13) Elftalcommissie A Jacques van der Glas stelt niet herkiesbaar. Het bestuur stelt kandidaat Chris Dekker. De voorzitter richt woorden van dank aan de niet aanwezige Jacques voor het door hem voor de AFC geleverde werk. De commissie is thans voor het seizoen 1996-1997 als volgt samengesteld: Fred Laarhoven (voorzitter), Henk van der Jagt (sekretaris) en Chris Dekker (lid). 14) Elftalcommissie B Voorzitter Rik de Boer heeft na 17 jaar aangegeven zijn werk voor deze commissie te willen beëindigen. Voorzitter Van der Klaauw dankt Rik uitgebreid, hoopt hem in de toekomst op een andere positie binnen de AFC terug te zien, en laat AFC's dank vergezeld gaan van een cadeau. Vervolgens deelt de voorzitter mede dat het de bedoeling is van het bestuur Marcel Koster via de elftal commissie B en C aanspreekpunt te maken voor de grote en naar de mening van het bestuur belangrijke groep van recreatie- voetballers. De commissie ziet er derhalve voor het seizoen 1996-1997 als volgt uit: Frans Juch (voorzitter), Willem van den Bold, Karel Kuyvenhoven en Marcel Koster (a/h) 15) Elftalcommissie C Fred van Ede de voorzitter De commissie (voorzitter) (a/h). en Theo Husers zijn niet herkiesbaar en worden door bedankt. is als volgt samengesteld: Sebo Jan Woldringh (sekretaris) Roy van Dijk en Marcel Koster 16) Jeugdcommissie Onder dankzegging voor het zeer omvangrijke en belangrijke werk, onderstreept door applaus van de vergadering, worden herkozen Jacques Parson (voorzitter), Erik van Aken, Jan Benoni, Theo Boonstra, John Parsser, Jan Polane en Gerard de Winther. 17) Veteranencommissie Onder dankzegging van (voorzitter), Ernst Huisman de voorzitter worden en Paul Koster herkozen. Jaap Pluim 18) Zaalvoetbalcommissie De commissie wordt op vergadering opgeheven. voorstel van het bestuur door de 19) Strafcommissie Met instemming van de vergadering voor de geringe hoeveelheid werk worden herkozen mr.Ernst Seunke jr. (voorzitter), mr.Ron Limburg, Hans de Wijs en mr.Rokus Hoogendoorn jr. 20) Commissie van beroep Deze commissie bestaat komend seizoen uit Fred Erik van Aken. met instemming Laarhoven, Frans van de vergadering het Juch, Roy van Dijk en 21) Kascommissie Henk van Teunenbroek is reglementair niet herkiesbaar. Als zijn vervanger wordt naast Hans Elias en Hans de Wijs sr. benoemd Wim EndelPlaatsvervangende leden zijn Peter Roosenschoon en Hans Mulder. Voorzitter Van der Klaauw dankt de betrokkenen voor de uitvoering van hun belangrijke taak.

Jaarverslagen | 1996 | | pagina 22