geaccepteerd. Ad Westerhof stelt vervolgens de vraag hoe het bestuur denkt over de ontwikkeling van de exploitatie van de komende jaren. De voorzitter antwoord dat het bestuur niet verbaasd zou zijn als de exploitatie tussen nu en 5 jaar doorgroeit naar een bedrag rond de Hfl. 1.000.000,=. Rob Duis vraagt naar het bedrag wat nieuwe AFC-vriendelijke bedrijven per seizoen zullen gaan betalen. De penningmeester antwoord dat hij denkt aan een verhoging van Hfl. 10.000,= naar Hfl. 15.000,=. 11) Elftalcommissie A De voorzitter constateert dat alle leden van deze commissie zich herkiesbaar stellen, feliciteert de heren alsnog mot het bereikte kampioenschap van het derde elftal en wenst hen veel succes in de competitie met de belangrijke AFC elftallen twee tot en met vijf.

Jaarverslagen | 1997 | | pagina 15