6) Jaarverslag penningmeester Bob Neseker geeft een uitgebreide toelichting bij het aan de aanwezigen uitgedeelde verslag en memoreert daarbij de goede samenwerking met 2de penningmeester Edwin Geluk, die meer dan Hf1355.000,- aan contributie inkomsten incasseerde. Een "all time high" zo memoreerde de penningmeester. Er zijn geen vragen uit de vergadering; wellicht een bevestiging van de voortreffelijke verantwoording waar voorzitter Van der Klaauw penningmeester Neseker hartelijk voor bedankt. 7) Verslag kascommissie Sekretaris Kees Gehring leest de brief van de kascommissie voor, waarin deze voorstelt de beide penningmeesters cfécharge te verlenen voor het door hen gevoerde beleid. Voorzitter Van der Klaauw dankt de leden van de kascommissie voor het voor de AFC geleverde werk. 8) Wijziging Statuten en Huishoudelijk Reglement Deze hebben vanaf 17 juni 1996 bij de AFC-administrateur en in de bestuurskamer ter inzage gelegen. Rein Akkerman vraagt het bestuur waarom een en ander niet in z'n geheel is opgenomen in de Schakel. De voorzitter antwoordt dat de veranderingen zijn opgenomen in Schakel nummer 15,16 en 17. Otto van Rijn betreurt dat in de nieuwe Statuten is opgenomen dat AFC-donateurs na 25 jaar geen lid kunnen worden van de Zilveren Ploeg en wordt daarbij gesteund door o.a. Tom Somers. Nadat ook andere leden zich in deze discussie betrekken, besluit het bestuur dit voorstel terug te nemen. Henk van Teunenbroek deelt mede te betreuren dat de kascommissie bestaat uit leden en plaatsvervangende leden en Max de Bruin toont tevredenheid over het feit dat in de nieuwe Statuten geen minimum leeftijdgrens wordt gehanteerd bij de benoeming tot AFC- Ridder. Voorzitter Van der Klaauw dankt tenslotte Bob Neseker en Ron Limburg voor het vele werk dat aan deze nieuwe Statuten en Huishoudelijk Regelement is voorafgegaan en deelt de vergadering mede dat e.e.a. aan alle leden en donateurs vati AFC met de Schakel aan het begin van het nieuwe seizoen zal worden verzonden. 9) Verkiezing Bestuur Alle bestuursleden stellen zich herkiesbaar en aangezien er geen tegenkandidaten bij het sekretariaat zijn binnengekomen is het bestuur voor het seizoen 1996-1997 als volgt samengesteld: Voorzitter - Dick van der Klaauw Sekretaris - Kees Gehring Penningmeester - Bob Neseker Vice-voorzitter - Oohan de Bie 2de sekretaris - Ger van Caspel 2de penningmeester - Edwin Geluk Commissaris P. en P.C. - Machiel van der Woude Commissaris Technische Zaken - Amel Vroege Commissaris Recreatievoetbal - Marcel Koster Dick van der Klaauw feliciteert de bestuursleden met hun herbenoeming en gaat over naar het volgende agendapunt.

Jaarverslagen | 1996 | | pagina 20