wei aeze aKtivueit niets te maken neen met ae voetbalsport, dient mijn inziens hiervan wel melding te worden gemaakt in het jaarverslag. AFC-Vriendelijke Bedrijven Dit jaarverslag kan niet worden beëindigd zonder melding te maken, dat een aantal AFC-Vriendelijke Bedrijven, te weten: Interleasing Nederland B.V., Olivetti Nederland B.V., Hiensch Engineering B.V., Wisa B.V., Cruyff Sports, KPMG Klynveld, Riva, N.C.M, en Polak Roodhart Uylings, hun naam tegen een financiële vergoeding aan onze vereniging hebben verbonden, welke gelden door de AFC kunnen worden benut voor zaken die uit de normale inkomsten niet kunnen worden bekostigd. Het is zeer belangrijk voor de AFC, dat wij in de toekomst kunnen blijven rekenen op de steun van deze be drijven. Resumé Hierbij ben ik aan het einde gekomen van het jaarverslag en, zoals reeds vorenstaand gememoreerd, heb ik getracht het jaarverslag aanzienlijk te verkorten. Ik dank u mede namens mijn mede-bestuursleden voor uw steun als leden en dat u ons in de gelegenheid stelde om deze vereniging ook in het afgelopen verenigingsjaar weer te leiden. Dank ook aan alle ereleden en leden van verdienste, die ons waar nodig hebben bijgestaan. Onze AFC is een aparte club, neemt een bijzon dere plaats in in het amateurvoetbal. Alleen met zijn allen ki^kn wij zorgen dat deze plaats behouden blijft. Tenslotte we^^k u allen een prettige vakantie en hoop, dat allen ge zond en gesterkt het komend seizoen weer met frisse moed aan de slag gaan om ook van ons 96e verenigingsjaar een da verend succes te maken. JOHAN DE BIE AGENDA voor de Algemene Ledenvergadering, te houden op maan dag 25 juni 1990 in de Sociëteit Goed Genoeg aan de De Boelelaan te Amsterdam-Buitenveldert. Aanvang: 19.00 uur. Indien op genoemd tijdstip niet voldoende stemgerechtigde leden aanwezig zijn, wordt reeds nu vooralsdan een tweede Algemene Ledenvergadering bijeengeroepen, eveneens op maandag 25 juni 1990. Aanvang: 19.30 uur in de Sociëteit der Vereniging. 1^^3pening door de voorzitter. 2. Huldiging der kampioenen, te weten AFC senioren 5, AFC C3 en AFC Veteranen. 3. Ingekomen stukken. 4. Notulen Algemene Ledenvergaderingen dd. 22 juni 1989 en 21 augustus 1989. Deze notulen liggen vanaf 18 juni 1990 ter inzage in de Bestuurskamer. 5. Bestuursmededelingen. 6. Jaarverslag 1e secretaris. Dit verslag werd gepubliceerd in de Schakel dd. 13 juni 1990. 7. Verkiezing van het Bestuur. Het Bestuur is thans als volgt samengesteld: voorzitter secretaris penningmeester vice-voorzitter 2e secretaris/2e penningmeester commissaris commissaris - Rein Akkerman -JohandeBie - Dick v.d. Klaauw - Kees Gehring - Ger van Caspel - Marcel Koster - Gerard Trebert Het Bestuur stelt voor het Bestuur uit te breiden met de heren Machiel van der Woude en Edwin Geluk. 8. Benoeming Technisch Adviseur. Het Bestuur stelt voor te benoemen in deze functie, de heer Pim van de Meent. 9. Benoeming Administrateur/Beheerder. Het Bestuur stelt voor te benoemen in deze functie, de heer Sal van Gelder. 10. Vaststelling contributies 1990/1991 Het Bestuur stelt voor de contributies voor het seizoen 1990 -1991 als volgt vast te stellen: werkende leden tussen 25 en 65 jaar f 335,— werkende leden onder 25 jaar en boven 65 jaarr" 250, jeugdleden f 195,— De donateurs worden verzocht 125,— te betalen (in clusief Schakel). Als entreegeld zal aan seniorleden f 50,—enaanjuniorleden f 25,—worden gevraagd. Bij contributiebetaling na 1 oktober 1990 zal een boetehef fing van f 50,— worden geheven. Deze bedragen zijn inclusief f 10,—(S.O.F.-heffing). 11Verkiezing Technische Commissie Deze Commissie bestaat uit de heren Kees Gehring, Karel Baarschers, Marcel Koster, Rik de Boer en Hans Hulst. De heren Rik de Boer, Hans Hulst en Karel Baar schers zijn niet herkiesbaar. Het Bestuur stelt candidaat de heren Fred Laarhoven en Machiel van der Woude. Als adviseur zal optreden de heer Pim van de Meent. 12Verkiezing Elftalcommissie A Deze commissie bestaat thans uit de heren Karel Baar schers, Henk van der Jagt en Fred Laarhoven. De heer Karel Baarschers is niet herkiesbaar. Het Bestuur stelt candidaat de heer Jacques v.d. Glas. 13. Verkiezing Elftalcommissie B Deze commissie bestaat uit de heren Rik de Boer, Hans Mulder, Ab Springer en Wïm v.d. Duin. De heer Wim v.d. Duin is niet herkiesbaar. Het Bestuur stelt candidaat de heer P. Roosenschoon. 14. Verkiezing Elftalcommissie C Deze commissie bestaat thans uit de heren Roy van Dijk, Hans Hulst, Sebo Woldringh en Maurice Koster. Allen zijn herkiesbaar. 15. Verkiezing Jeugdcommissie Deze commissie bestaat thans uit de heren Marcel Koster, Hans van Zweden, Cees Jochems, Jan Benoni, Jan Koomen, Dick Gallenkamp en Machiel van der Woude e Stanly van Loggem. De heren M.L. Koster en D. Gallenkamp zijn niet herkiesbaar. Het Bestuur stelt voor de heer Machiel v.d. Woude te benoemen tot voor zitter. 16. Verkiezing Veteranencommissie

Jaarverslagen | 1990 | | pagina 7