De jongjunioren hadden zoals gebruikelijk enkele kampioenschappen te vieren. Voor de competitie zijn de D-2, E-6, F-l, F-6 en F-7 kampioen geworden. De D-3, E-3 en E-7 werden bekerwinnaars. Ook dit seizoen heeft de- jeugdcommissie met veel genoegen samengewerkt met de trainer van alle jongjunioren Jan Verhagen. Door de lange en strenge winter zijn de eigen toernooien voor A-, B-, C- en D-junioren niet doorgegaan. Het eerste Jan van Dijk toernooi moet nog even op zich laten wachten. Gelukkig kon de jeugdcommissie de mini Euro '96, de naam voor het jaarlijkse toernooi voor jongjunioren en het leiderstoernooi wel laten doorgaan. Beide toernooien werden een groot succes. Traditioneel waren gedurende de maanden april en mei meerdere jeugdteams actief tijdens voetbaltoernooien verspreid door Nederland. Tijdens het pinksterweekeinde speelde de A-l in Dourges in Noord-Frankrijk en de D-l in de buurt van Frankfurt. Tot slot wil de jeugdcommissie haar verontrusting uitspreken over de gestage terugloop in het aantal beschikbare en geschikte vrijwilligers. Een structureel tekort aan vrijwilligers betekent een regelrechte bedreiging van het voortbestaan van onze jeugdafdeling. DE COMMISSIE PERS EN PUBLICITEIT Deze commissie bestond het seizoen 1995-1996 uit Lex Rimini, Gerard Trebert, Pim Adriaansz, Wouter Amesz, Arjen Anderiessen, Frans Juch, Stanley van Loggem en bestuurslid Machiel van der Woude, die hieronder bericht over de vele aktiviteiten van deze commissie. De commissie Pers en Publiciteit, waar ik dit seizoen voor het eerst voorzitter van mocht zijn, heeft een druk jaar achter de rug. Zo werden onder haar verantwoordelijkheid 19 nummers van de Schakel uitgegeven. De produktie van de Schakel was in handen van Kees Gehring, de redaktie werd gevoerd door Machiel van der Woude, die in deze functie ons aller Johan de Bie opvolgde. De Schakel kende ook voor deze 74ste jaargang weer een aantal kundige medewerkers. Voor hun namen wil ik verwijzen naar de Schakel colofon. Zoals de laatste jaren te doen gebruikelijk verleende de familie Bonnet wederom een grote adminstratieve bijdrage. Hulde! Met het oog op de hoge kosten die de uitgave van de Schakel met zich mee brengt, is door de P&PC in nauw overleg met het bestuur gezocht naar een oplossing die efficiëntie aan de gebruikelijke kwaliteit* paart. Een andere technische en organisatorische benadering is hierbij noodzakelijk gebleken en zal met ingang van de 75ste jaargang worden beproefd. De P&PC, in het bijzonder Frans Juch, produceerde het afgelopen jaar 13 nummers van "Welkom Thuis" bij iedere thuiswedstrijd van ons eerste. Sal van Gelder, Lex Rimini en de familie Bonnet verleenden hierbij uitgebreide administratieve en logistieke diensten. Op pagina 4 van "Welkom bij AFC Thuis" werden nijvere AFC'ers geportretterd. Een bijzonder programmaboekje kwam tot stand ten behoeve van de jubileumwedstrijd AFC-Barcelona. Dit met uitgebreide medewerking van Hans de Bie. De radiokamer werd bij thuiswedstrijden op bekwame wijze bemand door Stanley van Loggem, Hans Mulder en Hans de Wijs, terwijl de pers gastvrij werd ontvangen en deskundig geinformeerd door Pim Adriaansz en Gerard Trebert. Onder verantwoordelijk van de P&PC verscheen aan het begin van dit seizoen de traditionele Persmap, in de periode 1987-1994 geproduceerd door Kees Gehring. De produktie was dit keer in handen van Machiel van der Woude. De Persmap werd op 7 september tijdens een speciale bijeenkomst in aanwezigheid van pers, de A-selektie en een keur van AFC'ers ten doop gehouden.

Jaarverslagen | 1996 | | pagina 10