aard dient hier nog wat bijgeschaafd te moeten worden aan de voetbalkennis. Het aantal jeugdleden van onze vereniging bleef stijgen en vanaf deze plaats dient een woord van dank te worden gebracht aan al diegenen, die zich hebben ingezet voor het Jeugdgebeuren. Aan het einde van het seizoen na men diverse elftallen deel aan vele jeugdtoernooien, waarbij een aantal eerste prijzen werden behaald. Zaalvoetbalcommissie Deze commissie bestond uit: Bert Witteveen en Wouter Amesz. Helaas moest het 1e team gedurende de competitie teruggetrokken worden, daar er diverse keren bleek dat niet genoeg spelers aan de competitie konden deelnemen. Commissie Pers Publiciteit Deze commissie heeft als collectief geen nieuwe ontwikkelin gen toegevoegd aan het bestaande functiepakket. Ook in het afgelopen verenigingsjaar behoorde daartoe de redactie en samenstelling van de eminente Persmap, de 6e in successie, de verschijning en uitgave van het blad 'Welkom bij AFC Thuis', de redactionele werkzaamheden rond de Schakel, het functioneren van de Radiokamer en de contacten met de lokale- en landelijke Pers. In het komende verenigingsjaar zal aai^enoemde taken wederom optimaal invulling worden ve^^nd, waarbij de hoge klassering van AFC 1 als bemoedi gend uitgangspunt mag worden beschouwd. Totocommissie Deze commissie bestond uit Peter Roosenschoon en Willem Drenkelford. Ondanks het vele werk, loopt het toto-gebeuren aanmerkelijk terug. Dit is ook de landelijke tendens. Vele AFC-ers beseffen niet, dat voor de AFC van belang is, dat u wekelijks meedoet aan het toto-gebeuren. Mogen wij nog maals de aandacht van de leden hiervoor vragen. De heren van de totocommissie zijn gaarne bereid u te ontvangen. Aan genoemde heren dank gezegd voor de door hen geleverde arbeid. Enquêtecommissie Deze commissie werd in het afgelopen jaar waargenomen door het AFC-Bestuur en wel door een drietal leden. Eén van deze leden zal in ieder geval de 2e secretaris zijn. Het huisbe zoek, zoals dat in het verleden plaatsvond, is afgeschaft en de kandidaten worden uitgenodigd voor een gesprek op AFC. Het Bestuur is van mening, dat deze nieuwe procedure wat b^Bjt het aannemen van de leden beter voldoet aan de ge wijlde omstandigheden in de hedendaagse maatschappij. Gouden Ballenwedstrijd Op 25 mei vond de jaarlijkse wedstrijd plaats tussen de Gou den Ballen en het 1 e elftal. Het is een goed idee geweest van Jos Kemna en Kees Gehring om deze wedstrijd te laten plaatsvinden. Dit mede in verband met het feit, dat deze wedstrijd ieder jaar als hommage wordt gespeeld ter nage- i dachtenis aan de onvergetelijke Henne Boskamp. i Speler van het Jaar I Tijdens bovengenoemde Gouden Ballen wedstrijd, werd I Fred Berrier op advies van de Elftalcommissie A benoemd tot speler van het jaar. Reis Londen Aan de vooravond van het seizoen 1989 -1990 bezocht een I gezelschap van circa 30 AFC-ers de hoofdstad van Engeland voor het verspelen van een tweetal oefenwedstrijden. I De reis die mogelijk gemaakt was door sponsoring van Crest Hotels was een succes en het vertoonde spel beloofde reeds veel voor de op dat moment nog aan te vangen competitie. Reis Canarische Eilanden Tijdens de winterstop werd mede in verband met het 95-jarig bestaan van onze vereniging een trainingsstage van 5 dagen georganiseerd in Maspalomas op Gran Canaria. Eén en ander werd mogelijk gemaakt door een bijdrage uit de AFC schatkist, sponsoring van een aantal oud 1e elftalspe lers, een eigen bijdrage van de huidige 1 e elftalspelers en een fantastisch arrangement verzorgd door Neckermann reizen. Het was de verste reis die een 1 e elftal van AFC ooit heeft on dernomen en iedereen die de reis heeft meegemaakt sprak van een geweldige ervaring. AFC-jaardiner Het diner werd dit keer gehouden op woensdag 17 januari 1990 en stond voor de derde keer onder de voortreffelijke lei ding van ons erelid en oud-voorzitter Jan van Dijk. Een record aantal deelnemers gaven acte de presence. Tijdens dit jaar diner werd de Mr. Henne Boskamp Nobelprijs uitgereikt endit keer was de gelukkige Nicky Hekster. Dames-jaardiner Ook de dames vierden afgelopen januari in gepaste stijl het 95-jarig jubileum van de AFC in het Novotel. Onder leiding en voorbereiding van de dames Henny Somers en Janny Rimini en vele anderen werd de avond een groot succes. Naar wij hebben vernomen was het rondom het Novotel erg gezellig. 4 mei herdenking Op 4 mei 1990 waren wederom een aantal getrouwe AFC-ers aangevuld met leden van de ABC, ACC en ATC om 18.00 uur naar Goeg Genoeg gekomen om aldaar aanwezig te zijn bij de kranslegging door de gezamenlijke voorzitters van de aan gesloten verenigingen. Het aantal opgekomen leden was mi nimaal. Juist in deze tijden, waarin de generatie van na de 2e wereldoorlog de maatschappij gaat leiden, dient aandacht te worden besteed aan hetgeen er in deze periode in ons land heeft plaatsgevonden. Radiokamer Bij de thuiswedstrijden van het eerste elftal werd de radioka mer dit jaar bezet door Ineke Trebert, en indien verhinderd door Karel Prior. Een radiokamer met het draaien van muziek en het omroepen van de rust- en eindstanden is niet meer weg te denken uit het top-amateurvoetbal. Inmiddels heeft het bestuur plannen om te komen tot een nieuwe radiokamer. Aan de beide bovengenoemden onze hartelijke dank voor hun medewerking. Zilveren Ploeg De jaarlijkse bijeenkomst werd gehouden op 3 november 1989. Voor de 5e keer stond deze avond onder leiding van Jan Steensma. Als bedelknaap trad op uw secretaris Johan de Bie. U zult begrijpen, dat de Zilveren Ploeg tijdens het af gelopen verenigingsjaar bij vele evenementen acte de pre sence heeft gegeven. Stichting Goed Genoeg Deze Stichting, opgericht op 11 april 1959, is het overkoepe lend orgaan van de aangesloten verenigingen op Goed Ge noeg. Namens AFC hebben hierin zitting de heren Rein Ak kerman, Kees Gehring, Otto van Rijn, Johan de Bie, Jan van Dijk en Sal van Gelder. De contacten met de Deelraad waren wederom goed. In een aantal gesprekken met afgevaardig den van deze Gemeente werden de vraagstukken en proble men in een prettige sfeer besproken. Vereniging Sportpark Goed Genoeg Deze vereniging behartigt he' Sociëteitsgn oeuren. Namens

Jaarverslagen | 1990 | | pagina 5