22) Commissie Pers en Publiciteit Lex Rimini, Gerard Trebert, Pim Adriaansz, Wouter Amesz, Arjan Anderiessen en Stanley van Loggem zijn voor deze commissie niet herkiesbaar, maar de voorzitter deelt de vergadering mede dat de betrokkenen hebben aangegeven wel bereid te zijn bij het vele werk van deze commissie te blijven assisteren. De voorzitter spreekt hiervoor zijn dank uit en richt zich speciaal tot Lex Rimini, Gerard Trebert en Pim Adriaansz die tientallen jaren zitting hebben gehad in de P. en P.C. De aanwezige Lex Rimini ontvangt van de voorzitter een afscheidscadeau. De commissie bestaat het seizoen 1996-1997 uit Machiel van der Woude (voorzitter), Frans Juch en als nieuw benoemd commissielid Hans Elias. 23) Archiefcommissie Jan Vermeulen heeft aangegeven zijn lange periode als commissielid te beëindigen. De voorzitter dankt hem voor zijn werk in verschillende commissies in lengte van jaren, wenst hem goede gezondheid en laat zijn wensen eveneens vergezeld gaan van een afscheidscadeau. De commissie bestaat thans uit de heren Pim Adriaansz en Rik de Boer. Rik de Boer vraagt namens de commissie nogmaals begrip voor een verbeterde ruimte voor het archief, waarop de voorzitter antwoordt dat hier aandacht aan besteed zal worden. 24) Commissie AFC-IOO De voorzitter dankt de heren die deel hebben uitgemaakt van deze commissie voor het vele werk met betrekking tot de viering van het honderdjarig bestaan van onze club en heft de commissie op. 25) Rondvraag Hans Elias verzoekt namens de Kascommissie nogmaals aandacht voor de aanbeveling in hun brief, zoals bij punt 7 van de Agenda behandelt, teneinde de door hen te controleren stukken ten minste 14 dagen voor de vergadering ter beschikking te krijgen. Lex Rimini dankt het bestuur voor zijn afscheidscadeau, maar zegt toe ook in de toekomst alle aktiviteiten van de P. en P.C. zo veel als mogelijk te blijven steunen. Ere-voorzitter Henk Kappelhoff tenslotte spreekt namens de vergadering waardering uit voor het zakelijke en met inzet van alle kracht geleverde werk van het AFC-bestuur. 26) Sluiting Voorzitter Van der Klaauw dankt de Ere-voorzitter voor zijn hartelijke woorden, bedankt "one by one" zijn medebestuursleden voor het door hen verrichtte werk en de prettige samenwerking en, nadat hij alle aanwezigen een prettige zomervakantie heeft gewenst, sluit hij de vergadering om 23.35 uur. Amstelveen, 8 juli 1996. Kees Gehring, sekretaris

Jaarverslagen | 1996 | | pagina 23